Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

yemek birazdan gelir kuşum cuma ya bugün namazdan sonra gelir ben adaçayı yağını bu topiği açtığımda adet olmuştum o ay kullandım sanırım o ay böğürtlen kökü içtim bal polen arısütü karışımı yedim filan ama nasıl adet oldum biliyormusun düşük yapıyorum sandım acile gittim dr larda araştırdı sabaha kadar testler yaptılar en son muayene etti dr dedi bu normal adetin sadece biraz fazla oluyor buda gerçek yumurtlamaya doğru gittiğini gösterir dedi sen eşine bak kızım dedi dr pko lu olup çocuk aldıranı bile gördüm pko çokta engel değil dedi hamileliğe bakalım hayırlısı rabbim ne zman nasip edecek hilalciğim

canım hani bahsettim ya bugün benle aynı zamanda hamile kalan arkadaşım doğum yapmış die
oda pko lu hemde korunurken hamile kaldı
hep ilaçla adet oluyodu o da hormonlar alt üsttü
ama Rabbim ol diyince oluyo işte

kızlarrrrrrrrr ben kaçar
yemek yapcam çöp dökcem:KK43:((((
gelirim yine bbybybyby

kızlar ben yarın yada pazar günü bekliyorum adetimi ya daha önceki adetlerimde 1 hafta önceden şişerdi hele son günlerde üstüne yatamazdım
bu sefer hiç şişmedi dolgunlaştı ama acımıyor. bende bugün test aldım en geç pazar günü yaparım testi.
dua edin ne olur pazartesi size müjde veriyim.
hamilelik olunca göğüs şişmesi acıması falan şartmı?? çok merak ettim.

kızlar ben yarın yada pazar günü bekliyorum adetimi ya daha önceki adetlerimde 1 hafta önceden şişerdi hele son günlerde üstüne yatamazdım
bu sefer hiç şişmedi dolgunlaştı ama acımıyor. bende bugün test aldım en geç pazar günü yaparım testi.

canım inşallah müjdeyi verirsin bize
valla bizde biraz önce aynı şeyleri konuştuk kuzuyla
benimde önceden çok acırdıo sızlardı üstüne yatmayı bırak yürürken bile hissederdim
ama 3aydır tık yok yani ne şişiyo ne acıyo bi hormona bağlıymış herhalde
bende emin değilim ama
hamilelikte illa acıyacak diye bişey yok
benim kardeşiminki hiç acımöadıda şişmedide
anneminkininde sadece erkek kardeşiminde acımış canım:)))
inşallah hamişsindir yaaaaaaaaaaaa

güle güle canımm
kolay gelsinn:gitme:

kuzucum sanada afiyet olsunncokacimcoook

kuşum iyisin dimi?
bak bişi dicem sana hani ibrahim saraçoğlu varya onun sitesinde böyle spermlerle ilgili ilaçlar var baksan bi bide şu sitelere göz at dr.selçuk kaya ve atabay güveloğlu burda acayip şeyler yazmış kullananlar:)))))

bakın bir örnek:
Bayanın adı: ılknur Altıntaş. Ankara'da kalıyorlar. Cep tel:0542 254 06 53
6 yıllık evli olan çiftin çocukları olmuyordu.ılknur hanımda ovulasyon yokluğu ve regl düzensizliği ile eşinde sperm düşüklüğü bulunuyordu. Çift Almanya'da yaşıyordu o zamanlar.Avrupa'nın en ünlü doktorlarına 5 yıl gidip gelip tedavi oldular ama sonuç vermedi.Çocuk sahibi olamadılar. Sonra internette Ünlü herbalist Atabay Güveloğlu'nun bu konudaki başarısını okudular ve telefonla başvurdular.Güveloğlu7nun gönderdiği bitki özlerini ikişer aylık iki dönem kullandılar.ıkisinde de durum raporla sabit şekilde normale döndü ve ılknur hanım şu anda sağlıklı bir kız çocuk sahibidir..Güveloğlu'na minnettarlar

slm kıslar ben geldim çok yağmur yağıyordu sırılsıklam oldu ayaklarım şemsiye kullansamda ah bu botlarıma o kadar para verdimki güya bir kere alıyım sağlam olsun dedim ama su geçiriyorrrrrrrrrr yaaaaaaa ama bu havada demir olsa su geçirir heralde seller götürüyor resmen

bakın bitane daha
[COLOR="Purple"SN:ATABAY GÜVELOĞLU

OCAK ayında size başvurmuştum polikistik over sendromu rahatsızlığı ile 2 yıldır
doktorlara gidip gelmeme rağmen gebe kalamamıştım.Fakat sizin göndermiş
olduğunuz bitkisel ilaçlar ile şuan 1,5 aylık hamileyim.Başarınızdan ve bana göstermiş
olduğunuz ilgiden dolayı size çok teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılarınızın
devamını dilerim.

