Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

hayırlısı olsun kuzunaz arkadaşım... inşallah bu sıkıntılarının sonu selamet olur... rahatlamaya çalış diycem ama her adet günümde neler yaşadığımı ve amaaann takma kafana diyenlere nasıl sinirlendiğimi ben biliyorum... dualarımız seninle...

günaydınnn kızlarrr
kuzucummm canımmm şimdi kafandaki bugüne kadarki kısmı unutt güzelimm bak hepimiz aynı dertteyiz.Biz yola çıktık bi kere bu yoldan dönmek yok üzülücaz ama denemeye devamm yılmıycaz canımm.Ne kadar şanslıyız ki birbirimize destek olabiliyoruzz.Ben geçenlerde moralimi nasıl bozduğumu ve hüngür hüngür ağladığımı yazmıştım.Ama artık kararlıyım ağlanıp sızlanmakla hiçbişey olmuyo canım.Üstelik sen daha aşılama bile yaptırmadın.bu ay ara ver önümüzdeki ay başlarsın tedaviye olmadı fertilaid var anacımm bi şekilde Rabbim bizi güldürecekk canım.

üzülmüş zaten kalbinin ritmi bozulmuş beyefendinin ben kaç gündür ümitle ümitsizlik arasında gidip gelirken kalp krişzi geçirecektim nerdeyse abartmıyorum hayatımda böle olmamıştım allah başka keder vermesin tabi ama ben neden bu kadar sıkıldığıma anlam veremiyorum bu sefer
neyse canım sen sıkma canınıı kısmet değilmiş demkki. rabbim böle uygun görmüş..takma artık kafana hee..

canım yaa eşim konusunda çok iyi anlıyorum seni
benimkide çok yapar öyle densizlik he ehe de geç aldırma bile
walla benim çevremdeki herkes çatır çatır tedavisiz hamile kaldılar :))
bi kişi medicana da tüp bebek yaptırdı orayı çok methediyolar tüp iyiyse aşılamada iyidir herhalde ama arkadaşlarıma sorarım tavsiye edebilecekleri bi yer var mı die

tiryak medicanada tüp bebek merkezi yok diye biliyorum,varmıymış.
bir de arkadaşlar bize çok iyi bir hastane lazım aşılama tüp konusunda kendini ıspatlamış bir hastane.Ben de bu aşılamadan da başarısız sonuç alırsam hastane araştırmalarına başlıycam hatta şimdiden söyledim bi arkadaş var 5 kere falan tüp yaptırmış çok deneyimli ayrıca hemşire o araştıracak bakalım.Çünkü bu olay sömürüye açık bi olay ve bizi bebek sevdamıza sömürebilirler,saçma sapan şeylere para alabilirler o yüzden iyi bir hastane bulalım hepimiz aynı hastaneye gideriz.

günaydınnn kızlarrr
kuzucummm canımmm şimdi kafandaki bugüne kadarki kısmı unutt güzelimm bak hepimiz aynı dertteyiz.Biz yola çıktık bi kere bu yoldan dönmek yok üzülücaz ama denemeye devamm yılmıycaz canımm.Ne kadar şanslıyız ki birbirimize destek olabiliyoruzz.Ben geçenlerde moralimi nasıl bozduğumu ve hüngür hüngür ağladığımı yazmıştım.Ama artık kararlıyım ağlanıp sızlanmakla hiçbişey olmuyo canım.Üstelik sen daha aşılama bile yaptırmadın.bu ay ara ver önümüzdeki ay başlarsın tedaviye olmadı fertilaid var anacımm bi şekilde Rabbim bizi güldürecekk canım.

sqanırım ara vermek istemiyorum ama o dr ada giştmek isemiyorum ben bir enver beyle konuşsammı acaba cep telefonumuda kaybettim yeni telefon aldım ama numarada gitti tabi bakalım hayırlısı ben bu stresle adette olamam heralde senağlama

bir de arkadaşlar bize çok iyi bir hastane lazım aşılama tüp konusunda kendini ıspatlamış bir hastane.Ben de bu aşılamadan da başarısız sonuç alırsam hastane araştırmalarına başlıycam hatta şimdiden söyledim bi arkadaş var 5 kere falan tüp yaptırmış çok deneyimli ayrıca hemşire o araştıracak bakalım.Çünkü bu olay sömürüye açık bi olay ve bizi bebek sevdamıza sömürebilirler,saçma sapan şeylere para alabilirler o yüzden iyi bir hastane bulalım hepimiz aynı hastaneye gideriz.

