Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım bence test yaptırmadan bişey içme ne olur ne olmaz.
canım test yaptıp ee tabiki negatif di. ama bildiğim kadarıyla duphaston hamişsen bebeği tutuyo rahmi kuvetlendiriyo eğer değilsen adetini söküyo diye biliyorm...

bu arada kuzuyla neşe aşılama oldu ama adet olmadılar anlamadımm. e tutmadıysa adet olmanız gerekmiyomuyduu.. ya geç döllenemiş olmasınlarr kızlar bi test yapın yada yaptırın yaa.

doğru söylüyosun aslında ama ne yapalım
sonrada keşke yapsaydım kesin denk getiremedim diye yakınıyoz:)))))
şu fertilaid sipariş etceğim yerde sitesinde ovulasyon testi var
ondanda sipariş etmeyi düşünüom
gerçi bu ay doktora gitcem sence gerek varmı kuşum????
bu arada benimkini dün fikfikte ikna ettim fertilaid içmesi için:)))))))
çok kolay oldu o debelenirken sıkıştırdım araya:kedi:
tamam tamam dedi:))))))):teytey:

evincim bana sorarsan bencede sen doğru düzgün bi kan testi falan var olsun olmasın en azından öğrenmiş olur kafan rahat içersin
annemde sipral varmış ve adeti gecikti diye söktürücü almış meğer hamileymiş ne bilsin korunurken bebek olacağını
ve aldırmak zorunda kaldı(((((

inşşşşş hamişsinizdir tatlımmm inşşşşş

huuuuuuuuuu alpyyyyyyyyyyyy niye cevap yazmadın kuşum ohss nedir???????

Kıslar sabah uyandıĞımdan berı saĞ gÖzÜmÜn hemen alt kısmı seyırıyor ama sÜreklı hıÇ kesılmedı neden acaba

ben aşılama sonrası oldum
bugün adetimin 11.günü
9 ocakta adet oldumda
kuzu olmadı daha
kuzuyla aynı gün adet olmuştuk 17 aralıkta
ama kuzununki gecikti

huuuuuuuuuu alpyyyyyyyyyyyy niye cevap yazmadın kuşum ohss nedir???????

canımcımm görmedimm yazdığını.

OHSS tüp bebek uygulamalarının en önemli komplikasyonlarından birisi olup, ölüme kadar giden bir tablo ile ortaya çıkabilmektedir. OHSS damarlardan karın zarı boşluğuna proteinden zengin bir sıvının geçişi ile karakterizedir. Bu olaya yol açan temel neden tam olarak bilinmemekle birlikte kılcal damar geçirgenliğindeki ani bir artışa bağlı olduğu düşünülmektedir. Tüp bebek uygulamalarının %1-30 (ortalama %2-3)unda hiperstimülasyon görülebilir. En çok görüldüğü hasta grupları polikistik over sendromu olan, genç, zayıf ve ultrasonda yumurtalıklarda çok sayıda follikülü olan hastalardır.
ALINTIDIR.

off bilmiyoum ya kafam karışıkk yaaa....benim dr daa yer değiştirmiş.. ya dr değiştirmekten bıktmm.

kolay gelsin balım sana:)))
bacım farkındaysan bu ay hissttiklerinin adati gecikti((
ben tatlı kız
sen
kayranında olur gibi olmaz gibi oldu
ne iş anlamadım yani:))))))
aaa evet canım kayra ne oldu adeti gelmedimi normal bir şekilde hala

adet olduktan sonra seninkisi düzenli
gitme bence fertilaidi kullan bi dene
iyi kocişini ikna etmişin
anacım benim kocişi sıkıştırmama gerek yok
kendisi dünden razı canım
amaaaaan kocişimde beni hiç yormaz
çoook tatlı ablaları çooookolumunekankayizsmileolumunekankayizsmile

Kıslar sabah uyandıĞımdan berİ saĞ gÖzÜmÜn hemen alt kısmı seyİrİyor ama sÜreklİ hİÇ kesİlmedİ neden acaba
canım sağ göz sağlığa sol göz varlığa derler... ama bilmiyorm.. ya bu arada canım sen bi kan testi daha yaptırsana adet olmamışsın hala madem ya geç döllenme olduysa olamazmı yaa
bugün adetimin 11.günü
9 ocakta adet oldumda
kuzu olmadı daha
ama kuzununki gecikti
hı pardon ozmann şekerimm.... ya neşecim sen ne diyosun benim bu dr işine. senin fikrin nedir.

