Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

belli olmaz canım ya değişebiliyo test sonuçları ama cinsel perhiz yapıp gidecek di mi test yaptırmaya?

yaaa ben ilk sayfaya baktigimda kuzunaz online diye goruyorum ama yok ve baska arkadaslrimizdada oluyor baska sayfalarda varlar ama yoklar anlata bildimmi

AYSE20
canim benim sabah bulantilarin oluyormu yemekten tiskindigin oluyormu canin en cok eksimi istiyor tatlimibana kizima hamileyken sormuslardi bende hep eksi isterdim limon yemeye bayilirdim bir keresinde tam 3 tane limonu pes pese yemistimveeeee bana soyle demislerdi

ye eksikiyi bul ayseyi ye tatliyi bul sapliyi kapisssss yani eksi yersen kiz tatali yersen oglan olurmus tabi caninin ne cektigine bagli ama dogru galiba limon yedim yedim kizim oldu
iikide olmus anasinin kuzusu.

belli olmaz canım ya değişebiliyo test sonuçları ama cinsel perhiz yapıp gidecek di mi test yaptırmaya?

evt canım en az üç gün en fazla beş gün
bizimki üç gün yapıp gitti
diyo ki beşinci dördüncü gün gitseydim daha çok çıkardı :))))

kizlar hanu sunu maydonuz sut buhar kuru varya faydali oldugu kadarda zararli oluyormus biri yapmis ve hamile kalmamis doktora gitigindede doktor demiski rahmin sicaktan buzusmus ve sarkmis tedaviside cok uzun surer demis amannnn haaaa dikkat edelim lutfen onumuze gelen her seyide denemeyilim

evt canım en az üç gün en fazla beş gün
bizimki üç gün yapıp gitti
diyo ki beşinci dördüncü gün gitseydim daha çok çıkardı :))))

ama belli olmaz canım sperm değerleri değişebiliyo yaa hiç belli olmaz
yaw ne yapsın eşin psikolojisini öyle rahatlatıyo işte ne güzel

kızlarr ben geldim nasılsınızz biraz önce kayınvalideler eltime geçtiler hemen burda aldım soluğu sizi çoookk özledim nassılsınızz

kızlarr ben geldim nasılsınızz biraz önce kayınvalideler eltime geçtiler hemen burda aldım soluğu sizi çoookk özledim nassılsınızz

hoşgeldinn canımm yaaa
sen yoksun kuzu arada sırada gelebiliyo işi yoğun olmuyo ama böyle klava:klava:

Merhaba Arkadaşlar

Bu fertilaid ile ilgili yazılarınızı okudum..ancak kafama bırsey takıldı..fertilaid ile doktorların burada gebelere verdıklerı Elevıt ın ıcerıgını hıc karsılaştıranınız oldu mu 1-2 mıneral dısında bırebır aynı ıcerıge sahıp..

sonucta vıtamın +mıneral takvıyesı..

eczanenıze gıdıp fertılaıdın ıcerıgını gostererek bırebır muadıl urunu rahatlıkla alabılecegınız kanısındayım..bu kadarda sıkıntı cekıp ınternetten sıparıs vermenıze gerek kalmaz dıye dusunuyorum..

Nacızane fıkrım..

selam kızlar
bugün pek aranızda olmayacağım
bugün kuranımız var aşağı inmem lazım
akşamda kardeşimi yemeğe çağıdım
kocası bir hafta sonra gidio uzman olduda eğitimleri var
şimdide okula gitmem lazım
sınıf annesiyimya
son gün öğretmeni görmem lazım

kayraaaaaaaaaa bu arada hoşgeldin balım:))))

canım sen aslında aşılamadan bi sonuç alsaydında ölemi alsaydın fertilaidi

canım hoşgeldin şu an müsaitken ekleyeyim hemen

estağfirullah neşeciğim ne demek inşallah sorunsuz alırsın canım bu arada google çeviriciyi muhakkak kullan azda olsa yardımcı olur sana
kuzucum hoşgeldinnn
özlettin iyice kendini yaww ne zaman özgürlüğüne kavuşucan anacımm kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

valla inşallah haftaya canım bu hafta böle oldu daha 550 metre var katlanacak diyor kabus gibi valla

canım hoşgeldin bende gelemiyorum şu an proje basmıyor mühendis o yüzden serbesttim biraz patronlar resmen yalakalık yapıyorlar sende projeci oldun filan ne alalkaysa kağıt katlamayla projeci oluyoırum sanki akannehir

kizlar tupleri tikali olan arkadaslara sesleniyorum klamendiya hastaligini hic duydunuzmu isterseniz googledan bir arastirin. ben hastanedeki doktora gitmeden kendi ev doktoruma gidiyordum ondan rica ettim ve bana bu testi yaptirdi kan vermistim temiz cikti ama simdi yinede supeleniyorum cunki hastanede doktor baktiginda sol tarafimda yumurta goruyorum ama kucuk kucuk dedi sol tarafimda ise hic yoktu yani tikali ilabilir ama bu klamendiya hastaligiymis kapissssss

hoşgeldinn canımm yaaa
sen yoksun kuzu arada sırada gelebiliyo işi yoğun olmuyo ama böyle klava:klava:

hoşbuldum bitanem evet ya aklım hep burda bide halimi görsen misafir yemek bulaşık ev topla vs vs şimdi ev savaş alanı gibi oldu toparlamadan buraya koştum canım kuzucumda yoğunmuş onunlada görüşemedik bayadır yavruceylanlada :1no2:

hoşbuldum canım benim rabbim yardımcın olsun baya yoğunsun canım kendine iyi bak çok yorma kendini

Merhaba Arkadaşlar

Bu fertilaid ile ilgili yazılarınızı okudum..ancak kafama bırsey takıldı..fertilaid ile doktorların burada gebelere verdıklerı Elevıt ın ıcerıgını hıc karsılaştıranınız oldu mu 1-2 mıneral dısında bırebır aynı ıcerıge sahıp..

sonucta vıtamın +mıneral takvıyesı..

eczanenıze gıdıp fertılaıdın ıcerıgını gostererek bırebır muadıl urunu rahatlıkla alabılecegınız kanısındayım..bu kadarda sıkıntı cekıp ınternetten sıparıs vermenıze gerek kalmaz dıye dusunuyorum..

Nacızane fıkrım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…