Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ne yapalım canım artık yeni aya başladık
benim bi arkadaş vardı aşılamayı çok denediler
hemide 6 tane aşılama yaptılar ama olmadı
sonra mikroenjeksiyon yaptırdılar ve oldu şimdi 1 yaşında
onunda eşinin spermi çok çok azdı
olur rabbim seninde yüzünü güldürür inşallah
aha benim oldu ama öldü
şuan onun stresinden olmuyor
ne yapacam sıkıntı stres yok artık benim hayatımda
adım gibi mutluyum artık
neşeliyim
çocugum olmuyor diye dünyanın sonu degil
üzülmek aglamak yok asla
ben mutluyum canlarım rahatım artık herşeyi oluruna bıraktık
benim için sadece eşim
biz bu kadar sıkıntıyı eşimle birlikte yendik ve bu sıkıntıyıda yendik
eşimde bende mutluyum ve bu mutlulukla bu işin üstesinden gelecem inşallah

evet canım geleceğiz üstesinden.neşe küstahlık gibi algılamazsan davranışımı ve yaranı deşmek gibi olmazsa bebeğinin(zeynep) ölüm nedeni neydi?

he neşe birde ben bu akşam diyelimki kan testi yaptım kesin sonuç çıkarmı bu akşam ya acaba canım he ne dersin

evet kanda çıkar canım
benim önceki düşügümde aşılamanın 8.günü 22.23 çıkmıştı
çıkar bence dene
adet olayını sormuşun canım bana çatlatma ignesi yapıldıgından
tam 12.günü adet oluyorum buda öyle oldu canım
ama seninki biraz gecikebilir

tiryak sen atlastamı hemen sonuç veriyorlar demiştin bi yanım diyorki kesin sonuç veriyorlarsa neden ben yapmıyorum kan testini

iki saat sonra telefonla öğrenebiliyosun canımm
bugün yatırsan tahlili bebek varsa çıkar çünkü adetine 2 gün var canım
ben düşüğümde erken farketmiştim hamile olduğumu adetimden 5 gün önce yaptım test çıktı sonra kan verdim onda kesinleşti

evet kanda çıkar canım
benim önceki düşügümde aşılamanın 8.günü 22.23 çıkmıştı
çıkar bence dene
adet olayını sormuşun canım bana çatlatma ignesi yapıldıgından
tam 12.günü adet oluyorum buda öyle oldu canım
ama seninki biraz gecikebilir

neşeciğim benim yumurtam tam ayın 1 inde çatladı bende yumurta çatladıktan tam 14 gğn sonra adet olunur diye biliyorum oda cumaya geliyor 15 ine yani bu arada shatze canım senin sorunada cevap vermiş olayım cuma adet olmazsam cumartesi test yapmayı düşünüyorum

evet canım geleceğiz üstesinden.neşe küstahlık gibi algılamazsan davranışımı ve yaranı deşmek gibi olmazsa bebeğinin(zeynep) ölüm nedeni neydi?

evet ahirette ki melegim zeynep zatüreden öldü canım
3 gün elbistanda hastanede serviste yattı
buradan malatya turgut özal a sevkini istedim
3 günde orada serviste yattı ve 5 .günde yogun bakımda yattı
ve 5.günü öldü demiyorum uçtu annesine ahirette sahip çıkacak
bende doya doya sevecem
10 gün ateşi hiç düşmedi canım yurt dışından antibiyotik kullanıldı ama kurtaramadılar
rabbim aldı yanına zeynebim çok tatlıydı kendini sevdirdi ve uçtu en rahat yere gitt2 yaşını bitirmesine 1.5 ay kala vefat etti canım aha 8.5 ay oldu ama o kalbimde yaşıyor
cennet kuşumuz

iki saat sonra telefonla öğrenebiliyosun canımm
bugün yatırsan tahlili bebek varsa çıkar çünkü adetine 2 gün var canım
ben düşüğümde erken farketmiştim hamile olduğumu adetimden 5 gün önce yaptım test çıktı sonra kan verdim onda kesinleşti

bakıcam eşimle konuşayım da bi of ama içim sıkılıyor ya tiryak nasıl anladın peki canım sen adete 5 gün kala belirtimi yaşadın ki

neşem özledim seni kızzzzz
kafanı dağıttığın iyi olmuş canım benim yaaaaa
sevindim oyna dök kurtlarını
herşley bebekmi be
olur inşallahkaydirigubbakcemile2zemuszemus

neşeciğim benim yumurtam tam ayın 1 inde çatladı bende yumurta çatladıktan tam 14 gğn sonra adet olunur diye biliyorum oda cumaya geliyor 15 ine yani bu arada shatze canım senin sorunada cevap vermiş olayım cuma adet olmazsam cumartesi test yapmayı düşünüyorum

canım kesin cuma olursun diye birşey diyemem
kanda baktırırsan belli olur
dene kan tahlilini
böyle acabalarla yaşayacagına
rahat olursun en azından

