Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

evet bende senin oldugun gibi oldum canım
ultrasunla yapılanı senden ilk defa duyuyorum
bence farkı yok rabbim ol dedikten sonra olur canım
takma kafana bunları
bence ya ultrasunla yada bize yapılan gibi farksızdır
yumurta çatlayıp içine girdikten sonra rabbim ol dedikten sonra her halukarda olur

Tabi orası öyle Rabbim ol dedikten sonra olur.
ama şu da var ultrasyonla bakılınca doğru yere spermler bırakılmış oluyo,böylelikle döllenme ihtimali artıyor.yani bu durumda aşılamaya hiç inancım kalmadı ha normal ilişki ha aşılama ne farkı var o zaman eşlerimizde görmeden yolluyo spermi sonuçta.ha doktor yollamış ha eşler.Ay neyse düşünmüycemm yoksa aşılama olmaktan vazgeçicemm hayırlısıyla bitse de rahatlasam yaa kızlarr dua edinn bana.

sen bende nasıl hissetin canım olumsuzdu demi
ama birşey demek istemesemde seni üzmek istemedigimden yorum yok

ben sende hissetmiştim ayşeye sölemiştim msnden içim burkularak olumsuz hissettiğimi söledim evet üzmek istemediğine göre olumsuz hissediyorsun yani :)))

kuzucum kendini herşeye hazırlamalısın canım
olumluda olsa olumsuzda olsa rabbim hayırlısını bilendir
olursa inşallah sevinirsin ama olmazsa üzülme
demekki daha vakti var canım
allahım gönlüne göre versin canım

kuzucum ya ben düş akşam kan vermeye gidemedim bu akşam gitcem atlasta vercem ayy karşılaşsak ne güzelll ben senin fotonu görmüştüm tanırım yapışırım yakana :))))
ama sen erken çıkıyosun işten ben kan verene kadar senin sonucun çıkar çıkan sonuçları lab. da bankonun üzerine koyuyolar senden önce ben öğrenirim belki :)))

bugün ver kanı bu günn :))))

olur canım tanırsan gel tabi ne ala bitik bi halde bir kadın görürsen o benim işte kaydirigubbakcemile3 çok tuhafım ya rengim bile kaçık

kıslaarrr ben birasdan çıkarım farkındaysanız saatim geldi off ya benim test yapasım yok hani o sonuç varya her zaman elimize aldığımız 0,001 hep o geliyor gözümün önüne senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

yaa bu sonuç bende de hep 0.001 bari 0.002 olsa bazen değişse 0.005 olsa ama artsa yanii çok gıcıkk oluyorumm kötükedihüsokötükedihüso

kuzucum kendini herşeye hazırlamalısın canım
olumluda olsa olumsuzda olsa rabbim hayırlısını bilendir
olursa inşallah sevinirsin ama olmazsa üzülme
demekki daha vakti var canım
allahım gönlüne göre versin canım

sağol neşecim hepiniz çok haklısınız eri geliyor teselli eden yeri geliyor teselli edilen oluyoruz sana sölemiştim yakında sende beni teselli edeceksin diye belki o gün bugündür senağlamasenağlama

ben sende hissetmiştim ayşeye sölemiştim msnden içim burkularak olumsuz hissettiğimi söledim evet üzmek istemediğine göre olumsuz hissediyorsun yani :)))
orasını biz bilemeyiz canım rabbim bilir
inşallahta vardır benden önce sizlerin olsun
ben evlat sevgisini
ben anneligi tattım en azından
sizler tatmadınız olur inşallah
ama dedigim gibi herşeye hazırlıklı olacaksın
sonra benim gibi yıkılırsın
ve benim gibide kendini çabucak toparlayamazsın

şu an sana herkes yerleşme kanaması olabilir diyecek eminim sen dikkat et canım sporda inşallah yerleşme kanamasıdır günün ne zamandı daha önce böle bişi yaşadınmı

adet gunum dundu ıste 12ocak dedımya sanada degıstır dıye geldı ama dedımya cok az zerre kadar bıkere yasadım oda klomen kullandıktan sonrakı ay oda kıstım olmus ondan yoksa yasmadım umarım oyledır yoksa tekrar kıstım olmaz heralde okadar sogan suyu ıctım bılemıyorum

yaa bu sonuç bende de hep 0.001 bari 0.002 olsa bazen değişse 0.005 olsa ama artsa yanii çok gıcıkk oluyorumm kötükedihüsokötükedihüso

sorma ya çatlama iğnesi olcam bi gün en azından çatlama iğnesinden sonra biraz artıyor kaydirigubbakcemile3

Kızlar yaa bi gün de toplaşıp gidelim test yaptırmaya ben de anadolu yakasındayım yaa süper olur.:emir_bebek::emir_bebek: millet para günü yapar biz de test günü yapalım.kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

adet gunum dundu ıste 12ocak dedımya sanada degıstır dıye geldı ama dedımya cok az zerre kadar bıkere yasadım oda klomen kullandıktan sonrakı ay oda kıstım olmus ondan yoksa yasmadım umarım oyledır yoksa tekrar kıstım olmaz heralde okadar sogan suyu ıctım bılemıyorum

canım test yap sen en iyisi bize de hayırlı haber ver

kendinizi üzmeyin kızlar
tabi biz üzülerek eşlerimizide üzüyoruz
üzülmek aglamak yooooooooooooooook
ben çıkıyorum arkadaşlar eşim toplantıya yemege gitti
benide ablam yemege çagırdı
hadi iyi akşamlar sizlere
hoşcakalın

yavruceylan canım akşama görüşürüz ben çıkmak zorundayım hoşgeldin sana bana güle güle

Kızlar yaa bi gün de toplaşıp gidelim test yaptırmaya ben de anadolu yakasındayım yaa süper olur.:emir_bebek::emir_bebek: millet para günü yapar biz de test günü yapalım.kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

olur walla bana uyarr hep yalnız yapıyorum ekşın olur bana daakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
anadolu yakasında neredesin canımm

kıslaaar nbr???
Ben yorgunum
sanırım benim daha bugün çatladı yımırtam
Çünkü bugün hafif yapışkan bi akıntım oldu
Günlerdir hiç akıntım yoktu???
e ama 48 saat oldu da geçti bilee????

X