Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

hilalciğim kayracğım naber kıslar abna yamzıyorsunuz hiç ne var ne yok bakalım ösledim sizi

kayracım önemli değil ..ama mutlaka arastırmalı..tabıı halınızı cok ıyı anlıyorum bende aynı haldeyım..zaten bızı bızden başka kım anlarkı..bılıyorum bırı bırsey kullanıyo ve oan hamıle kalıyo hemen ona yonelıyoruz..ayse fertılaıdı kullandıktan sonra hamıle kaldı haydıı hep beraber fertılaıd furyası başladı..tamam tabıı bebek yolunda hersey mubah ama araştırmak gerek dıye dusundum..helekı taa amerıkadan sıparıs etmek yerıne yurdumda da bu ılacın aynı ıcerıgıne sahıp vıtamınler var..

kısmet..o ilaç sadece bır sebep ..belkıde ılacın bı etkısı yok..kı ben buna daha cok ınanıyorum vaktı gelmıs ve olmus bebek demek lazım..mıllet denemedık sey bırakmıyor..benım bu topıkte ogrendıgım çok sey oldu...onceden bırseyler yapmam lazım dıye dusunurdum..artık kadercıyım çok..Allah ol demedıkce olmuyor..bıze dusen tevekkul..beslenmemıze iş hayatımıza dıkkat etsek duzene soksak belkı bu da bebegımızın olması ıcın bır sebep...herseyın nedeni stresssssssss

valla o kadarını bılemıyorum ama birşey kullanırken başka bişey kullanırsan bıtkısel etkısını azaltmadıgına nasıl emın olacaksın..hayatım gulu seven dikenıne katlanırmıs..bu vıtamın olayının cılvesıde bu..zaten anlarsın delı ıstah acıyo..bende bır zamanlar vıtamın eksıklıgı vardı..doktor bu kadar da komplex olmayan sadece b ve c vıtamını vermıstı..bacım ınan kı gunde 8 ogun yemek yıyordum 1 hafta sonra bıraktım aman dedım ne vıtamınmış..

selam arkadaslar.eleviti eşim kullandı dr.muz vermişti.şimdi zinco_c ve supradyn verdi.vitaminlerin ve hormon hapların hepsi kilo aldırıyo.ben evlendiğimde 45 kiloydu şimdi 62 kiloyum.düşünn yani.kürtajdan sonrada değşti.habira şekil değiştiriyorum. laelaelaelaelae

alpyciğim he bak senin ingilizcen var değilmi google dan çeviriyi tıklayıp çevrilmiş arama yapıyorsun ya fertilaid başarı öyküleri diye ara sana bi canım orda yazıyor bazı şeyler ben çeviri yaptırarak okusamda bişi anlamadım pek ama kendi sitesinde çok olumlu şeyler yazıyor ama hangti ürünün kendi sitesinde kötü şeyler yazabilirki yani kedi sitesinde başarı öyküleri diye bir yer var orda yazıyor iyi şeylşer ama birde amerikalıların forum sitesi var aynı bizimki gibi http://www.soulcysters.net/fertilaid-success-stories-226891/ bak burası arama yaptığımdada google da şöle çıkıyor (fertilaid başarı öyküleri-pcos mesaj panosu diye ) burası KK gibi forum sitesi ama tabi herşey ingilizce sen bi incelesen belki bişiler öğrenir bizide aydınlatırsın canım

canım o gönderdiğin linkteki bayanlardan bir tanesi eşinin sperm sayısının düşük olduğundan ve bunun için fertilaid.in iyi geldiği biri olup olmadığını sormuş bir de demiş ki canada'ya bu ürünü istesek de gönderemezler çünkü bu ürünün içindeki bi maddeden dolayı ithal ürün kapsamına giriyomuş,diğeri de eşi bir süre kullanmış ama onların esas problemi yumurta kalitesizliğiymiş o kadın fertilaid women kullanmamış biraz da kafayı çizmiş anladığım kadarıyla yani neyye inanacağını şaşırmış delikafaduldendelikafadulden
kayda değer bişey yok yani ben forumlara bakarım yemekten sonra kayda değer bişey olursa paylaşırım.

