Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

günaydın kızlar
kuzu gözün aydın hayırlı olsun inş. işe yarar.
maliyetini yazarmısın merak ettim. sonra belki bizde alırız.
benimde günüm cumartesi yada pazar dualarınızı bekliyorum kızlar. şimdiden allah razı olsun.
belirti olarak net bişey söyleyemem ama kasıklarımda ara ara batmlar var. karnımın tam orta yerinde bazen yanma gibi sızlamalar hissediyorum.
ama tuhaf bişey var göğüslerimde şişlik ve ağrı yok.
3-4 gün var benim normalde 1 hafta önceden baslardı cok ağrırdı hayırlısı inş. bişeyler oluyodurda ben hissetmesemde olur.

valla senin işler bitmez canım
her zamanda alıştırma onları
tabi yardımlaşmak iyi ama fazlesıda göz açıklıgına girer canım

canım ya aslında onların acil çizim işleri var benim evraklarım beklese sonra işlesemde olur yani mesela eski iş yerimde sürekli satış olabiliyordu fatura kes filan ama burda öle değil yani bi anlamda yardım etmek zorundayım şu an en müsait benim normalde proje basımı sürekli olmuyor olduğu zaman da eğer yoğun değillerse teknikerler katlıyor zaten şu an mecbur katlıcam onlar orda yoğun ken benim burda oturup pc de yazışmam adaletli olmaz zaten neyse işte buı arada fertilaid geldi çok mutlu oldum adette olsam daha çok memnun olucam bu arada eşim şimdiden başlasın kullanmaya değilmi

kızlar bugün eşim tahlil vercekk
dua edinde az da olsa sayı artmış olsun morali bozulsun istemiyorumm

günaydın kızlar
kuzu gözün aydın hayırlı olsun inş. işe yarar.
maliyetini yazarmısın merak ettim. sonra belki bizde alırız.
benimde günüm cumartesi yada pazar dualarınızı bekliyorum kızlar. şimdiden allah razı olsun.
belirti olarak net bişey söyleyemem ama kasıklarımda ara ara batmlar var. karnımın tam orta yerinde bazen yanma gibi sızlamalar hissediyorum.
ama tuhaf bişey var göğüslerimde şişlik ve ağrı yok.
3-4 gün var benim normalde 1 hafta önceden baslardı cok ağrırdı hayırlısı inş. bişeyler oluyodurda ben hissetmesemde olur.

canım ben kendi imal eden yerinden amerikadan aldım normalde 1 kutu fertilaid kendi sitesinde 28 dolar kadın veya erkek olsun 1 kutusu 28 dolar ayrı ayrı alamaya kalksan 56 dolar yapıyor ama ikisi bir arada olan paketi var hem kadın hem erkek 1 kutusu 51 dolara geliyor ama 2 veya 3 paket alırsan fiyat değişiyor ben 148,5 dolara 3 paket aldım yani toplamda 6 kutu ve 29 dolarda kargo için ödedim toplamda 176 dolar o da sanırım e fazla 260 tl tutyor bunu satan yer amerikada türkiyede gittigidiyorda kadın erkek paketi 182 tl 3 paket almaya kalksan 546 tl yapıyor canım yani kendi sitesinden almak çok daha hesaplı umarım işimize yararda sizde alırsınız inşallah

kızlar bugün eşim tahlil vercekk
dua edinde az da olsa sayı artmış olsun morali bozulsun istemiyorumm

canım benim inşallah süper çıkarda eşin üzülmez inşallah allahım hiç birimizin eşi,ni üzmesin rabbim yardımcımız olsun ya ben hilali merak ettim gelmedi bu gün adet olmuşmuydu

