Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

bugün doktora gittigin zaman doktor daha güzel aydınlatır canım
belkide yumurta çatlamadı vücuttan kaybolmuşta olabilir
doktorun senin pregesteron hormonuna bakıpta
yumurtan çatlamış demesi lazımdı
ama onuda yapmamış yumurta çatladımı çatlamadımı belli degil canım
yumurtanın çatladıgı pregesterondan belli oluyo

zaten sanırım benim dr um gerizekalının teki

yaaa kuzucum bazen kendini doktorların elinin altında kukla gibi hissediyorum
bazende deneme tahtası olarak hissediyorum

ah be polikistikover bir yenebilsem seni ne dr tanırım nede ilaç

hoşbuldum canım

naber canım ne var ne yok aşılama ne alemde yumoşlar ne alemde ben 3 gündür daha yeni gelebildim de

naber canım ne var ne yok aşılama ne alemde yumoşlar ne alemde ben 3 gündür daha yeni gelebildim de[/QUOTE]

canım yumurtam çok çabvuk ve güzel büyümüştü 14 olmuştu çünkü bal tarçın çörek otu kullanıyodum.sonra kürü bıraktım anca 16 ml olmuş ne kadar etkili kür yaa.Dün eşimle konuşuyorum diyorum ki bal tarçın çörek otu prugondan daha etkili gerçekten.

günaydın tatlım
bakalım nasılsınız
valla hiç güzel haberlerde duyamıyoruz
iyiyim valla bende güzel haber vermek isterimde elimde değil canımcım dua edinde vereyimmm bugün ikinci günüm tık yok şimdilik olmazda inşşşşş sen nasılsın eşin hastaymış geçmiş olsun tatlım

alpy ciğim hayırlısı olsun hakkında bak ben hayatımda ilk defa aşılama tedavisine girdim güya elime yüzüme bulaştı hiç bişi anlamadım bu işten ya

dün doktora gittim 14ml olan yumurtam 16 ml olmuş bir tane daha yumurta oluşmuş 11 ml
dozu arttırdı 125 doz vuruldum dün bu akşam da vurulucam yarın kontrolüm var yine.
durumlar böyle canım.

o zaman yarın çatlatma ignesi vurabilir
artık ilişkiye girmeyin canım
yanındada çatlatma igneni götür canım
perşembe aşılaman olabilir
ve eger hamile kalırsan şubatın 3-4- yada 5 inde belli olur inşallah

evet canım yaaaa
bozagı iltihaplanmış ve öksürüyor
benim bebegimde eşim işte

cuma günüde eşimi doktora gidecez
kıl dönmesi var cuma günü karneleri dagıtınca doktora
gidip ameliyat günü alacaz canım
ya cuma yada cumartesi yaparlar
kıl dönmesi ameliyatını hemen yapıyorlar

alpyciğim bak benimde öle olmuştu tamamı bşz neşeyle aynı anda tedaviye başladık biliyorsun neşenin ilk kontrolünde 5-6 mm şken yumurtalar benim ilk kontrolümde 10 ve 9,5 mm di normale göre hızlı büyümüştü sonra 14 ve 12,5 oldular sonra 16,5 ve 14 oldular sonra biz onların büyümesini beklerken bir de ne görelim çatlamış mış güya dr a göre neyse ben bunu şuna bağlıyorum biliyorsun biz pko lular olarak hali hazırda bekleyen yumurtalar var malum şu inci dizilimi dolayısıyla iğneyide yediğimiz zaman o inci taneleri uyarılıyor ve hızla büyüyor belli bir büyüklüğe ulaşınca yavaşlıyor çünki direnç var birde ben yumurtalarımızın kalitesiz olmasınıda bu sebebe bağlıyorum aman canım benim sebepler sebepler herşey boş biliyorsun , bir arkadaş için dua istemiştim topikte burtendi adı hatırladınmı bilemiyorum ama o arakdaş pko luydu benden yaşçada büyük 2 kere aşılama ile hamile kaldı boş gebelik ti kalp atışları duyulmadı sonra geçende tüp bebek yaptırtmıştı 3 tane transferi yapıldı 3 embriyo yani ama tutmamış pko da kendiliğinden bile hamile kalanlar oluyor düşün ki nu kaddar uğraşmasına rağmen olmuyor allah nasip etmeyince olmuyor ya gerçekten zamanı gelmesi lazım önce ((

neşe yaa biz dün ilişkiye girdik cumaya kadar olmaz diye.sence yarına 20 ml olur mu yumurta?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…