kuzunazcım beni de ekler misin o listeye müsait olunca. yaş.23 sorun:eşte sperm hareketsizliği uyguladığı kürler:keçiboynuzu pekmezi.bıldırcın yumurtası (eşe) beklnn adet tarihi:17.01.2010 kullanılan ilaçlar:folic asit,bebek aspirini zinco_c,supradyn(eşe) ovulasyon:düzenli dualar:meryem süresi,şahmaran duası

hilalciğim kayracğım naber kıslar abna yamzıyorsunuz hiç ne var ne yok bakalım ösledim sizi

meleğim yazmaz olurmuyum önceki sayfalarda kaldı gözünden kaçtı sanırım nasılsın canım bende çok özledim sizi heran çıkabilirim yalnız
kayracım önemli değil ..ama mutlaka arastırmalı..tabıı halınızı cok ıyı anlıyorum bende aynı haldeyım..zaten bızı bızden başka kım anlarkı..bılıyorum bırı bırsey kullanıyo ve oan hamıle kalıyo hemen ona yonelıyoruz..ayse fertılaıdı kullandıktan sonra hamıle kaldı haydıı hep beraber fertılaıd furyası başladı..tamam tabıı bebek yolunda hersey mubah ama araştırmak gerek dıye dusundum..helekı taa amerıkadan sıparıs etmek yerıne yurdumda da bu ılacın aynı ıcerıgıne sahıp vıtamınler var..

kısmet..o ilaç sadece bır sebep ..belkıde ılacın bı etkısı yok..kı ben buna daha cok ınanıyorum vaktı gelmıs ve olmus bebek demek lazım..mıllet denemedık sey bırakmıyor..benım bu topıkte ogrendıgım çok sey oldu...onceden bırseyler yapmam lazım dıye dusunurdum..artık kadercıyım çok..Allah ol demedıkce olmuyor..bıze dusen tevekkul..beslenmemıze iş hayatımıza dıkkat etsek duzene soksak belkı bu da bebegımızın olması ıcın bır sebep...herseyın nedeni stresssssssss

rabbim razı olsun canım sağol

Kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
hadi bana bi kaç yemek çeşidi söyleyin şöyle güzel hadiiiiiiiiiiiiii
kafanız dağılsın azcıkkkkkkkkkkkk:)))))

canım ben misafirlerime fırın makarna yaparım genelde hem görüntü itibariyle hemde lezzet olarak güzel oluyor serviside şık ve kolay oluyor onun dışında bu havalarda brokoli salatası yapabilirsin yada sebze sote hafif diyet yemeklerden ne bilim kış günüde aklına yemek gelmiyorki insanın sen beceriklisin kıss herşeyide yaparsın valla
canım o gönderdiğin linkteki bayanlardan bir tanesi eşinin sperm sayısının düşük olduğundan ve bunun için fertilaid.in iyi geldiği biri olup olmadığını sormuş bir de demiş ki canada'ya bu ürünü istesek de gönderemezler çünkü bu ürünün içindeki bi maddeden dolayı ithal ürün kapsamına giriyomuş,diğeri de eşi bir süre kullanmış ama onların esas problemi yumurta kalitesizliğiymiş o kadın fertilaid women kullanmamış biraz da kafayı çizmiş anladığım kadarıyla yani neyye inanacağını şaşırmış delikafaduldendelikafadulden
kayda değer bişey yok yani ben forumlara bakarım yemekten sonra kayda değer bişey olursa paylaşırım.

anladım canım evet ya baksan iyi olur moralimiz artar keşke bize faydası olsada bu fertilaidin herkese önersek

adetimde 4gün gecikti inşallah hamileyimdir...midemde bulanıyo ama psikolojikte olabilir.kendimi çok umutlandırmıyorum sonra hayal kırıklığı çok kötü bişey.herşeyden soğuyorum...boshayallersmile

kızlar ben yimeğe gidiyorumm mucksss.
cokacimcoookcokacimcoookcokacimcoook

canım ya listeye eklenmek isteyenler bana özelden yazsa aslında bende eve gidince eklesem süper olur

meleğim yazmaz olurmuyum önceki sayfalarda kaldı gözünden kaçtı sanırım nasılsın canım bende çok özledim sizi heran çıkabilirim yalnız