][/COLOR]

slm kıslar ben geldim çok yağmur yağıyordu sırılsıklam oldu ayaklarım şemsiye kullansamda ah bu botlarıma o kadar para verdimki güya bir kere alıyım sağlam olsun dedim ama su geçiriyorrrrrrrrrr yaaaaaaa ama bu havada demir olsa su geçirir heralde seller götürüyor resmen

kuşum hoşgelidn
aynen geçen sene iyi olsun dedim bi bot aldım içi sırılsıklam oluyoo
burdada kar yağıyo:))))
şu yazdıklarıma bi göz atsana
bide şu yumurtayı napcaz kız
bana bi aklı ver
köye gidince yapayımmı?????:))))

huuuuuuuuuuu kuzuuuuuuuuuuuuuuu nerdesin bacım?????????????????????????

kuşum hoşgelidn
aynen geçen sene iyi olsun dedim bi bot aldım içi sırılsıklam oluyoo
burdada kar yağıyo:))))
şu yazdıklarıma bi göz atsana
bide şu yumurtayı napcaz kız
bana bi aklı ver
köye gidince yapayımmı?????:))))

canım gördüm alıntılarını bende inceledim bu siteyi daha önce ama eminim ilaçları çok pahalı baqşkası tavsiy etsin bana kendi sitesinde yazana inanmam en güveniliri KK bence burda paylaşılanlar en doğrusu bu arada eşim işten çıkıp eve gitti çok hastayım diyor sesi ağlar gibi geliyor ne yapceeem ben gıııı adam hasta olmuş hiiçte upraşasım yok şaka bir yana neden böle olduki çok halsizim diyor kemiklerim kırılacak gibi diyor ferilaid bişi yaparmı acaba

Rabbim hayırlısıyla çift çizgiyi görmeyi nasib etsin canımmm
hiç bi hamilelik belirtisi şart değil ki
kişiden kişiye değişiyo hepsi
belirti arama,belirtilere takılma boşver takıldıkça stres oluyo çünkü

canım gördüm alıntılarını bende inceledim bu siteyi daha önce ama eminim ilaçları çok pahalı baqşkası tavsiy etsin bana kendi sitesinde yazana inanmam en güveniliri KK bence burda paylaşılanlar en doğrusu bu arada eşim işten çıkıp eve gitti çok hastayım diyor sesi ağlar gibi geliyor ne yapceeem ben gıııı adam hasta olmuş hiiçte upraşasım yok şaka bir yana neden böle olduki çok halsizim diyor kemiklerim kırılacak gibi diyor ferilaid bişi yaparmı acaba

acaba ilaçtan olmasım kuşum
nebilim geçende midesi ağrımıştıya
tüh yaaaaaaaa
onlarında nazı hiç çekilmez gııııı:)))))
benimki bide 15gün evde
ayılıp bayılır artık sırtım ağrıyo
belimi kaşı
saçımı okşa
başımı ov
off offff
yarama tuz bastın kuşum:))))

acaba ilaçtan olmasım kuşum
nebilim geçende midesi ağrımıştıya
tüh yaaaaaaaa
onlarında nazı hiç çekilmez gııııı:)))))
benimki bide 15gün evde
ayılıp bayılır artık sırtım ağrıyo
belimi kaşı
saçımı okşa
başımı ov
off offff
yarama tuz bastın kuşum:))))

kıs valla çatlaksın sen beni çok güldürüyorsun gerçekten ve yapmacıkta değilsin :roflol: buna eminim canım ya fertilaid yapmaz bence o üşüttü

hilalcim dediğin sitelerede bakımm bi saol tatlımm
anam geçen benimki diyo ki bana dikkat et hasta olma amanaman dedim sen dikkat et
senin yerine ben hasta olımmm :))))

çocuklar duymasında haluk vardıya aynı onun gbi oluyo hasta olunca uyuyana kadar inliyo :)))

kıs valla çatlaksın sen beni çok güldürüyorsun gerçekten ve yapmacıkta değilsin :roflol: buna eminim canım ya fertilaid yapmaz bence o üşüttü

yok gerçekten hiç yapmacık olamam zaten:roflol:
neysem oyum kuşum
benimkide geçen boğazım ağrıdı diyo
bende hemen bi bal verdim baktım bu pürüşüyo
oy oyoyyyy anam oy belim diye yerlere yattım yalandan tabi:))))
saftirik kendini unuttu benle uğraştı
sabaha kadar geçmişti boğazı:))))

yavruceylan hoşgeldin canım nasıldı çocukların karnesi üzülen varmıydı aralarında

yok gerçekten hiç yapmacık olamam zaten:roflol:
neysem oyum kuşum
benimkide geçen boğazım ağrıdı diyo
bende hemen bi bal verdim baktım bu pürüşüyo
oy oyoyyyy anam oy belim diye yerlere yattım yalandan tabi:))))
saftirik kendini unuttu benle uğraştı
sabaha kadar geçmişti boğazı:))))

:roflol::roflol::roflol: allah senin yüzünüde bebekle gfüldürsün bacım ne diyim

X