rüyamda zeynebimi gördüm
yine yogun bakımın kapısındayım
oradakilere kapıyı açmalarını söylüyorum
açmıyorlar diyorum ölüncemi göstereceksiniz
sonra kapıyı açıyorlar
her odayı geziyorum bakıyorum
birsürü çocuklar hep yogun bakımda
bakıyorum arıyorum zeynep yok
oradaki hemşire beni görüyor
sizin burada ne işiniz var çabuk çıkın lütfen diyor
ben de diyorumki ne olur zeynebi gösterin çıkarım diyorum
hemşire bana diyorki
bu yogun bakıma giren ve 72 saat burada ise ve 1 haftadan beri yogun bakımdaysa
kesin ölüyor canım diyor aglıyorum:gitme:
orada bi bakıcı adam var ona diyorum ki
bak kızım zeynep ölürse hemen kefene sarma ben bakacam özlem giderecem diyorum
adamda tamam diyor
içeriye alıyorlar beni
bi bakıyorumki yüzü ne kadar nurlu ne kadar güzel
böyle iyice tombişleşmiş
görünce iyice sarılıyorum böyle anlatamam doyarcasına
hatta gözlerimi kapatıp canım kızım diye bi sarılmam var
anlatamam yani zeynebim annesinin özledigini biliyor ve rüyama girip hasret gideriyor
inanırmısınız arkadaşlar sanki zeynebimi gerçekten görmüş kadar yüregim hafifledi
ama bi yandanda gözlerimden akan yaşa mani olamıyorummafoldumben
sonrada başka bi yerde elma topluyorum
elimde sepet vat içine domates salatalık toplamışım bide elma toplıyorum
ondan sonrada sabah namazından sonraydı
hamileymişim ve gerçekten doguruyorum
oradaki kadın diyorki ıkın canım diyor
ıkınıyorum ucuna gelipte etim yırtılınca bagırmaya başlıyorum
ve çocugun kafası çıkıyor elliyorum kafası dışarıda
ve erkek çocugu doguruyordum
yaaa işte böyle baya bi rüya gördüm yani

canım ben kendi imal eden yerinden amerikadan aldım normalde 1 kutu fertilaid kendi sitesinde 28 dolar kadın veya erkek olsun 1 kutusu 28 dolar ayrı ayrı alamaya kalksan 56 dolar yapıyor ama ikisi bir arada olan paketi var hem kadın hem erkek 1 kutusu 51 dolara geliyor ama 2 veya 3 paket alırsan fiyat değişiyor ben 148,5 dolara 3 paket aldım yani toplamda 6 kutu ve 29 dolarda kargo için ödedim toplamda 176 dolar o da sanırım e fazla 260 tl tutyor bunu satan yer amerikada türkiyede gittigidiyorda kadın erkek paketi 182 tl 3 paket almaya kalksan 546 tl yapıyor canım yani kendi sitesinden almak çok daha hesaplı umarım işimize yararda sizde alırsınız inşallah

bencede canım seninki daha uygun olmuş
ek ücret gibi bi şiler yazmıştın ya bi ara o yüzden tekrar sordum
bende alcam parasını ayarladım ama kart yok işte arkdaşıma sordum ondada visa kart var master yok kimsedee offf::sinifsinif:

benim fertilaid de bi gelseydi başlardım
bugün adetin12.günü
elime geçince hemen başlamayı düşünüyorum
çünkü kendiligimden adet olamıyorum
adet olmam için hap kullanmam lazım
o yüzden adet olmadan başlarım

kıslar canlarım eğer schatze_32 gelirse benden selam söleyin biraz sorunlarını okudum üzüldüm bende tiryaka katılıyorum bunu fırsat bilip o evden ayrılsınlar gerekirse kendiside çalışsın eşine destek olsun para biriktirip yaparlkar kimseye bişi sölemeden aile içine karışan kaynanalardan nefret ediyorum bende 1,5 sene oturdum eşimle mutfakta oturup biras sohbet etsek aha gene başladı ediyle büdü konuşmaya ne konuşuyormuşuz salakkkkk ya sinir oluyorum hepsine uzak olunca işyiler ama aynı evin içinde kimse iyi olamazzzz

rüyamda zeynebimi gördüm
sonra kapıyı açıyorlar
hemşire bana diyorki
adamda tamam diyor
içeriye alıyorlar beni
böyle iyice tombişleşmiş
anlatamam yani zeynebim annesinin özledigini biliyor ve rüyama girip hasret gideriyor
inanırmısınız arkadaşlar sanki zeynebimi gerçekten görmüş kadar yüregim hafifledi

ahhh canımm hayırlara çıksın inşşşş o bi melek şimdi o yüzden nurlu görmüşsün tabi ne günahı varki meleğin çok küçük daha anneciğine gelmiş çocuk ruyanda inşşş gerçek olurda gerçekten erkek bi bebeğin olur inşşşş canım benimmm