bizim iş yerinden iki arkadaş yaptırdı birinin bi kızı oldu birinin üçüz kızı oldu çok memnunlar çok beğenmişlerdi hastaneyi
tüp bebek konusunda çok iyi diyolar

yokki öyle bir yer ya bak mesela umutta 750 tl ama neşenin dr u daha ilgili gibi 250 tl aşılamsı mesela adalex yaptırdı dr u ilaçları bile kendisi verdi o kadar ilgiliydiki dru samsunda o da yani dr u kendisindne çok istiyordu enver beyde öyle ya ama çok pahalı bir yere gitti artık öleki drlara yalvarıcam ne olur elinizden geleni yapın ya bu benim dr resmen saf gibiydi ya en sonda diyorki şu an aşılamayla normal ilişkiyi farksız görüyorum gerçekten farksız mı alpy ciğim sence işine geldiği gibi konuşuyor bu dr

bi dr var adı akif alkan zeynep kamil hastanesinde klinik şefi aynı zamanda baya tecrübeli bir dr yaşıda var baya ilaçlarla 1000 tl yi bulur dedi o da bana özel muayenehanesi var çok süper bir muayenehane ama işte ilk evlendiğim zaman klomenle takip yaptı bana bende saftım tabi o zmaan ne kadar yumurtam var kaç mm demedi bile bana o zaman da çatlama iğnesi yaptırtmadı hatta ben sordum gerek yok dedi nasıl olacak kıslar ya çıldırıcam ya tedavi olacaz iyi bir yer yok halke bak medıcal park var ordada 600 dediler ama nazıl bir yer

hayırlısı olsun kuzunaz arkadaşım... inşallah bu sıkıntılarının sonu selamet olur... rahatlamaya çalış diycem ama her adet günümde neler yaşadığımı ve amaaann takma kafana diyenlere nasıl sinirlendiğimi ben biliyorum... dualarımız seninle...

arkadaşım çok teşekkür ederim sanada herkese ayrı ayrı teşekkürler desteği için

yokki öyle bir yer ya bak mesela umutta 750 tl ama neşenin dr u daha ilgili gibi 250 tl aşılamsı mesela adalex yaptırdı dr u ilaçları bile kendisi verdi o kadar ilgiliydiki dru samsunda o da yani dr u kendisindne çok istiyordu enver beyde öyle ya ama çok pahalı bir yere gitti artık öleki drlara yalvarıcam ne olur elinizden geleni yapın ya bu benim dr resmen saf gibiydi ya en sonda diyorki şu an aşılamayla normal ilişkiyi farksız görüyorum gerçekten farksız mı alpy ciğim sence işine geldiği gibi konuşuyor bu dr

kuzu işte benim geçende size anlatmaya çalıştığımda buydu eğer iyi bir merkezde(tüp bebek merkezlerinde oluyo galiba)yaptırırsan ultrasyon eşliğinde aşılama yapılıyomuş ve spermler enjekte edilirken yumurtanın çatladığı yer tam olarak bulunuyomuş ve şans daha da artoıyomuş.ama bizim olduğumuz aşılama rastgele bence ha ilişkiye girmişsin ha aşılama hiç bir fark yok ben de bir daha aşılama olsam son kez de olsa tüp bebek merkezinde olurum.yani şimdi bu ayki aşılama kafamda bitti bile o kadar umudum kırıldı yani canım.

bizim iş yerinden iki arkadaş yaptırdı birinin bi kızı oldu birinin üçüz kızı oldu çok memnunlar çok beğenmişlerdi hastaneyi
tüp bebek konusunda çok iyi diyolar

Allah allah yaa benim yakınlarım da doğum yaptı orda ama tüp bebek yapıldığını ilk defa duyuyorum orada sibel açıkalın.ı n iyi olduğunu söylüyolar ama randevü almak çok zor çok yoğun.bilmiyorum walla kafam iyice karışıkk.iyi bir merkez bulmamaız şart.erdem hastanesi var yeni açıldı santralin az ilerisinde onun da var galiba tüp bebek ünitesi.

