Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım elevit hamile olanlara da verilen bir vitamin içeriği fertilaid.e göre daha hafif.Ama fertilaid pco.lu bayanların yumurtamasını bile düzene sokan bir ilaç.internet sitesinde başarı öykülerini okuyunca hemen karar verdim çünkü orada görüşlerini yazan bayanlar 2 seneden 3 seneden beri çocuğu olmadığı ve arkadaş tavsiyesiyle ilaca başladığını en geç 3 ay içinde de cevap alabildiğini yazmış.Bu vitamin kompleksi oldukça etkili ve hamilelikte kullanılmıyo elevit kullanıldığına göre daha düşük dozda içeriği.Ayrıca ben doktoruma bu ilacın içeriğini götürdüm başla dedi beğendi ilacı eğer aynı olsa o da eleviti verirdi.Ama yarın gittiğimde sorarım yine doktoruma canım.

hoşgeldin canım içeriğinde neler var acaba evelitin paba filan varmı fertilaidde varda wıtex filan diye bazı maddeler var ben artık araştırmqa gereği duymuyorum aldım bir kere zahmet çekmeden aldım 6 kutusuda baya uyguna geldi bence ama arkadaşlarım araştırsınlar tabi

hoşbuldum meleğim sende çok yoruluyosun canım yaa ALLAH yardımcın olsun canım benim patronlar öyle senin işin dışında iş verince böyle yalakalık yaparlar işte neyse sen kendini çok yorma canımın içi

yaww kayra ben kuzunun yazdığı mesajı görmemişim yaa allah allah nasıl oluyo öyle bilmiyorumkismile

kuzu aşılamam olumlu olursa gelen ilaçları ihtiyacı olan birine vericem olumsuz olursa ben içicem yani iki şekilde de faydası olucak bana.opuyorumnanaktan

hilalcim nasilsin hosgeldin guzelim nezaman gidicen koye ne kadar kalican

iyiyim canım sen nasılsın????
biraz yoğunum bugün:)))))
eğer bu hafta izinli oılursa benimki bu hafta yoksa bidahaki hafta gidicem canım 1hafat kalcaz((((((
ve belki 15gün evde kalma ihtimali varmış napcam ben bilmiom 15gün kafayı yerim heralde(((((

sekerim benım arkadasım kullandı hamılelıkte tabıı elevıt..bende ordan bılıyorum..ınternetten baktım ıcerıgıne..fertılaıdınde ıcerıgı ıle karsılastırdım..mıktarlarına kadar aynı vıtamınlerı ıcerıyor..A,c,d3,e,Thıamın hcl,rıboflavın,b16......gıbı

hanı bazı arkadaslar suphe etmıs ya alışverıs yaparken kredı kartımızla bışe olur mu falan dıye..bi öneri idi sadece..

ben de bı ara boğürtlendir,incirdir kullandım..adetım duzene gırdı..artık hıcbısey kullanmıyorum..bu işin sadece beyınde bıttıgı kanısına vardım..ne kadar cok aklınızda ıse bebek sızden o kadar uzaklasıyor...

kendı halıne bıraktım..iş arıyorum..hangisi olursa artık..

alpyciğim he bak senin ingilizcen var değilmi google dan çeviriyi tıklayıp çevrilmiş arama yapıyorsun ya fertilaid başarı öyküleri diye ara sana bi canım orda yazıyor bazı şeyler ben çeviri yaptırarak okusamda bişi anlamadım pek ama kendi sitesinde çok olumlu şeyler yazıyor ama hangti ürünün kendi sitesinde kötü şeyler yazabilirki yani kedi sitesinde başarı öyküleri diye bir yer var orda yazıyor iyi şeylşer ama birde amerikalıların forum sitesi var aynı bizimki gibi http://www.soulcysters.net/fertilaid-success-stories-226891/ bak burası arama yaptığımdada google da şöle çıkıyor (fertilaid başarı öyküleri-pcos mesaj panosu diye ) burası KK gibi forum sitesi ama tabi herşey ingilizce sen bi incelesen belki bişiler öğrenir bizide aydınlatırsın canım