bencede canım seninki daha uygun olmuş
ek ücret gibi bi şiler yazmıştın ya bi ara o yüzden tekrar sordum
bende alcam parasını ayarladım ama kart yok işte arkdaşıma sordum ondada visa kart var master yok kimsedee offf::sinifsinif:

canım biz yakınız hele bi şu kartın ekstresi gelsin bişiler hallederiz bakalım eşim izin verirse bugünde teyzem kartımı kullanmak istedi gerçi izin vermesi ama onalr faturalarını ödeyememişler karttan ödemek istiyorlarmış eşimde izin vermedi ödeyemezler dedi off benim annem teyzem bunlar hep sıkışık ve benide zor durumda bırakıyorlar ya annemin de bana borcu var ellerinde yok isteyemiyorumda çoğunuda almadım ama bu sefer eşim de sıkışıyor benim çalıştığım bi işe yaramıyor yani bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile canım sıkıldı iyice zaten aşılama esnasındada annem beni sıkıntıya sokmuştu zaten senağlama vermesen olmuyor versem ben zor durumda kalıyorum offf offfff

canım biz yakınız hele bi şu kartın ekstresi gelsin bişiler hallederiz bakalım eşim izin verirse bugünde teyzem kartımı kullanmak istedi gerçi izin vermesi ama onalr faturalarını ödeyememişler karttan ödemek istiyorlarmış eşimde izin vermedi ödeyemezler dedi off benim annem teyzem bunlar hep sıkışık ve benide zor durumda bırakıyorlar ya annemin de bana borcu var ellerinde yok isteyemiyorumda çoğunuda almadım ama bu sefer eşim de sıkışıyor benim çalıştığım bi işe yaramıyor yani bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile canım sıkıldı iyice zaten aşılama esnasındada annem beni sıkıntıya sokmuştu zaten senağlama vermesen olmuyor versem ben zor durumda kalıyorum offf offfff

Allah yardımcın olsun canımm
anneler sıkıntılı ounca zor insan yardım etmek istiyo edemeyincede içi rahat etmiyoo

rüyamda zeynebimi gördüm
sonra kapıyı açıyorlar
hemşire bana diyorki
adamda tamam diyor
içeriye alıyorlar beni
böyle iyice tombişleşmiş

CNM İLK OKUDUGUMDA İÇİME DOĞANI YAZIYORUM SANA.
BENCE ZEYNEP GAYET İYİ YERİ RAHAT NUR İÇİNDE YATIYOR.
SEN ONU COK ÖZLEDİĞİN İÇİN SENİN RÜYANA GİRİP SENİN YÜREĞİNİ RAHATLATIYOR.
VE RABBİM İNŞ. SANA YAKIN ZAMANDA HAYIRLI GÜZEL EVLAT VERECEK.
ZEYNEP LE YASAYAMADIKALRINI ONUNLA YASAYACAKSIN İNŞ.

GÖNLÜNÜ FERAH TUT. DAHA FAZLA KENDİNİ SIKMA ÜZME ÇÜNKÜ ÜREME HORMONLARI DUYGUSAL ŞEYLERDEN İLK VE FAZLA ETKİLENEN HORMONLARDIR.
ÖBÜR DÜNYADA KIZIN SENİ BEKLİYOR OLACAK. BIRAK ODA ORDA RAHAT YATSIN.
SENİ GÖRDÜĞÜNÜ DÜŞÜN VE ONUNDA SENİ GÖRDÜKÇE ÜZÜLDÜĞÜNÜ..
O MELEK HERAN SENİN YÜREĞİNDE BU YALAN DÜNYA BİTENE KADAR SEN MUTLU OLKİ ODA OLSUN.:1hug:

Allah yardımcın olsun canımm
anneler sıkıntılı ounca zor insan yardım etmek istiyo edemeyincede içi rahat etmiyoo

canım ben şu karttan bakalım ne çekmişler tl olarak bi yamuk filan yoksa emin olunca sende düşünürsen konuşuruz bende eşimle konuşurum senle buluşuruz seniin yanında karttan çekerim sende bana nakit verirsin istersen yada mastercardı olan bir arkadaşın varsa güvendiğin onunlada halledebilirsin nasıl istersen bakalım yani ben kafama görede konuşöuş olmayayımda eşimle konuşurum akşam o sizlerle olan samimiyetimi paylaşımlarımı biliyor zaten tiryakcığım olumunekankayizsmile

