Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

tiryak canım ben bubuşa katılıyorum morfoloji %60 derken %60 ı normal olan kısımmı bozuk olan kısımmı canım benim eşimin değerleride çok iyi sayılmaz spermleri %70 hareketsiz normal morfoloji %52 1 ml deki sayı 31 milyon sadece sayı artmış geçen seneye göre

normal olan %60 canım anormal %40 yazıyo
baya bozuldu morali akşam bende onu öyle görünce üzüldüm :KK43:(
ya doktor benden geçen sene gittiğimde rahim filmi istemişti bende tan çektirceğim ay hamile kaldım ondan sonrada ne muayene oldum ne de rahim filmi çekildim hamile kalmama rağmen yine ister mi benden rahim filmiii hiç çekilesim yok onuu :KK43:(

kuşum şimdi benim bundan 3ay öncesine kadar hasta olacağım zaman varya böyle bir hafta öncesinde göğüslerim şişerdi
böyle dokunmak biyana yürürken bile acırdı
ama 3aydır yok kayboldu bide mesale ben çok adet sancısı çekerdim oda yok
ben 1.ve2.gün yerimden kalkamazdım ağrısından niye oluyoki kuzum bi bilgin varmı?????
canım bende de hiç olmuyor eskiden oluyordu sebebini bilmiyorum hormonlarla ilgili olabilir ama göğüs hassasiyeti prolaktin artışını gösterir bence

kuzuda adet olmadı
herhalde sonuda farlutali kullanacak

kuzucum şimdi yok ama
kuzucum adet olmazsan eger
adet olmak için farlutali içermisin
yoksa hemen fertilaide başlarmısın canım

adet olduktan sonra fertilaide başlayacağım yani adet i de farlutal kullanarak olurum heralde
kuşum yok sen beni yanlış anladın herhelde zaten kapalı olduğunu biliyorum böyle bişi istemeyede hakkım yok istemem zaten

fertilaidi bir ay daha araştırayım
zaten siz kullancaksınız
bi bakayım ona göre alırım

bencede canım öle yap çünki en azından bize olan faydalarını görürsün bence neşeye de ayşe gibi kolay etki edebilir ama alpyle bana biraz geç etki eder diye düşünüyorum bizim hormonlarımızın düzene girmesi bi kaç ay alır

kuzum ben artık kafayı yicem herhalde
bu spermlerden bişi anlamıyorum
niyemi işte cevabı
neyin olması gerekiyo tam anlamıyla spermde
en çok etki eden şey ne
mikterımı
hareketliliğimi
tiryak yazınca aklım karıştı geçen sene %50ileri hızlı varmış şimdi düşmüş
ama sperm yoğunluğu fazlalaşmış
bide o 1saat olayına kafam takıldı ne kadar olması gerekiyo yaaaaaaaaaaa

oooooooooooooofffffffffffffffffffffffffffffff
valla canım sayı hareket süper olsa bile morfoloji düşük olunca işe yaramıyor hepside önemli aslında hepside iyi olmalı sen eşine sperm testi isteyemezsin dimi

normal olan %60 canım anormal %40 yazıyo
baya bozuldu morali akşam bende onu öyle görünce üzüldüm :KK43:(
ya doktor benden geçen sene gittiğimde rahim filmi istemişti bende tan çektirceğim ay hamile kaldım ondan sonrada ne muayene oldum ne de rahim filmi çekildim hamile kalmama rağmen yine ister mi benden rahim filmiii hiç çekilesim yok onuu :KK43:(

canım üzülecek çok fazla bişi yok ence çokta kötü değil yani bence iyi bile

kuzuuuuuuuu yani prolaktin artışı olabilir demişsinya
iyi bişeymi artması şimdi iyimi yani ağrımaması??????
evet fertiladi siz deneyin zaten ben bu ay alamıyorum
morfoloji derken kuşum?
anormal olanımı gerekli yoksa normal olanımı??????:))))
bide ileri hızlımı önemli yoksa yerinde hareketlimi kuşum????
of ne çok soru sordum yaaaaaaaa:KK43:(((
benimki geçen sene yaptırdı zaten
benim ısrarlarımle ama bidaha yapmaz
zaten ondada bana kızıp durdu
hepsi dışarı çıktı yarısı içeri girdi diye:))))
fark edermi sence???????

