Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

anladım canım yaaaaa sool kuşum senide yordum
son soru şu saat olayıyla ilgili ne düşünüon
likefikasyon süreside önemli diye biliom
seninkininki ne kadar kuşum????????

tiryak az önce bi sitede baktı likefaksiyonun uzun olması genelde enfeksiyon kaynaklı olabiliyormuş prostatit durumlardan kaynaklı olabiliyormuş

tiryak az önce bi sitede baktı likefaksiyonun uzun olması genelde enfeksiyon kaynaklı olabiliyormuş prostatit durumlardan kaynaklı olabiliyormuş

iyi bari yani 15dakka iyi bi sonuç ozaman :))))
offffffffffffffffffffffffff

canım sakin ol tam adet dönemindesin stres yapma olmazsa ne yapıcan dünyanın sonu değil ya diye benim eşim bile diyor o öle dediği zaman deki tedavi olacağız mecbur senin 1 tane çocuğun var tabi melisanın annesi sayılırım onu çok seviyorum ama kendimde doğurmak istiyorum o karnımda taşıma duygusunu yaşamak istiyorum filan de aahhh bu eşler ahhh hepsini sıra dayağına çekeceğim en sonundaaaaaaaaa klava:klava:

iyi bari yani 15dakka iyi bi sonuç ozaman :))))
offffffffffffffffffffffffff

tabiki iyi canım da hareket az biraz bizimkininde öle sen bi ona kürler yap incir yesdir bol bol hatta evicap vitamin var ondan filan ver ne bilim bişiler yap birde o lökosit değeri dikkatimi çekti canım lökosit enfeksiyondan kaynaklanır diye biliyorum ben ya

neler dedim sana anlatamam
hani bu aya kadar ben krem sürüodumya
oyüzden olmuyoşş spermleri öldürüomuş dedim
geçen bana diyoki bak işte
ondan olmuyo
bu bizim ilk denememizdi diyo
bide bana demezmi sen fikfik yapmazsan nerden olcak diye((
gelde kafayı yeme(((

ya bide ne dicem hani böyle 5dkda olan bi sevişmeyle yarım saat sevişme sonrasındaki yani zekle bi ilgisi varmıki kuşum?????:kedi:
daha çok zaek alırsan dahamı ileri gider yoksa aynısımı olurki bacım
sende bunalttım özür dilerim kuşum(((

kıs bunaltma munaltma kelimesini sölersen bidaha bozuşuruz sen topiğimizn çatlağısın senle muahbbet etmek bile güzel canım sevişmeyi filan bilmemde neticede orgazm olman lazım sneinde o zaman servikal mukus salgılanıyor ve sperleri alıp fallop tüplerine götürüyor yumurtalara ulaşmasını sağlıyor yani orjinal preesed diyim sana kaydirigubbakcemile3 sen bu adetinin bittiği zaman hemen ama biter bitmez bi adaçayı yağı filan koysan ya belki iltihap filan vardır rahim filmi çekilmişmiydin bacım sen

hilal sana ne dicem ya şu alttan tamponla yumurtanın sarısını filan koyuyorlar hiç duydunmu kıs ben bunlada eskilerden hamile kalanı duydum yumurtanın sarısı yakı görevini görüyor ya acep ondanmı yapıyorlar onu

kendim için değil kuşum benimki için dediydim yani o daha fazla sevişirsek daha fazla zevk alırda hop iyice içime yerleşir diye:))))))))olumunekankayizsmileŞeniz
he ben çektirdim rahim filmi hemde ağlaya ağlaya
kesin kapalıdır diye(((
öyle bi fışkıttıki içime hissettim buz gibi geçtiğini
bi sorun yokmuş yaniiiiiiiiiiiii orda:)))))
bugün hastalığım bitti sayılır bugünden başlayıp üç gün koycam geçen ay koymamıştım içime kaçar diye korktum
tampon aldım
bide pahalı allahın pamuğu iyiki bi ip bağlamışlar:)))))))))))))
yarıda soğana başlıcam köyde nasıl içceksem
aç karnınamıydı kuşum bilionmu?????

bende şeyi duymuştum
köy yumurtası olcakmış
pişirip bi beze sarıp kiloduna yerleştircekmişsin öyle hamile kalıyolarmış:))))
ama sarısı pişmemeiş hiç duymadım
dur sen ben köye gidince bi deneyim olursa sanada derim
bi yumurta alt tarafı:)))
denemekte fayda var

hee anladım canım yani orasını bilemem ama boşalırken bazen bizimki ileri geri hareket ediyor o zaman dışarı çıkıyor semenler ama eğer iyice ilerde durup hareket etmeden boşalırsa ki ben artık böle yapmasını söyledim o zaman geri hiç gelmiyor tabi ben hemen kalkıp duş alıyorum çünki malum iş var ertesi gün geç oluyor filan derken kalkıyorum yani neyse rahim filminde temiz o zaman kafaya faazla takma adaçayını koy belki drların da seninde anlamadığın bir enfeksiyon iltihap vs vardır oda spermleri öldürüyor olabilir tamponu bende adetliyken denize girecektim bir kere ondan almıştım baya pahalı ama adaçayı yağı kullanırken ben de kullandım tampon çok sert ve kendisi çekiyor bütün yağı gibi geldi bana bence en uygunu gazlı bezden veya tertemiz yıkanmış iyice ütülenmiş bir beyaz tülbent parçasının içine az pamuk doldurularak yapılan tampon iyidir pamuk sade olmaz çünki sert olur bende şey koydum hani disk şeklinde böle presde sıkıştırılmış makyaj pamukları varya ondan onlarda açılmıyor hiç yani normal pamuk gibi dağılmaz

