Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

neşe yaa biz dün ilişkiye girdik cumaya kadar olmaz diye.sence yarına 20 ml olur mu yumurta?

canım yumurtanın 20 mm olması gerekmiyo doktorlara göre
18mm olunca çatlatma ignesi yapıyolar
ben 3 kere denedim
birde zeynepte iken oldu 4 kere aşılama başımdan geçti
zaten spermler seçilecek ya farketmez
fındık hint fıstıgı bolbol yesin eşin canımm

kuzucum sen bi ara yasin felan istemiştin arkadaşın için tüp bebek yaptırdı demiştin 3 embriyo bırakmışlar demiştin canım
bu o arkadaşınmı
ve tüp bebegi nerede ve hangi merkezde yaptırmış biliyomusun
yaaa tüp bebekte çoook zooor bi süreç
valla üzüldüm

doğru diyosun canım.Zaten bu sefer de olmazsa ben yaza kadar bidaha tedavi falan düşünmüyorum fertilaid ve kür kullanıcam sadece yaza kadar.Ben kürlere daha çok güveniyorum.Bir de fertilaid.e çok umut bağladım neden bilmiyorum ama içime öyle doğuyo bu ilaç sayesinde bizim topikte de çok kişi hamile kalıcak Allahın izniyle.

bu akşam alayım o zaman hint fıstığı.
Çok yıpratıyo bu süreç insanı çokk bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile

evet canım maalesef öle oda umutta yaptırmıştı ama bizim kötü şansımız umuttan enver beyin giştmesi oldu allah yardımcımız olsun inşallah tüpe gerek kalmaz sen şimdi bu aşamayı düşünme canım onu zamanı geldiğinde düşünürsün aklından bebek fikrini çıkar bence yaza kadar gelirse kendiliğinden gelir o sürede
ben iyiyim canım sen nasılsınn bakalım bittimi işlerin adet olmamışsın halaa

valal işlerim bitti canım öle ufak tefek var işte bu arada adet olmadım evet bakalım bugün dr ne diyecek

alpyciğim ben bazen şöle düşünüyorum aslında bu zamana kadar adet düzenimizi önemsemedik her ay incilere bir yenisi daha eklendi ve aşılamada olsa o inciler uyarıldığı için zaten var ulan folikül oldukları için onlar büyüsede kaliteli olmayabilirler bu yüzden bence pko yu hafifletmemiz lazım aslında önce ya dediğin gibi kürlerle filan soğan filan

inşşşş iyi bişey söyler tatlım

evet kuzucum yaza kadar zaten tedavi yok artık benim için
ben artık şöyle bir psikolojiye girdim
artık biz yeni evliyiz
valla hayatımızı yaşıyoruz

kuzucum ankara anatolia prof.dr bülent beye iyi diyorlar
soyadını hatırlayamadım

alpyciğim ben bazen şöle düşünüyorum aslında bu zamana kadar adet düzenimizi önemsemedik her ay incilere bir yenisi daha eklendi ve aşılamada olsa o inciler uyarıldığı için zaten var ulan folikül oldukları için onlar büyüsede kaliteli olmayabilirler bu yüzden bence pko yu hafifletmemiz lazım aslında önce ya dediğin gibi kürlerle filan soğan filan[/QUOTE]

Ben bundan sonra öyle yapıcam kuzu.Önce yumurtlamayı düzene sokmak lazım.Ve kaliteli yumurta oluşması için çabalamak lazım.Bizim hamile kalmamız imkansız değil çünkü yumurtluyoruz ama bize kaliteli yumurta lazım işte bu fertilaid.e o yüzden umut bağladım içindeki vitaminler bizim yumurtalara iyi gelicek zaten o nedenle de adet döngüsünü düzene sokuyor.Geçenlerde bi arkadaşa gittim kuzu konu yine buraya geldi o arkadaşın da olmuyo çocuğu ben fertilaid den bahsettim ve getirtiyorum dedim arkadaşın ablası dedi ki yengemizin 4 sene çocuğu olmadı yurtdışından bir ilaç getirtti ve hamile kaldı bu ilaç o ilaç olmasın dedi.Belki de bize de bu ilaç vesile olacak canım.Ve kürlere devam özellikle bal tarçın çörek otuna acayip inanıyorum yani.

Ben bundan sonra öyle yapıcam kuzu.Önce yumurtlamayı düzene sokmak lazım.Ve kaliteli yumurta oluşması için çabalamak lazım.Bizim hamile kalmamız imkansız değil çünkü yumurtluyoruz ama bize kaliteli yumurta lazım işte bu fertilaid.e o yüzden umut bağladım içindeki vitaminler bizim yumurtalara iyi gelicek zaten o nedenle de adet döngüsünü düzene sokuyor.Geçenlerde bi arkadaşa gittim kuzu konu yine buraya geldi o arkadaşın da olmuyo çocuğu ben fertilaid den bahsettim ve getirtiyorum dedim arkadaşın ablası dedi ki yengemizin 4 sene çocuğu olmadı yurtdışından bir ilaç getirtti ve hamile kaldı bu ilaç o ilaç olmasın dedi.Belki de bize de bu ilaç vesile olacak canım.Ve kürlere devam özellikle bal tarçın çörek otuna acayip inanıyorum yani.[/QUOTE]

evet canım dogrusun
bende inanıyorum fertilaide
bizim aslında sadece kaliteli yumurtalara ihtiyacımız var

yaaa arkadaşlar yurt dışında bir sürü dogurganlık hapları varmış
hemide şirketleri hep farklıymış
hatta biliyomusunuz amerikadan türkiyeye satış yapılırken
hapın içerigiyle oynuyolarmış
bu hapı aslında kendi şirketinden almak lazımmış
bizim arkadaş kendi şirketinden alacak ve gönderecek
bugün yarın haber gelir

kızlarrr yaaa kendimi kaptırmak istemiyorum ama çok aşırı derecede gaz var karnım ağrıyo akşama doğruda midem ekşiyo nedir bu sizcee bide bugün rüyamda altın küpe gördüm kendi küpelerim ama biri kaybolbuştu yaa

günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrr
neşe hasta ettin adamı sonunda:)))
allah seni adam napsın dayanamadı tabi:)))
şaka bi yana geçmiş olsun canım
bence yayla değil tarhana yap daha iyi gelir ama tabi sen bilirsin:))))

kuşum hala hasta olmamışsın inşallah kötü bişey yoktur bizede haber ver mutlaka canım.....

alppy yumurtaların maşşallah büyümüş
sana sormak istediğim bişey var canım
puregonu kaç mmden başladın ve 2.kutuyu yazdımı doktorun???
çok pahalı yaaaaaaaa(((
ona göre kendimle ilgili bişey anlatcam kendime

tatlı kız sen ne yaptın balım??????
hasta olmadın inşallah dimi???????

hadi cevaplarınızı bekliyom sırayla:)))))

canım rüyan hayır olsun inşş.

günaydın kızlarrr
nasılsınız bakalımm
kuzucum,hilalcim tatlıkız adet olmamışsınız halaa hayırlı haberler verin inşaallah bizeee
neşe performansına hayranım bacııım hasta ettin adamı fikfikten :)))
benimkide akşam diyo hadi fikfik yapalımmmaklinialirimsmile

bilgi işlemciler burdaydı onların yüzünden yazamadım sabahtan beri kusura bakmayınn

yok hayatım olmadımm inşşş olmam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…