kıslar ya botlar çok güzel ay ben erkek çocuk istiyordum ama kıs oluncada benim gibi süslü yaparım onu bu arada rüyamı anlatayım hani ben hamilemiyim değilmiyim 2 yumurtam çatladı düşüncesşne kapılıyorum hamileymişim ve doğruyorum hemde ikiz ve bir kız biri erkek ayrıca onlardan önce bir tanede oğlum varmış yani baya karışık gördüm eşimi gördüm filan güzel bi hayat yaşıyoruz çocuklarla birlikte net hatırladıklarım şunlar ikizlerden önceki oğlum 1,5 yaşında ma küçük geliyor gözüme ve hala yürümüyor koltuklardan tutunarak yürüdüklerini gördüm ve en son hepsini uyutmaya çalıştığımı onların da şımardığını uyumadıklarını net hatırlıyorum ve yanlarına yatıyorum kızıyorum uyuyun diye :)))) öle karışık bi rüya gördüm işte

canım üzülecek çok fazla bişi yok ence çokta kötü değil yani bence iyi bile

gerçekten mi canım yaa
yani bize tüp bebek gerekse bile doktor hemen söylemesin istiyorum eşim için dün onu öyle görünce çok üzüldüm ne yaptıysam güldüremedim yüzünü
dedim o vitaminden alcam ikimizde içelim bak sayın hiç bi şi yapmadan artmış bi de takviye alırsan daha çok artar dedim tmm dedi

kıslar ya botlar çok güzel ay ben erkek çocuk istiyordum ama kıs oluncada benim gibi süslü yaparım onu bu arada rüyamı anlatayım hani ben hamilemiyim değilmiyim 2 yumurtam çatladı düşüncesşne kapılıyorum hamileymişim ve doğruyorum hemde ikiz ve bir kız biri erkek ayrıca onlardan önce bir tanede oğlum varmış yani baya karışık gördüm eşimi gördüm filan güzel bi hayat yaşıyoruz çocuklarla birlikte net hatırladıklarım şunlar ikizlerden önceki oğlum 1,5 yaşında ma küçük geliyor gözüme ve hala yürümüyor koltuklardan tutunarak yürüdüklerini gördüm ve en son hepsini uyutmaya çalıştığımı onların da şımardığını uyumadıklarını net hatırlıyorum ve yanlarına yatıyorum kızıyorum uyuyun diye :)))) öle karışık bi rüya gördüm işte

karışık ama güzel eğlenceli rüyaa :)))
Rabbim tez zamanda gerçekleştirsin inşaallahhh

kuzu en iyisi bende yazıyım şimdi çok üzüldüm bence benimkinin hiçde iyi değil
bi değerlendir bakim:)))

MıKTAR: 5.5ml
PH: 7.0
LıKEFıKASYON SÜRESı: 15DK
VıSKOLıSıTE: NORMAL
GÖRÜNÜM: GRı-OPAK
1.SAATTE HAREKETLı SPERM YÜZDESı: %60
HAREKETıN DEĞERLENDıRMESı:KK43:1.SAATTE)
(a)hızlı ileri hareketli : %20:KK43:(((((
(b)yavaş ileri hareketli: %40
(c)yerinde hareketli:%0:KK43:(((
(d)hareketsiz: %40
SPERM YOĞUNLUĞU: 47.000.000/ML
ANORMAL MORFOLOJı:%20:KK43:(((((((
YUVARLAK HÜCRE:3.000.000/ML
LÖKOSıT:1.000.000/ML

BÖYLE ıŞTE KÖTÜ DıMı KUŞUM??????
DOĞRUYU SÖYLE BAK?????