canlarım ben gidip katlama işine devam edeyim gelirim yine müsait olunca

kızlar günaydın... ya moralim çok bozuk dünde yazmışltım zaten sinirliyim diye. eşimle tartıştık dün telefonda..bende dedim gitmiyorum dr falann ne yaparsan yap dedimm... çok sinirlendirdi beni bende akşam hiç yüz vermedim ben erkenden yattım yatağa geldi sarıldı falann yarım saatt valla beniikna etmeye çalıştı . yok dedim uzak dur bendenn. niye uyandırdın beni dediim.. bu sefer de yattı sabah başladı aşkımdı falan filann dedim caner dokunma banaa istemyirorum dedim..çok snirlendirdin beni dedimm. genede barışmadım anam bende keçi gibiyimm valla.. . sabak 6:30 da o işe gttikden sonada bi rüya gördüm
benim çok sevdiğim dostumu gördüm arkadaşımı şöyle ağaçlık bir yerlerdeyizz bana diyoki gülçin senin çocuğun oldu hemde şuanda falan diyoo.. allahım sabah kalktım hem şeşkınım hem seviniyom...

bu arada kuzunaz abla bak bende dedim belki geç döllenmedir diyede anlamadığım nokta neden bir hafta bekliyosunkii. normalde kan değerleri günde 2 katna çıkmıyomuu ne alaka yani bir haftaa bence sen bi kan testi daha yaptırr.

canım ben şu karttan bakalım ne çekmişler tl olarak bi yamuk filan yoksa emin olunca sende düşünürsen konuşuruz bende eşimle konuşurum senle buluşuruz seniin yanında karttan çekerim sende bana nakit verirsin istersen yada mastercardı olan bir arkadaşın varsa güvendiğin onunlada halledebilirsin nasıl istersen bakalım yani ben kafama görede konuşöuş olmayayımda eşimle konuşurum akşam o sizlerle olan samimiyetimi paylaşımlarımı biliyor zaten tiryakcığım olumunekankayizsmile

canım yaa Allah razı olsun düşünmen yeterrr
samimi olduğum arkdadşlarıma soruyom ama hep visa var master yok
ben parayı hazırladım nakit elimde şu anda işte master kart olan kimse yok
seni de zor durumda bırakmak istemem canım benimm

CNM İLK OKUDUGUMDA İÇİME DOĞANI YAZIYORUM SANA.
BENCE ZEYNEP GAYET İYİ YERİ RAHAT NUR İÇİNDE YATIYOR.
SEN ONU COK ÖZLEDİĞİN İÇİN SENİN RÜYANA GİRİP SENİN YÜREĞİNİ RAHATLATIYOR.
VE RABBİM İNŞ. SANA YAKIN ZAMANDA HAYIRLI GÜZEL EVLAT VERECEK.
ZEYNEP LE YASAYAMADIKALRINI ONUNLA YASAYACAKSIN İNŞ.

GÖNLÜNÜ FERAH TUT. DAHA FAZLA KENDİNİ SIKMA ÜZME ÇÜNKÜ ÜREME HORMONLARI DUYGUSAL ŞEYLERDEN İLK VE FAZLA ETKİLENEN HORMONLARDIR.
ÖBÜR DÜNYADA KIZIN SENİ BEKLİYOR OLACAK. BIRAK ODA ORDA RAHAT YATSIN.
SENİ GÖRDÜĞÜNÜ DÜŞÜN VE ONUNDA SENİ GÖRDÜKÇE ÜZÜLDÜĞÜNÜ..
O MELEK HERAN SENİN YÜREĞİNDE BU YALAN DÜNYA BİTENE KADAR SEN MUTLU OLKİ ODA OLSUN.:1hug:

inşallah canım benim
bende öyle hissediyorum
oda benim ahirette melegim olsun
ama işte bebek felan olmadıkça
hamile kalamadıkça
zeynebimi dahada çooook özlüyorum
işte ana yüregi canım
ne emeklerle dünyaya getiriyosun senağlama

inşallah canım benim
bende öyle hissediyorum
oda benim ahirette melegim olsun
ama işte bebek felan olmadıkça
hamile kalamadıkça
zeynebimi dahada çooook özlüyorum
işte ana yüregi canım
ne emeklerle dünyaya getiriyosun senağlama

evet cnm tabiki öyle ama dediğim gibi daha fazla kendini üzersen hiçbişey yolunda gitmez.

X