Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kıslar aradım tekrar 1,61 miş sonuç 5 ten yukarısı pozitif sayılıyor dedi yani hep 0,001 çıkıyordu bende off mualalkta kaldım yine ne diyorsunuz ne yapayım ya

bu sonuca göre yumurtanda hiç döllenme bile olmamış canım
ama canını sıkma olur inşallah

adama dedimki adet öncesi yaptırdım ben oda biraz daha bekleseydiniz madem öle diyor bilemiyorum dr unuzla konuşun dedi offff allahım off ben ne yapıcam iyice stres oldum neşe kesin bu negatif diyorsan artık rahatlıcam arada kalmak dah akötü ya

bu sonuca göre yumurtanda hiç döllenme bile olmamış canım
ama canını sıkma olur inşallah

geç bile döllenmiş olsa 5 in üzerindemi çıkardı ay allahım biliyordum ki ben zaten böle olacağını allahım bana sabır ver başka ne diyim

kıslar aradım tekrar 1,61 miş sonuç 5 ten yukarısı pozitif sayılıyor dedi yani hep 0,001 çıkıyordu bende off mualalkta kaldım yine ne diyorsunuz ne yapayım ya
sıkıntı etme canım
demekki vakti gelmemiş diye kendine teselli vereceksin canım
ne yapalım emek veriyoruz ama olmazsada yapacak birşey yok canım

kuzu sen ilaçkullandın mı hiç bu ay

oda bu rakamı çıkarmış olabilir
ALLAHIM İNŞALLAH NE OLUR SENİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRSÜN

geç bile döllenmiş olsa 5 in üzerindemi çıkardı ay allahım biliyordum ki ben zaten böle olacağını allahım bana sabır ver başka ne diyim

canım benim aşılamanın 8.gününde 22.23 çıkmıştı
doktor baktı yumurta döllenmiş ama rahime tutunamamış dedi
progestan bile verdi ama faydası olmadı
hep pıhtı şeklinde düşürdüm bebegimi

sıkıntı etme canım
demekki vakti gelmemiş diye kendine teselli vereceksin canım
ne yapalım emek veriyoruz ama olmazsada yapacak birşey yok canım

tamam neşeciğim benim kusuruma bakmazsanız ben çıkayımmı iyice daraldım boğulacak gibiyim desteğiniz için sağolun arkadaşlar ben kendime geleyim bu akşam yarın konuşuruz olur mu senağlama

tamam neşeciğim benim kusuruma bakmazsanız ben çıkayımmı iyice daraldım boğulacak gibiyim desteğiniz için sağolun arkadaşlar ben kendime geleyim bu akşam yarın konuşuruz olur mu senağlama
kendini üzme desem nafile demi
ama eşini düşün sen aglayabilirsin ama eşin aglayamaz bunu düşün ve sıkıntı etme
beni gözünün önüne getir ve kendini rahatlat canım

kuzunaz arkadaşım bak böle yapma
bende 2 gündür kendimi harap ettim ağlamaktan

ama elime bir şey gelmedi hormon yıkımından başka bir şeydeğil

bende her ay sonuna doğru aynı haller yoruluyoruz farkındayım arkadaşım ama kendine yapacağın en iyi şey allaha sığınmak o gerçekten biliyor ne zaman vereceğini sen yalnız değilsin bizde yanındayız

neşe kayra yavru ceylan hilalbilek tatlıkız

kuzucum ne yapalım yapacak hiç birşey yok canım
üzme kendini gidersin bu sefer aşılama yaptırırsın
şansını zorlarsın olur inşallah aglayıp üzülüp kendini ve eşini sıkıntıya sokma
yaşayan biri olarak yazıyorum sana kendini üzersen sadece sana olur olan

canlarım bend ealayamıyorum kollarım kalkmıyor yazamıyorum sadece keşke ağlayabilsem sizi seviyorum hoşçakalın

bak kuzucum bu arkadaşımızda çok zorluk çekmiş
bu ay olmadıysa öbür ay ümidini kesme olacak elbet
rabbim verecek elbet,daha çok dua et daha çok rabbime yalvar
aglayacaksan içini dökeceksen rabbime yönel ve dua ederek agla
için rahatlasın üzülme ve eşinide bizide üzme olacak bak gör az kaldı inşallah

canlarım bend ealayamıyorum kollarım kalkmıyor yazamıyorum sadece keşke ağlayabilsem sizi seviyorum hoşçakalın
canııım lütfen harabetme kendini inanıyorum ki birgün olacak vakti gelmemiş lütfen üzülme seni seviyoruz yanındayız...şimdi çıkmak zorundayım yarın inşaallah görüşürüz tatlım

kendini üzme kuzucum başka seni nasıl teselli etsem
acaba
inşallah adet olup yeniden tedavine başlarsın canım

anlayışına teşekkürler neşe
umarım kuzunaza teselli olabilmişimdir
bizi durumumuzu düşünsün birde ordan baksın hayata

hemde neşe benden sonra evlenen eltim daha dün doğum yaptı buyur neşe hadi

arkadaşlar kendinize iyi bakın
düşününki dünyanın sonu degil
evet bebek olsun istiyoruz ama
verici olan rabbim elbet verecektir
herkese hayırlı geceler
hadi kuzucum sende bi duş al ve yat canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…