Kuzum rÜyan Çok gÜzel
benımkını okumadın herhalde
rÜyamda abdÜlheyı gÖrdÜm:)))
ÇocuĞu olmuyomuŞ
bende ona bı dua verıyom bu duayı ÜÇ gÜn oku fıkfık yapın
bebeĞınız olur dıye:))))
benımde ıkı tane sıpam varmıŞ rÜyamda:)))))
ben sayıklıyomuŞum abdÜlhey abı dıye benımkı uyandırdı elın adamınımı gÖrÜyon dıye
geÇen senede tatar ramazan dıye sayıklıyomuŞum bana 3gÜn kÜstÜ:)))))

Kuzum rÜyan Çok gÜzel
benİmkİnİ okumadın herhalde
rÜyamda abdÜlheyİ gÖrdÜm:)))
ÇocuĞu olmuyomuŞ
bende ona bİ dua verİyom bu duayı ÜÇ gÜn oku fİkfİk yapın
bebeĞİnİz olur dİye:))))
benİmde İkİ tane sıpam varmıŞ rÜyamda:)))))
ben sayıklıyomuŞum abdÜlhey abİ dİye benİmkİ uyandırdı elİn adamınımı gÖrÜyon dİye
geÇen senede tatar ramazan dİye sayıklıyomuŞum bana 3gÜn kÜstÜ:)))))

anacım rüyalarında senin gibi eğlenceli oluyo :))))
bende öyle sayıklasam benimkide küser herhaldeealsanaalsanasmile

kuzuuuuuuuu yani prolaktin artışı olabilir demişsinya
iyi bişeymi artması şimdi iyimi yani ağrımaması??????
evet fertiladi siz deneyin zaten ben bu ay alamıyorum
morfoloji derken kuşum?
anormal olanımı gerekli yoksa normal olanımı??????:))))
bide ileri hızlımı önemli yoksa yerinde hareketlimi kuşum????
of ne çok soru sordum yaaaaaaaa:KK43:(((
benimki geçen sene yaptırdı zaten
benim ısrarlarımle ama bidaha yapmaz
zaten ondada bana kızıp durdu
hepsi dışarı çıktı yarısı içeri girdi diye:))))
fark edermi sence???????

canım bak aslında şöle bişi var adet yaklaşırken ablamın göğüsleri ağrır şişer ve onun prolaktini briaz yüksek çıkmıştı ama benim hiç olmaz böle bişi ve prolaktinimde hep normal zaten ama normalde adeti yaklaşırken kimsinin olu kimsiinde olmaz bende yok mesela morfolojide şekil demek bunu dah aönce mesajlarımda anlattım kuşum dur bulursam yollarım sana bakalım ileri hızlı hareketli ne kadar çok olursa o kadar iyi olur canım malum hızlı gidip ölmeden önce yumurtayı bulması lazım spermin nasıl hepsi dışarı çıktı yarısı içeri girdi onu anlamadım canım testi için örnek verirken kaba hepsini boşalamamışmı yoksa

anacım rüyalarında senin gibi eğlenceli oluyo :))))
bende öyle sayıklasam benimkide küser herhaldeealsanaalsanasmile

:roflol:
gerçekten yaaa acayip bi rüyaydı tepiniyomuşum yatakta zaten deli yatarım oda
yorganı üstüme örtmek için kalmış ben sayıklıyom abdülhey abi diye:))))
sabah diyoki noldu abdülhey abine
dün çok etkilenmiştim ondan herhalde
çok tuhaftı ya
bide adama çocuğu olmuyo diye dua veriyom çok garibime gitti:)))
kelin ilacı olsa kendi başına sürer:))))