rabbim razı olsun canım sağol

canım görmedim evet iyiyim bende hala adet olmadım bekliyorum bakalım

kuzunazcım beni de ekler misin o listeye müsait olunca. yaş.23 sorun:eşte sperm hareketsizliği uyguladığı kürler:keçiboynuzu pekmezi.bıldırcın yumurtası (eşe) beklnn adet tarihi:17.01.2010 kullanılan ilaçlar:folic asit,bebek aspirini zinco_c,supradyn(eşe) ovulasyon:düzenli dualar:meryem süresi,şahmaran duası

canım ya listeye eklenmek isteyenler bana özelden yazsa aslında bende eve gidince eklesem süper olur bu aralar iş yerinde pek bi çalışıyorum valla

canım kuzucum gelsin seni ekler listeye.
Tüp tıkanıklığı için maydanoz süt buharı kürü var canım google a maydanoz süt buharı kürü yazıp araştırabilirsin.Bu topicte tüpü tıkalı olan bir arkadaşımız hamile kaldı rumuzu ''ayçanisa ''onun yazılarına da bak istersen.

sağol canım, şuan laparoskopi ameliyatının etkisi henüz geçmediği ve korunmak zorunda olduğumuz için, şubat ayı içerisinde deniycem.

rahimle ve tüplerle ilgili tüm sıkıntılarım ameliyatla giderildi. şimdi yine bal-tarçın-çörek otu kullansam mı ya da bol bol incir mi yesem...ne yapsam nasıl beslensem kafam karışıyor...

canım ya listeye eklenmek isteyenler bana özelden yazsa aslında bende eve gidince eklesem süper olur

canım ya listeye eklenmek isteyenler bana özelden yazsa aslında bende eve gidince eklesem süper olur bu aralar iş yerinde pek bi çalışıyorum valla

canım evet okudum geçmişi biraz dr 1 hafta daha bekle demiş hadi hayırlısı inşallah canım ilacında gelmiş oda hayırlı olsun canım rabbim en yakın zamanda nasip etsin sana bebişlerini inşallahhh
kısşlar yemeğe çıkmak zorundayım görüüşürüz yine

afiyet olsun meleğim bende bulaşıklara başlıycam şimdi

tamam canım özelden yazarım şimdi sana.şimdiden teşekkür edrim...a.s.

kızlar benim kafam karıştı bu elevit hamilelere veriliyo
biz hamilemiyizki tamam vitamin ama gebelikte kullanılıyo
arkadaş fertilaid ile aynısı olduğunu söylemiş eeeeeee
şimdi benim kafam karıştı
bide benim bi sorunum yok ben çok inanmıştım bu ilaca
zaten ben kilo vereyim diye anam ağladı zor düştüm şimdi bide işe yaramaz duba gibi olursam bide onlamı uğraşcam
benimki zaten gönülsüz
napıyım şimdi yaaaaaaaaaaaa:KK43:(((((((

zaten ben kilo vereyim diye anam ağladı zor düştüm şimdi bide işe yaramaz duba gibi olursam bide onlamı uğraşcam
benimki zaten gönülsüz

yok güzelim stres yapma evet elevitle bazı vitaminler aynı ama değişik mineraller var fertilaidde bak 1799 daydı sanırım kuzucum fertilaidin içindekileri kopyalamış bende sana elevitin içeriğini yazıcam şimdi

benimki zaten gönülsüz

canımcım hamilelere weriliyo mu bilmiyorum ama özel doktorumz eşime vermişti yani erkekler için olduğunu biliyorum.bittikçe almıştık günde 1 defa kullanılıyor.

yok güzelim stres yapma evet elevitle bazı vitaminler aynı ama değişik mineraller var fertilaidde bak 1799 daydı sanırım kuzucum fertilaidin içindekileri kopyalamış bende sana elevitin içeriğini yazıcam şimdi

aman varya gerçekten artık çok yoruldum yaaaaaa
bu yükü daha fazla taşımak istemiyorum
hem kendimi hemde eşimi çok huzursuz ediyorum
ya ağlıyorum yada suratım hep asık :KK43:((((
biraz önce bi komşumla karşılaştım kadının 1ay günü geçmiş test yapmıyo oturup bebk istediğini anlatıyodu niye bu insanlar bu kadar kaygısız yaaaaa
2tane bebesi var 3.istiyodu aman allah verdiyse olmuştur diyo kafayı yicektim nerdeyse
sonra alt kattaki gelin hamile
bide en alttaki kadın
offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

X