Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

evet benim eltiminde 3. çocugu 3 ay sonra dogar
ne yapalım canım rabbim vermiş
olsun versin aldırış bile etme
sende kendini üzme düşünki dünyada herşey bebek degil
saglıgımız yerinde alllah şükür
eşimiz iy ve anlayışlı
sabırla beklemekten başka çare yok canım

kuzucugumada inşallah teselli olmuşuzdur
evet kuzu zaten benim durumumu düşünüyoru ve biliyor
benim yerimde zaten kimse olmak istemez

allah şükür inancımız tam
rabbim sabrımızı deniyor
sabırlı olalım bak gör kuzucum bu sınavı
başarıyla geçecez canım

yok zaten aksine hepsi ile çok iyiyim öle bir sorun yok sadece kuzunaza bir misal vermek istedim o açıdan yoksa bekliyorum gelsin eltim bebeğine bakmak için ben herzaman herkes iyi olsun diye çabalayanlardanım iyi geceler

hadi bakalım kuzucum arkadaşlar
anacım kocalarınızın yanına tıpış tıpış
kuzucum daha gitmemişin hadi canım
herkese iyi geceler
hepiniz rabbime emanet olun
hoşcakalın

yok zaten aksine hepsi ile çok iyiyim öle bir sorun yok sadece kuzunaza bir misal vermek istedim o açıdan yoksa bekliyorum gelsin eltim bebeğine bakmak için ben herzaman herkes iyi olsun diye çabalayanlardanım iyi geceler

tabiki canım
ne yapalım rabbim vermiş demi
keşke bizimde olsa ama olmuyor işte
ama gün gelecek ve bizimde olcak
bak gör bizim bebeklerimiz daha kıymetli olacak
inan buna
ahhhhhhhhhhh canım benim
rabbim tez zaman da sanada nasip eder
ne kadar eltinin çocugu olsada onu görünce seninde olsun istersin
ben bile öyle hissederim
sonuçta insanız ve bizde isteriz
rabbim ne olur bebek isteyenlere nasip et allahım
şu annelik duygusunu defalarca hepimize yaşat allahım

kızlar merhaba geçmişi heyecanlı bir kitap gibi okudum ama sonu kötü bitti kuzucum lütfen çok hırpalama kendini bak mutlu sona ulaşman için moralinin yerinde olması lazım canım aşılama denersin bunu kezde kendine iyi bak olurmu canım

ah benim kuzucum canım benim
gece hiç uyuyamadım
hep seni düşündüm dedim iyi bir haberlerle uyanayım
açıpta sayfaları tek tek okumaya başlayınca yüzüm düştü istemedende olsa
gözümden yaşlar aktı
canım üzülme demicem üzüldüğünü biliyorum
ama çok fazla harab etme kendini
bu ay kendiliğinden çatladı bidahaki ay hayırlısıyla aşılama yaparsın canım
inşallah şimdi değil başka zaman allah bilyo içimizi ve
inşallah bizimde kucağımızı boş bırakmayacak
şunu düşün sağlıklısın eşin iyi birbirinizi seviyosunuz
bu bebek meseleseni an azından bu ay aklından çıkar
duyduklarımız hep düşünmeyince olduğunu söylüyo
inanki neşe ve senden sonra bi hevesim kaçtı sorma gitsin canım benim
bugün kendine gel
üzüldün geçti
ya neşe ne yapsın bak maşşallah nasıl toparladı kendini
lütfen bacım kendine gel olurmu

biz herzaman senin yanındayız ve bebiş olana kadar burdayız
bende en az sen kadar isterdim kuzum hamiş olmadı
ama demekki bu ay değil zamanı var kuzucum
ya bismillah de ve kürlere başla hasta olur olmaz
hadi hayırlısı
kuşum benim........

kızlar arabanın vergisini yatırmaya gidiyorum
gelince görüşürüz herkese kocaman günaydınnnnnnnnzemuszemus

kuzu geldiğimde seni üzgün görmek istemiyorum anlaşıldımı bacım
hep yanındayız sakın umutma
allah bi kapıyı kapar diğerini açar
seni seviyorum

offff kuzumm gerçekten çok üzüldüm yaa ama üzülmeklede elden bişey gelmezz. veren allah.sende üzülme rabbim işini bilir nezman vereceğini bilir. etrafımda çok insan tanıyorum aşılamayla çocuk sahibi olmayan ve aşılamadan sonra hamile kalann dur hele gün doğmadan neler doğar. gerçekten topici açtım karşımda böle bi yazı görünce şok oldumm ne olur canım üzülmeee..hep deriz yaa nazlanıyoo sıpalar....sıkma tatlı canını