anam ben gazlı bezi denedimde içimde kocaman bişey hissttim:))))
geri çıkardım sadece 5dk durdu:)))))
tamponun ucuna azcık sargı bezi sarip yapcam
bakalım kısmet kuşum yaaaaaa
napsam boş gibi geliyo(((
benimkide öyle ileri geri yapıyo bak sen doğru diyon dursun öyle sap gibi içime girsin spermcikler:)))))))
bide ayağın omzunda olcakmış
ben bu ay öyle yapım zaten bu ay olmaz bende dinlenme verdim kendime sadece kafama takmıcam ama yine boş geçirmem o günleri:)))))

kuşum sen ne zaman yaptın
işe yaramıdı?
acı elma yağı aldın dimi???????
bu arada yemeğe ne zaman gidion??????((((

bizim annemlerin komşusu bi kadın var adanalı kendisi ay çokta komik bir anlatışı var gülmekten ölürsün 1 sene çocuğu olmamış bunun diyorki beni ebeye götürdüler ebe dediki sen ot çöp ne bulursan elma kabuğu ebegümeci ne bulursan at demiş kaynat buharına otur bud adiyoki ben yaptım buharına oturdum doğru herifin yanına herif hazırlan geliyom dedim diyo sonra hakiki zeytin yağında yumurtayı pişirip beyazımı dedi sarısımı dedi emin değilim zeytinyağında yumurtayı pişirmiş bir temiz tülbentin içine koymuş o kattım diyor tabi kattım tülbente onuda oraya kattım diyor kaydirigubbakcemile3 o ay hamile kalmış işte hemde ikiz vallahi bak kız şu an 15 yaşında ikizleri hemde tek yumurta ikizi yani aynılar

kuşum sen ne zaman yaptın
işe yaramıdı?
acı elma yağı aldın dimi???????
bu arada yemeğe ne zaman gidion??????((((

yemek birazdan gelir kuşum cuma ya bugün namazdan sonra gelir ben adaçayı yağını bu topiği açtığımda adet olmuştum o ay kullandım sanırım o ay böğürtlen kökü içtim bal polen arısütü karışımı yedim filan ama nasıl adet oldum biliyormusun düşük yapıyorum sandım acile gittim dr larda araştırdı sabaha kadar testler yaptılar en son muayene etti dr dedi bu normal adetin sadece biraz fazla oluyor buda gerçek yumurtlamaya doğru gittiğini gösterir dedi sen eşine bak kızım dedi dr pko lu olup çocuk aldıranı bile gördüm pko çokta engel değil dedi hamileliğe bakalım hayırlısı rabbim ne zman nasip edecek hilalciğim

işte bende öyle biliom:))))
banada söylemişlerdi onu:)))
ben köyde hakikisini bulamamda şeymi yapsam tereyağıyla pişiripmi koysam acaba:)))))
valla bak denicem nolcak alt tarfı şeyim azcık yağ kokar benimkide yaklaşamaz:))))
bide şey var bak yumurtlama döneminde
3yumurtanın akını beline sürüon tülbentle bağlıyon
ve o yumurta gerginleştirip yumurtalıklarının büyümesine yardımcı oluyomuş:))))
bunuda yapcam arayımda yumurta biriktirsinler bana :))))))

kız allah seni ne diyeyim benim bu ay varya
ağrım yok ama felaket geldi iki
gün varya böyle löpür löpür dedim heralde çocuk düşürüom :)))
ciddi bak öyle sıvı falan değil özellikle idrarımla birlikte
öyle bi geliyolardıki
lörk lörk:)))))
demekki ondan bide ayıptır söylemesi sünüyo böyle en sonunda
hani yumurtlama döneminde olurya aynı öyle :)))))
yaklaştık herhalede bebişimize:)))))kaydirigubbakcemile2

kızlar yaa
benimkinin sıvılaşma süresi iyi değil en fazla 30 dk sıvılaşması lazımmış yoksa spermler rahtca hareket edemiyolarmış
ph da yüksek benimki 8,5 bak diyo ki "Normal semen pH’ı 7,2-8 arasındadır. pH’ın 8’in üzerinde olduğu durumlar akut enfeksiyonu veya ölçümün geç yapıldığını gösterir. pH’ın 7’nin altında olduğu azoospermi olgularında boşaltma kanallarının obstrüksiyonu (tıkanıklığı), aksesuar bezlerin agenezisi, veziküla seminalisin kronik enfeksiyonları ve idrarın semene karıştığı düşünülmelidir."

off offf bi yerden arttı die sevinirken bi yerden kötü geliyo
çok moralim bozulduuumafoldumben mafoldumben mafoldumben

Merhaba arkadaşlar,
öncelikle çok faydalı bir forum için teşekkürler.
ikiz kardeşim 6tı yıllık evli,ve 1994 yılında kist ameliyatı esnasında tek yumurtasını aldılar,şuan tüpleri de tıkalı olduğu için normal yollardan gebe kalamıyor, birkez tüp bebek denemesi başarısızlıkla sonuçlandı,desteğinizi rica ediyorum.neler yapılabilir,aycanisa çok geçmiş olsun diliyorum,ümidimizi kaybetmeyelim,herşeyin başı sağlık arkadaşlar....

haydaaaaaaaa
niye canını sıkıyon yaaaaa
bi kere sen hamiş kaldın demekki kalınabiliyo
bakalım doktor ne dicek şimdiden kafa yorarsan ohooooooooooo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…