Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

günaydın kızlarr..
bu yumurtaların çatlaması için nasıl bir kür uygulamalıyım..
ayy nolur birileri bişi sölesin...

kuzu yaa hala adet olmadım bide kasılarım çok ağrıyo yaa aynı adet olacakmışım gibi 2 gündür böyle belimde kalktığımdan beri ağrıyo

kuzu yaa hala adet olmadım bide kasılarım çok ağrıyo yaa aynı adet olacakmışım gibi 2 gündür böyle belimde kalktığımdan beri ağrıyo

canım inşallah hamilesindir senin normalde günün geçiyormu böle sanırım sende sorun yoktu eşinde sperm sorunu vardı biraz öle değilmi eğer daha önce günün geçmiyorsa test yapabilirsin ama önce sakin ol canım tamammı benim gibi strese girme

canım inşallah hamilesindir senin normalde günün geçiyormu böle sanırım sende sorun yoktu eşinde sperm sorunu vardı biraz öle değilmi eğer daha önce günün geçmiyorsa test yapabilirsin ama önce sakin ol canım tamammı benim gibi strese girme

valla bilimiyorumki 1 2 gün geçebilirdi ama bugün 3 gün hemde belim felaket ağrıyo ayakta duramıyorum ama test için erken tatlım yaaa kendimi hasır hissedince yaparım 1 2 gün geçsinde öylee inşşşşş vardır bebişim

neyin var canım önce bi anlat istersen ondan sonra bildiklerimizi paylaşırız

hemen anlatım canım..
dün doktora gittim yumoşlara baktırıcaktım..
doktor yumoşlar var ama döllenme için gereken boyuta ulaşmamaış dedi..
bunun nezaman olucagıda belli olmaz dedi..
allaha şükür rahimde ve kan tahlillerimde hormonlarda biş içıkmadı tek sorunum yumoşlar..
onlar için napabilirim bilmiorum..
bu arada serophone kullanmama ragmen bi büyüme olmadı..

telefondaydım fertilaidler geldiğinde daha bakamadım hala telefondayım ama önce size haber veriyim dedim :))))))

hemen anlatım canım..
dün doktora gittim yumoşlara baktırıcaktım..
doktor yumoşlar var ama döllenme için gereken boyuta ulaşmamaış dedi..
bunun nezaman olucagıda belli olmaz dedi..
allaha şükür rahimde ve kan tahlillerimde hormonlarda biş içıkmadı tek sorunum yumoşlar..
onlar için napabilirim bilmiorum..
bu arada serophone kullanmama ragmen bi büyüme olmadı..

arkadaşım yumurtayı büyüten fsh hormonu vardır ve çatlatan lh hormonu vardır bu hormonlar sorunlu olmasa yumurtlaman olur sen hormonlarımda sorun yok demişsin ama neden yumurtlaman olmuyor peki yani incir kürü tavsiye edebiliriz sana nacizane birde ceviz fındık badem türü şeyler yemeni bende faydası oldu bu ay yavaş büyüyen yumurtalarım birden büyüyüp çatladı tabi bu yüzden aşılamam iptal oldu ama ben 2 gün incir ceviz badem ve fındığı çok tükettim canım
hadi bakalım gözün aydın canımcımmm inşş hayırlı olur

sağol bi tanem bölelikle güvendim bu siteye ben almak isteyen olursa yardımcı olurum

kuzucum hayırlı olsun canım
fertildidin gelmiş
ama hemen içme boş yere kullanma
1 hafta sonra adet olmazsan farlutal kullan demiş ya doktor
adet olunca başlarsın
hatta adetin 3.günü başlaman dah aiyi olur

gözün aydınnn canımmmm
hadi bakalımm kullan hayrını gör inşaallah ben nasıl alcam bilmiyorum yaa offf
kaç günde gelmiş oldu seninki şimdi canımmm

kuzunun fertilaidi ocak 16 da kargodaydı
ocak 20 de elinde olmuş oldu
yani 5.gün elinde oldu canım
zaten yurt dışı kargoları 3 ve 6 gün içinde elinde oluyor

of ya kıslar ya yine katlama işi var bugün şu an yine proje yazdırıyorlar ben sinir oldum yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ne iş ya hafta sonundan beri ağız tadıyla sohbet etmek nasip olmadı yorgunluktan hem dün gece hem bu sabah eşimin kalbini kırdım 2 kere ya

neşeciğim adet olunca kullanıcam zaten şimdi gidiyorum ara ara gelmeye çalışıcam ya offf hilallede konuşamadım ya :KK43:(((

kuzunun fertilaidi ocak 16 da kargodaydı
ocak 20 de elinde olmuş oldu
yani 5.gün elinde oldu canım
zaten yurt dışı kargoları 3 ve 6 gün içinde elinde oluyor

çok iyi yaa çok hızlı gelmiş gümrük te falan a sıkıntı çıkmadı demek
kuzucuuumm toplam ne kadara mal oldu sana şimdi bunlarrr

of ya kıslar ya yine katlama işi var bugün şu an yine proje yazdırıyorlar ben sinir oldum yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ne iş ya hafta sonundan beri ağız tadıyla sohbet etmek nasip olmadı yorgunluktan hem dün gece hem bu sabah eşimin kalbini kırdım 2 kere ya

valla senin işler bitmez canım
her zamanda alıştırma onları
tabi yardımlaşmak iyi ama fazlesıda göz açıklıgına girer canım

X