kızlar ben çok kötüyüm yaaaaaaa
nolur bana akıl verin biriniz
biraz önce nüfus dairesine gittim melisanın kimliğini değiştirmeye
kimlik numarası yazmıyodu onun için
kızlar annesini sordum nerde diye
sormaz olaydım keşke
böyle hissetcağimi bilseydim asla gitmezdim
annesi istanbuldaymış
evlenmiş
iki çocuğu varmış
şok geçirdim yani melisanın iki tane kardeşi var annesinden
sabahtan beri ağlıyorum yaaa
sonra eşimi aradım arabanın vergisini yatırdım diye
kimliği ben değiştiremiyomuşum dedim sen olcakmışsın velayet sende olduğu için dedim
sonra annesi evlenmiş iki tane çocuğu varmış
şok geçirdi
keşke demesydim
ben napcam ya
bunu melisaya asla söyleyemem
ta ki o büyüyüp annesini aramak isteyinceye kadar
şimdi tek istediğim şey bitane daha kardeşinin olması
çok garip duygular içindeyim
kalbim ağrıyo kızlar
mideme bişey oturdu

kuzuummmm çokkk üzüldümmm bitanem yaaa rabbim en iyiyisini bilir bizim için demekki böylesi hayırlı tatlım vazgeçmek yok biliyosun çalışmalara devam rabbim hep söylüyorum ummadığımız bi zaman da çıkaracak bebeğimizi karşımıza hiç üzülme tatlımmm

sormaz olaydım keşke
annesi istanbuldaymış
evlenmiş
iki çocuğu varmış
kimliği ben değiştiremiyomuşum dedim sen olcakmışsın velayet sende olduğu için dedim
şok geçirdi
keşke demesydim
ben napcam ya
kalbim ağrıyo kızlar
mideme bişey oturdu
canım yaaa senin durumunda çok zor valla ben senin yerinde olsam büyük konuşmayım dayanamazdım iyi sabırlısınn

sormaz olaydım keşke
annesi istanbuldaymış
evlenmiş
iki çocuğu varmış
şok geçirdi
keşke demesydim
ben napcam ya
kalbim ağrıyo kızlar
mideme bişey oturdu

Allah allah yaa işe bak!
kızını hiç arayıp sormadığı halde başkasından 2 tane daha çocuğu var
Biz anne olmak için ne uğraşlar veriyoruz millet doğurp bırakıp gidiyo bir de hiç sormuyo.bu nasıl annelik yaa ,yazık yazık.

Allah allah yaa benim yakınlarım da doğum yaptı orda ama tüp bebek yapıldığını ilk defa duyuyorum orada sibel açıkalın.ı n iyi olduğunu söylüyolar ama randevü almak çok zor çok yoğun.bilmiyorum walla kafam iyice karışıkk.iyi bir merkez bulmamaız şart.erdem hastanesi var yeni açıldı santralin az ilerisinde onun da var galiba tüp bebek ünitesi.

medıcana tüp bebek merkezi var canım medıcananın yanındada hospıtalıum var oranında tüp bebk bölümü var sanırım kıslar birde medıcal park var göztepede ben işyerime yakın yer istiyorum göztepe kadıköy filan medıcal park a ne dersiniz nasıl iyimi sizce ben bugün gidip görüşsemmi bi acaba

medıcana tüp bebek merkezi var canım medıcananın yanındada hospıtalıum var oranında tüp bebk bölümü var sanırım kıslar birde medıcal park var göztepede ben işyerime yakın yer istiyorum göztepe kadıköy filan medıcal park a ne dersiniz nasıl iyimi sizce ben bugün gidip görüşsemmi bi acaba

canım benim doktorumda medicall parkta ben çok memnunum ordan doktorum çok iyi hastanede güzel bi bak araştır istersen bende adetim bitince oraya gitcem tamizlenmeyi bekliyorum

kızlar sabahtan beri ağlıyorum
bilmiyorum bu nasıl bşr vicdansızlıktır
sen kendi bebeni arama sorma orda iki tane doğur
bugün sabrımın tükendiğini anladım
boğazım düğüm düğüm oldu kızlar bu nasıl anlatılır bilmiyorum
melisayı okadar çok seviyorumki onu kaybetmeye dayanamam ama kendimi onun yerine koyuyorum çok zor çok

sormaz olaydım keşke
annesi istanbuldaymış
evlenmiş
iki çocuğu varmış
şok geçirdi
keşke demesydim
ben napcam ya
kalbim ağrıyo kızlar
mideme bişey oturdu

çok şaşırdım yaa
melisa evladı değil mi nie hiç onla alakadar olmuyo acaba yazıkkk
Rabbim sana hayırlı bi evlat versinde melisanın da kardeşi olsunn canımm
nasıl bi annelik bu ben anlayamıyorum yaa Allah ıslah etsinn pis kadınn

Annelık doĞurmakla olmuyo derlerya bÜyÜten annedır bence... Allahım akıl fıkır versın...

X