canım bak aslında şöle bişi var adet yaklaşırken ablamın göğüsleri ağrır şişer ve onun prolaktini briaz yüksek çıkmıştı ama benim hiç olmaz böle bişi ve prolaktinimde hep normal zaten ama normalde adeti yaklaşırken kimsinin olu kimsiinde olmaz bende yok mesela morfolojide şekil demek bunu dah aönce mesajlarımda anlattım kuşum dur bulursam yollarım sana bakalım ileri hızlı hareketli ne kadar çok olursa o kadar iyi olur canım malum hızlı gidip ölmeden önce yumurtayı bulması lazım spermin nasıl hepsi dışarı çıktı yarısı içeri girdi onu anlamadım canım testi için örnek verirken kaba hepsini boşalamamışmı yoksa

anladım kuşum o msjlarını
yazdım benimkinin sonuçlarını bi bak istersen ama bence iyi değil

evet biz tahlil vermeye gittik
bu çok sitresliydi zaten
ben aşağıda bekledim gülerim diye:)))))
dışarı çıkınca yüzü asıktı noldu dedim
küçücük bişi verdiler wcye gittim dedi:)))))
yarısı dışarı yarısı içeri girdi dedi yani evet boşaldığında yarısı dışerı gitmiş:roflol:
gülmemek için kendimi zor tutmuştum buldu benimkini hepsini taşıyo garibim şeyim:)))))
sonuç kötü çıkacak sana söyleyim dedi
ve sonucuda yazdım:KK43:((((((

kuzu en iyisi bende yazıyım şimdi çok üzüldüm bence benimkinin hiçde iyi değil
bi değerlendir bakim:)))

MİKTAR: 5.5ml
PH: 7.0
LİKEFİKASYON SÜRESİ: 15DK
VİSKOLİSİTE: NORMAL
GÖRÜNÜM: GRİ-OPAK
1.SAATTE HAREKETLİ SPERM YÜZDESİ: %60
HAREKETİN DEĞERLENDİRMESİ:KK43:1.SAATTE)
(a)hızlı ileri hareketli : %20:KK43:(((((
(b)yavaş ileri hareketli: %40
(c)yerinde hareketli:%0:KK43:(((
(d)hareketsiz: %40
SPERM YOĞUNLUĞU: 47.000.000/ML
ANORMAL MORFOLOJİ:%20:KK43:(((((((
YUVARLAK HÜCRE:3.000.000/ML
LÖKOSİT:1.000.000/ML

BÖYLE İŞTE KÖTÜ DİMİ KUŞUM??????
DOĞRUYU SÖYLE BAK?????

herşey çok güzel bence çatlak karı ne kötüsü ileri hareket benim eşimdede %25 hareket mi düşük ne biraz bilmiyorum ama bu konuda eşlerinde sorun olanlar daha iyi yorumlarlar yalnız lökosit var lökosit olursa spermde enfeksiyon var demektir ama lökositte hani şu sayının üzerindeyse enfeksiyondur diye bişi olabilir onuda bilmiyorum canım

anladım kuşum o msjlarını
yazdım benimkinin sonuçlarını bi bak istersen ama bence iyi değil

evet biz tahlil vermeye gittik
bu çok sitresliydi zaten
ben aşağıda bekledim gülerim diye:)))))
dışarı çıkınca yüzü asıktı noldu dedim
küçücük bişi verdiler wcye gittim dedi:)))))
yarısı dışarı yarısı içeri girdi dedi yani evet boşaldığında yarısı dışerı gitmiş:roflol:
gülmemek için kendimi zor tutmuştum buldu benimkini hepsini taşıyo garibim şeyim:)))))
sonuç kötü çıkacak sana söyleyim dedi
ve sonucuda yazdım:KK43:((((((

aslında tamamını vermesi gerekirdi spermin mesela eşimin değerlerinde toplam verdiği sperm miktarı 3,4 milim yazıyor 1 milimdeki sayı 31 milyon toplam verdiği spermdeki sayıda 31 X 3,4=105 milyon 400 bin yapıyor sayısı o zaman yani hepsini verseymiş ama bilemiyorum neticedede 1 ml deki değerler önemli snaırım bilemiyorum canım