hımmm anladım canım
amma karmaşıkmış 5kere okudum:))))))
ben sana puregon vurulduğumdaki değerlerimi yazmıştım ama görmemişsin bak vurulduğumda iki tane 18mm bi tana 16 bitane 14 vardı
75le başladık ama ben yanlışlıkla 50 vurmuşum:))))
ilacım bitince bidaha gerek görmedi
sence iyimi yumurtalıklarım????

bide o ay hamiş kalamayınca bidaha gitmedim doktora acaba kist olmuşmudur sence o ay doktor muhtemel hamile kalacağımı ve bunun çoğul olabileceğini söylemişti

bugün adetimin 11.günü
9 ocakta adet oldumda
kuzu olmadı daha
ama kuzununki gecikti

ama 2aydır gecikiyo bende ondan korkuyom işte ya kist varsa diye şimdide buna taktım yaa((((
bakıyım bi gidiyim doktora ne dicek bu ayda tedavi oluyumda sonrasına bakarız
öyle yapcam fertilaidi denicem inşallah hepimizde işe yarar
senin kociş tatlı demek benimkide pek tatlı tadından yiyemiyorum:))))delikafadulden:roflol:
ama bazen öküzlük yapıyo işte:)))))
allah eşini sana seni eşine bağışlasın canım:Saruboceq:

"kızlar geçen ay ilk tüp bebek tedavimde negatif sonucumu almıştım...ve bu ayda adetim 10 gün gecikti ama ben bunun tamamen tedaviden dolayı olan bir düzensizlik olduğunu düşünmüştüm...ama dr umu arayıp adetimin geciktiğini söylicektim..oda bana nasılsa tahlil yap dicekti vede bende alıp negatif olduğunu öğreneyim de ona göre ararım diye düşündümm..anneme giderken eczanenin birinden aldım hatta annemde wc de annemin haberi olmadan tahlili yaptım...ilk çizgiyi her zamanki gibi gördüm ama ikinci çizgiye hiç alışık olmadığım için görünce inanamadım..çığlık atıp annemi öyle bir çağarmışımki annem nasıl geldi yanıma kadın cağız..wc de böcek falan var sanmış...kızlar doğal yolla hamile kaldım inanamıyorum.. dr um kandanda baktır değerin 1500 ü geçmişse hemen gel keseyi görürüz dedi..ama benim 24000 olmuş..yarın dr uma gidicez ve bebeğimi inşallah görücem...bu sabah hayattan bu kadar bezgin olarak uyanmışken şuan o kadar mutluyumkiii...Kimse ümidini kaybetmesin...Allaha dua edin ...o zamanı gelince veriyor elbet...Allah herkese nasip etsin....hepiniz için çok dua zaten ediyordum etmeyede devam edicem..."
ALINTI

kızlar baksanıza ne güzelll tüp bebek tutmamış sonra kendiliğinden hamile kalmışşş
Rabbim ol diyince oluyo iştee
darısı hepimizin başına inşaallahhh

aaa evet canım kayra ne oldu adeti gelmedimi normal bir şekilde hala

valla bacım az az geliyoduya sonra
pötür pötür geldi
ilk defa böyle oluyo dedi
son durum nedir bilmiom

kuşum sen bugün benle hiç ilgilenmion:umursamaz:

"kızlar şoktayım ben...bir sonraki tedavimi ne zaman yaptırayım diye düşünürken..ama biliyormusunuz bu ay kayın valde ve kayınpederim hastaneye yattı ve baya koşuşturduk..bebek düşüncemi unutmuştum inanın..pisikoloji çok önemli demekki..ama bir önceki ayki tedavinin ilaçlarının etkiside devam edebiliyormuş..belki onunda katkısı var..ama herşey yinede Allahtan...hepinize çoook teşekkür ederim..Allah bu yolda giden herkese nasip etsin...."

bu da devamı bakın bu da bebek düşüncesini kafasından çıkarınca hamiş kalmışş yaaani bizimde ne yapıp ne edipp biraz kendimizi rahatlatmamaız lazımmm

valla canım sende hep adet düzensizligi varsa
tam gününde olmuyorsan onu sen daha iyi bilirsin
ama düzensiz oldugu taktirde adet sökülmesi için hap kullanman lazım canım
ama genelde doktorumun bana verdigi hap var
koruyuculugu yok ve tam hap bitip 4.günü oluyorum
hapın adı CYCLO-PROGNOVA

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…