günaydın kıslar desteğiniz için teşekkürler ben keşke ağlayabilsem dünden beri donmuş durumdayım beni gören moralimin yerlerde olduğunu hemen anlıyor o derecede üzgünüm yani ama ağlayamıyorum belki ağlasam rahatlarım çok kötü hissediyorum kendimi eşime gelince o zaten beni ayrı sinir etti ne yapacağız dedim sormaz olaydım beni teselli edeceği yerde saçma sapan konuşuyor var diye ümitlenmişim onuda ümitlendirmişimde bizde var diye yumuşak yumuşak davranıyoruz bilmem ne saçmaladı böle bişiler gerizekalı beni iyice sinir etti heralde bir 2 gün kahrımı çekti ya onu diyor ama iyi oldu dost kara günde belli olur misali bende anladım neyin ne olduğunu defolsun gitsin başımdan benim derdimde bana yetiyor tek kelime etmek bile istemiyorum

eh be kuzum... o adamlar ne canları sıkkınken ne dediklerini bilmiyorlar... sen ona bence bu konu ile ilgili bişi söyleme o konuyu açana kadar... ayrıca bırak kaderimizi yaşayalım...canını sıkma demek kolay ama cidden sıkma elden bişi gelmediği gibi hormonlarını bozuyorsun...

haklısınız ama işte şu an toparlanmak için çareler arıyorum

tiryakcığım günaydın yazmıyorsun canım işin var heralde görüyorsun deilmi hep sonuç 0,001 çıkıyor dedim hayat benle dalga geçer gibi 1,69 çıktı sonuç

günaydıınn
kuzucumm geçmiş olsun mu denir ne denir tam bilemedim ama çok üzüldümm
Rabbim hakkında hayırlısını versinn, sabırlar versin, gönlüne ferahlık versinn
eşini de takma onlar anlayamıyolar bizi, o yüzden saçmalıyolar benimkide yapar çok hatta hastanede yaptı dün aynısını hırmonlar için kan vermeye gittik geçen sene yirmi liraya yaptırmıştık zam gelmiş elli lira olmuş neredeyse tahlili yaptırmayıp çıkacaktık başka hastanelere bakmadan nie oraya gidiyomuşum falan en ucuzu burası zaten dedim başka da bi şi demedim kendi kendine konuştu sustuu :))
aldırma sen o yüzdenn
canım benimmmm

tiryakcığım günaydın yazmıyorsun canım işin var heralde görüyorsun deilmi hep sonuç 0,001 çıkıyor dedim hayat benle dalga geçer gibi 1,69 çıktı sonuç

canımm gelir gelmez hiç bi işimi yapmadan direk topiğe girdim walla
üzüldüm ama napalım vakti gelmemişşş
olacak ama inşaallahhh
Rabbim dualarımızı kabul edip bizede bebeknasib edecek ama vakti var demekki

ah bu erkekler en olmadık zamanda en olmadık şeyler söylerler. ama erkeklerde böle işte üzüldüğünde hep sinirlenirler sinirimi kimden çıkarsam diye düşnürler ama emin ol oda çok üzülmüştür seni öle görünce onuun hırçınlığı ondandır..sen sıkma tatlı canını bence artık hiç bişey yapma ve zmana bırak.

ya dün okumuşsundur daha oratada fol yok yumurta yok özel hastanedemi doğum yapacaksın diye benle kavga ediyor sanki kendisi kazanıyor gerizekalı acaba bugüne kadar onun parasıyla kaç kere dr a gittim hatat ssk sı bile yok benim var of neyse ya susayım en iyisi yoksa rabbim bana kızacak

öylede canım yeni süreç beni korkutuyor aşılama için tavsiye edeceğin bir yer varmı ben umuttan değilde dr dan hiç memnun kalmadım enver bey bana önce ilaç kullandıracaktı sonra iğne ardından iğne yani ama buna baştan söledim gerek yok dedi sonra yumurtalar kendiliğinden çatlayınca olmazsa birdahaki ay ilaç kullandırıcam dedi enver bey de kadıköy şifaya gitmiş aşılamaya 1,250 diyor gerizekalılar ne yapsam bu arada eşimin sperm hareketi de %25 hızlı %5 yavaş hareketli filan %70 ide hareketsiz aşılama şart bize sanırım

üzülmüş zaten kalbinin ritmi bozulmuş beyefendinin ben kaç gündür ümitle ümitsizlik arasında gidip gelirken kalp krişzi geçirecektim nerdeyse abartmıyorum hayatımda böle olmamıştım allah başka keder vermesin tabi ama ben neden bu kadar sıkıldığıma anlam veremiyorum bu sefer

canım yaa eşim konusunda çok iyi anlıyorum seni
benimkide çok yapar öyle densizlik he ehe de geç aldırma bile
walla benim çevremdeki herkes çatır çatır tedavisiz hamile kaldılar :))
bi kişi medicana da tüp bebek yaptırdı orayı çok methediyolar tüp iyiyse aşılamada iyidir herhalde ama arkadaşlarıma sorarım tavsiye edebilecekleri bi yer var mı die

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…