herşey çok güzel bence çatlak karı ne kötüsü ileri hareket benim eşimdede %25 hareket mi düşük ne biraz bilmiyorum ama bu konuda eşlerinde sorun olanlar daha iyi yorumlarlar yalnız lökosit var lökosit olursa spermde enfeksiyon var demektir ama lökositte hani şu sayının üzerindeyse enfeksiyondur diye bişi olabilir onuda bilmiyorum canım

hımm anladım sevineyim yani:)))))):eek::roflol::roflol::dance::hooray:
zaten yarısı dışarı gitmiş ilk gelenler:))))))
belki onunda bi etkisi olabilir:))))
ben bi kıza yazdım bu göğüsümdeki şişkinlik olmuyo diye bak ne yazmış canım sıkıldı yaaaaa
hilalcim aynı sorun geçen ay ve bu ay bende de var. benim neredeyse 2 hafta önce yani yumurtlar yumurtlamaz başlardı bu durum. ama dediğim gibi 2 aydır olmadı. geçen ay dr kontrolündeydim ve 16. gün 21.7 mm bir yumurtam vardı. ama 21. gün yapılan progesteron testim 6 çıktı. yumurtlama olmamış ya da kalitesiz dedi dr. um. bu durumda bu ay da aynısı olduğunu düşünüyorum ben. çünkü ateşim yükselmedi ve bunu yükselten ve gögüslerin acımasına neden olan hormon progesteron. sanırım yumurtlamıyoruz, ya da yumurtamız kalitesiz oluyor. önümüzdeki ay dr a gidicem tekrar. hayırlısı olsun inşallah..
bak şimdi benim yumurtlamam olmuyomu yani ama bende öyle bi sorun yok ilk gittiğimde doktor hiç ilaç vermeden baktı o halde fıstık gibi yumurtalrın var dedi hem
de sağlıklımı olup olmadığına kandada bakmıştı kafam karıştı:KK43:(((eyvahedigeldismilebilmiyorumkismile

aslında tamamını vermesi gerekirdi spermin mesela eşimin değerlerinde toplam verdiği sperm miktarı 3,4 milim yazıyor 1 milimdeki sayı 31 milyon toplam verdiği spermdeki sayıda 31 X 3,4=105 milyon 400 bin yapıyor sayısı o zaman yani hepsini verseymiş ama bilemiyorum neticedede 1 ml deki değerler önemli snaırım bilemiyorum canım

bak ben napmaya karar verdim
bidahaki ay doktora gitcem
yine iğne falan olurum
olmazsa bebiş o ay
benimkine tahlil vermen gerekiyo dicem
doktorlada anlaşcam
güya beni muayene etcekmiş gibi benim işim uzun sürer sen melisaye eve git bekleme dicem ve o spermlerle kendime aşılama yaptırcam:)))))
nasıl fikir ama
napıyım yani oistemio
kendiliğinden olur diyo onun keyfinimi beklicem
ama korkarım ama yaparım yaaa
kendime güveniom
herşey kolayda tahlil yapması için ikna edebilirim diye düşünüom:)))))

hımm anladım sevineyim yani:)))))):eek::roflol::roflol::dance::hooray:
zaten yarısı dışarı gitmiş ilk gelenler:))))))
belki onunda bi etkisi olabilir:))))
ben bi kıza yazdım bu göğüsümdeki şişkinlik olmuyo diye bak ne yazmış canım sıkıldı yaaaaa
hilalcim aynı sorun geçen ay ve bu ay bende de var. benim neredeyse 2 hafta önce yani yumurtlar yumurtlamaz başlardı bu durum. ama dediğim gibi 2 aydır olmadı. geçen ay dr kontrolündeydim ve 16. gün 21.7 mm bir yumurtam vardı. ama 21. gün yapılan progesteron testim 6 çıktı. yumurtlama olmamış ya da kalitesiz dedi dr. um. bu durumda bu ay da aynısı olduğunu düşünüyorum ben. çünkü ateşim yükselmedi ve bunu yükselten ve gögüslerin acımasına neden olan hormon progesteron. sanırım yumurtlamıyoruz, ya da yumurtamız kalitesiz oluyor. önümüzdeki ay dr a gidicem tekrar. hayırlısı olsun inşallah..
bak şimdi benim yumurtlamam olmuyomu yani ama bende öyle bi sorun yok ilk gittiğimde doktor hiç ilaç vermeden baktı o halde fıstık gibi yumurtalrın var dedi hem
de sağlıklımı olup olmadığına kandada bakmıştı kafam karıştı:KK43:(((eyvahedigeldismilebilmiyorumkismile