Kuzu yap şu testii meraktan çatlatıcan mı bizi yaaa
kesin çıkıyo kan testii sonuçta senin varsa belli olur yoksa da en azından kafan rahat olucak.bu stres seni hasta edicek ondan korkuyorum

canım kesin cuma olursun diye birşey diyemem
kanda baktırırsan belli olur
dene kan tahlilini
böyle acabalarla yaşayacagına
rahat olursun en azından

ama sen çatladıktan sonra 12. gün diyorsun benim bugün çatladığı günü de sayarsan 13 gün oluyor öyleyse benim bugün adet olmam lazımdı çatlama iğnesinin yumurtanın normal çatlamasındna ne farkı var her şekilde yumurta çatladıktan sonra progesteron salgılanıyor ve ondan sonra adet oluyorsun ben 14 diye biliyorum sen 12 diyorsun ve gerçektende sen 12. günde oldun çatlaama iğnesi ile normal çatlamanın arasındaki farktan dolayımı bu

bakıcam eşimle konuşayım da bi of ama içim sıkılıyor ya tiryak nasıl anladın peki canım sen adete 5 gün kala belirtimi yaşadın ki

evt canım çok halsizleşmiştim
düşükten önce adet olmadan göğüslerimde hiç değişiklik olmazdı göğüslerim acayip hassaslaşmıştı üstümü giyinirken bile acıyodu
bi de zaten biliyosun ben test canavarı
öyle bi değişiklik olunca hemen bi test yaptım pozitif çıktı inanmadım yanlıştır dedim bi tane daha yaptım onda çıkınca iş çıkışı gidip kan verdim hemen pozitif çıkmıştı nasıl sevinmiştim ahhh ahhh ama sevincim kısa sürdü bi daha da yaşamak nasib olmadımafoldumben

neşem özledim seni kızzzzz
kafanı dağıttığın iyi olmuş canım benim yaaaaa
sevindim oyna dök kurtlarını
herşley bebekmi be
olur inşallahkaydirigubbakcemile2zemuszemus

bende sizleri özledim kıııııız
evet kafamın içini temizleyip rahatladım

kız kuzuuuuuummmmmmm
test falan yaparsan mutlaka yaz
ha unutma
vallaha çatlarım merakten inşallah iyi olur sonucun
yap kurtul şimdi yada iki gün sonra yani
varsada yoksada en azından için rahat eder
canım benimmmmmmmm

Kuzu yap şu testii meraktan çatlatıcan mı bizi yaaa
kesin çıkıyo kan testii sonuçta senin varsa belli olur yoksa da en azından kafan rahat olucak.bu stres seni hasta edicek ondan korkuyorum

evet bende canım eşimde bu yüzden izin verir test yapmama erkenden heralde rabbim hele bi o sonucu alayım sağlıklı bir şekild eoluşsun bebeğim hemen kurban keseceğim en ihtiyacı olanlara dağıttırıcam etini ve şükür namazı kılacağım 20 rekat birini sevindireceğim ki sağolsunlar çok dua ederler bize karı koca herkes herekese yardımcı olmayı severiz çünki eşimi zaten bugün tanıyın yarın aarayın deyinki bizim şu işimiz var halledermisin hemen koşar gelir yani o derece rabbim bizi üzmez inşallah

ama sen çatladıktan sonra 12. gün diyorsun benim bugün çatladığı günü de sayarsan 13 gün oluyor öyleyse benim bugün adet olmam lazımdı çatlama iğnesinin yumurtanın normal çatlamasındna ne farkı var her şekilde yumurta çatladıktan sonra progesteron salgılanıyor ve ondan sonra adet oluyorsun ben 14 diye biliyorum sen 12 diyorsun ve gerçektende sen 12. günde oldun çatlaama iğnesi ile normal çatlamanın arasındaki farktan dolayımı bu

çatlatma iğnesiyle dışarıdan müdahalede bulunuyosun ya canım ondan bu adeti çabuklaştırıyo ben de 12.günümde adet olmuştum galiba.

evt canım çok halsizleşmiştim
düşükten önce adet olmadan göğüslerimde hiç değişiklik olmazdı göğüslerim acayip hassaslaşmıştı üstümü giyinirken bile acıyodu
bi de zaten biliyosun ben test canavarı
öyle bi değişiklik olunca hemen bi test yaptım pozitif çıktı inanmadım yanlıştır dedim bi tane daha yaptım onda çıkınca iş çıkışı gidip kan verdim hemen pozitif çıkmıştı nasıl sevinmiştim ahhh ahhh ama sevincim kısa sürdü bi daha da yaşamak nasib olmadımafoldumben

da ayrı bir üzüntü tabi canım allah birdaha o pozitifleri görmeyi yaşatsın sana ve kucağına al inşallah

X