kayracımmm hilalcimmm hoş geldinizzzzz
nasılsınız bakımmmm

hoşbuldum canım sağol
ya iyice gıcık oldum hesap yapıyorum 15tl fazla çıkıo kimin verdiğini bulamadım hala(((((
bi çocuğu işaretlemişim ama oda geçen gün melisaya bidaha vermiş((
kafam karıştıakannehirbilmiyorumkismile

bak kafaya takma konusunda haklısın bende sadece fertilaidi içip unutmak istiyorum bazı şeyleri gelirse gelir bebiş yoksa tedavi oluruz tek korkum kilo aldırması

bak kafaya takma konusunda haklısın bende sadece fertilaidi içip unutmak istiyorum bazı şeyleri gelirse gelir bebiş yoksa tedavi oluruz tek korkum kilo aldırması

bak işte o konuda kork..dehset kılo aldırıyor vıtamınler 1 aylık kullanım sonrası başlıyorsun cıddı kılo almaya..helekı bu fertılaıd ,elevıt gıbı komplex vıtamınler varya...yagların coşiiiiiiyyyykafamçokkarıştı

aysen 74 üçüz annesi naber nasılşsın hiç bize akıl vermiyorsun heee nasıl üçü zyaparız diye :)))

ayyy dur bacım ne yaaprım ben o zmana yaa işe girdiğimde 58 dim en fazla 5 ay oldu 65 olmuşum korkutma beni ya acaba bunun yanında zayıflama çayı kullansam birde diyet yapsam bişi olurmu

hoşbuldum canım benim rabbim yardımcın olsun baya yoğunsun canım kendine iyi bak çok yorma kendini

inşallah canım
ben bugün toplantı olduğunu unuttum bide misafir çağırım şimdiden düşünüyom kara kara:)))))

Kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
hadi bana bi kaç yemek çeşidi söyleyin şöyle güzel hadiiiiiiiiiiiiii
kafanız dağılsın azcıkkkkkkkkkkkk:)))))

Ben gelınce okurum Şımdı kaÇıyom
okula gıtcem hacı bybyby

yaww kayra ben kuzunun yazdığı mesajı görmemişim yaa allah allah nasıl oluyo öyle bilmiyorumkismile

hangi mesaj canım bende göremedim kapı çaldı gittim geldim kafam karıştı bitanem:bbo:
kayracımmm hilalcimmm hoş geldinizzzzz
nasılsınız bakımmmm
hoşbuldum bitanem şükür iyiyim sen nasılsın tatlım

canım sağol öncelikle içeriğine bende bi bakıp araştırıcam be ankaraya gittiğimde dr bana da elevit yazmıştı ama düzgün kullanmadım keşke kullansaydım

ayyy dur bacım ne yaaprım ben o zmana yaa işe girdiğimde 58 dim en fazla 5 ay oldu 65 olmuşum korkutma beni ya acaba bunun yanında zayıflama çayı kullansam birde diyet yapsam bişi olurmu

valla o kadarını bılemıyorum ama birşey kullanırken başka bişey kullanırsan bıtkısel etkısını azaltmadıgına nasıl emın olacaksın..hayatım gulu seven dikenıne katlanırmıs..bu vıtamın olayının cılvesıde bu..zaten anlarsın delı ıstah acıyo..bende bır zamanlar vıtamın eksıklıgı vardı..doktor bu kadar da komplex olmayan sadece b ve c vıtamını vermıstı..bacım ınan kı gunde 8 ogun yemek yıyordum 1 hafta sonra bıraktım aman dedım ne vıtamınmış..

yalnız fertilaidde hormonları düzenlediği için genelde pko lular kilolu olur ya hormonları düzenlediği için kilo verenler olmuş diyede duydum ama birebir yazanı görmedim z

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…