ben sanmıyorum prolaktin tamamen göğüslerle ilgilidir yani ateşi yükselten progesteron olabilir hem ayşeye sor bak onunda göğüslerinde hiç ağrı sızı olmuyordu bu ay bile olmadı öyle yaaa

ben sanmıyorum prolaktin tamamen göğüslerle ilgilidir yani ateşi yükselten progesteron olabilir hem ayşeye sor bak onunda göğüslerinde hiç ağrı sızı olmuyordu bu ay bile olmadı öyle yaaa

anladım canım yaaaaa sool kuşum senide yordum
son soru şu saat olayıyla ilgili ne düşünüon
likefikasyon süreside önemli diye biliom
seninkininki ne kadar kuşum????????

bak ben napmaya karar verdim
bidahaki ay doktora gitcem
yine iğne falan olurum
olmazsa bebiş o ay
benimkine tahlil vermen gerekiyo dicem
doktorlada anlaşcam
güya beni muayene etcekmiş gibi benim işim uzun sürer sen melisaye eve git bekleme dicem ve o spermlerle kendime aşılama yaptırcam:)))))
nasıl fikir ama
napıyım yani oistemio
kendiliğinden olur diyo onun keyfinimi beklicem
ama korkarım ama yaparım yaaa
kendime güveniom
herşey kolayda tahlil yapması için ikna edebilirim diye düşünüom:)))))

öyle şey olurmu kıs dr lar kabul etmez onu sperm verdircen ve aşılama yaptıracaksın sen eşine deki aşılamayı ne sanıyorsun ki aşılamada doğal yoldan hamile kalmak zaten sadece spermleri hızlı gitmesini sağlıyorlar canım eşinden habersiz yaptıracağını sölesen hiç bir dr kabul etmez ve planladığın gibi olmazsa hiç bir şey o zaman ne olacak değilmi

öyle şey olurmu kıs dr lar kabul etmez onu sperm verdircen ve aşılama yaptıracaksın sen eşine deki aşılamayı ne sanıyorsun ki aşılamada doğal yoldan hamile kalmak zaten sadece spermleri hızlı gitmesini sağlıyorlar canım eşinden habersiz yaptıracağını sölesen hiç bir dr kabul etmez ve planladığın gibi olmazsa hiç bir şey o zaman ne olacak değilmi

ya ama kaç kere anlattım istemio o neymiş doğalsa zaten olur diyo
off ya gerçekten artık hiç bişey düşünmek istemiyorum
gülemiyorum bile artık tam kahkaha atıyorum bir anda aklıma geliyo
iyice bunaldım
doktor niye kabul etmesin onaneki hem:))))
o pasını alsın yeter:))))
zaten erkeğin işi sperm vermek değilmi sadece doktor ona kabını versin yeter
gerisini ben hallederim
ama nasıl bi ortam bilmediğim için bişeyde diyemiyorum :KK43:((((

dün kurana indimya
alttaki gelin hamileymiş midesi çok bunalıyomuş
yarım puaça yedi diye nasıl sevinmiş
benim lokmam resmen boğazımdı kaldı inanki yaaaaaaaa
ben iyi değilim gerçekten ne yapacağıma şaşırdım kuzu
benimki diyoki olmazsa napcan
dünyanın sonumu diyo
evet belki değil ama