Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

çatlaksın bacım sen valal çatlak ilan ediyorum topiğimizin çatlak karısı :roflol::roflol: ama dur bacım gıı kısmadın değilmi kızdıysan özür baştan diliyim

bana herkes çatlak der zaten ne kızacam bacım
bende ne zaman anlarsınız diye bekliyodummmmmmmmm
topiğin çatlağı:)
uydu haaaaaaaaaa:dance:delikafadulden

o sınıftaki durumuna performan ödevlerine bağlı
tamamlamak için çabalardım
ama artık sistem o kadar zor ki
bazen puanları yükseltsek bile bi yazılı düşükse istenilen notu düşüremiyoruz :kahve:

de get öğretmenim yaaaaaaaaaaaa:):):):):):):):)
iyi sınıfta biraz sessiz ama parmak falan kaldırıyıooooooo
ben onların sistemine varyaaaaa
gıcık oluyom gıcıkkkkkkkkkkkkkk

teşekkür ettim öğretmenim
saygılar:kedi:

yookk anacım ne keyfi ya yatmadktan bıktıum başım ağrıdı
hem midemde iyi değil,halimde yokkk
yaaaaaa şımartın beni hadi hastayım bennn :roflol:

topiğimizin tatlı annesi opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
prensesiiiii,fertilaid güzeliiiiii :CüvCüv::CüvCüv::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

ben ıssırcam ve vurcam kendime söz verdim ilk görünce bunları yapcam sonra
heryerinden öperim herhalde
ne kadar kıymetli olur yaaaaaaaa
ay canım benim gece ağlar ben emziririm
hiç üşenmicem bu kadar beklemişken
ay ayyyy ellerini tutcam hep bırakmıcam
annem diye sevcem hep
ay çok heyecenlendım
nasıl bi anne olcam acaba
hamilelik yakışırmı acaba
kaç kilo alırımki

kurtar beniii kafayı sıyırıyorum herheldeeeeeeeeeeeeeeeeeeedelikafaduldendelikafadulden

ağlatcanmı kısım bisi onumu istiyon yaa senağlama

Kızlarrrr Merhaba.

Öncelike Herkesin bebişi sağlıkla hayırla ve daha fazla bekletmeden gelsin.
Benim sorunumda tüp tıkanıklığı Bunun için kür uygulayan bi arkadaş hamiş kalmış. Kürleri nası uyguladı ne yaptı bilgi almak istiyorum ama özelden yazamıyorum henüz msj sayım yeterli olmadığı için. Belki burda denk geliriz de anlatır. bilmiyorumkismile

Kızlarrrr Merhaba.

Öncelike Herkesin bebişi sağlıkla hayırla ve daha fazla bekletmeden gelsin.
Benim sorunumda tüp tıkanıklığı Bunun için kür uygulayan bi arkadaş hamiş kalmış. Kürleri nası uyguladı ne yaptı bilgi almak istiyorum ama özelden yazamıyorum henüz msj sayım yeterli olmadığı için. Belki burda denk geliriz de anlatır. bilmiyorumkismile

hoşgeldin canım bekle ben sna hemen bulayım en son yazdırdım ayçanisaya senin için bulup yazıyorum sana hatat mesajını kopyalayım buraya

hilalcim nasılsın canımm görüşmeyelii hıı..

ayşecim canım sen nasılsınn. görüşemiyok gı bi türlüü.

hilalcim nasılsın canımm görüşmeyelii hıı..

ayşecim canım sen nasılsınn. görüşemiyok gı bi türlüü.

iyiym canım allah razı olsun
akşam namazımı kıldım dua ettim geldim
ama çıkcam yemek hazırlıcam:KK43:
sen napttın gelmedi dimi kırmızılar?
en son eczanaye gitcekmiştin
hayır olsun test falan yaptınmı kuzum?

papatya kaynatııp buharında oturdum viks ve adacayı yagı kullandım brokoli kürü içmiştim birde kaplıcaya gidiyordum birde ayda bir kere adetten sonra

inşallah az kaldı sizlerinde haberlerini almaya hep dua ediyoum sizler için brokolı kürü 200 gr brokolıyı yarım litre suda 5 dk haslayıp sabah aksam suyunu içiyorsun 7 gün içip 3 gün ara veriyorsun sonra tekrar 7 gün içiyorsun toplamda 42 gün olacak aralar haricinde

alisya 34 arkadaşım bak bu mesajları senin için alıntı yaptım tüpleri tıkalı olan arkadaşımız şu an hamile ve geçenlerde ben sormuştum nasıl yaptın lazım olabilir dedim yazmıştı iyiki geldin inşallah vesile olur sananda canım

ayy anacım coşmuşsunuzz bugün yaaa
maşaallahhh:nazar:
işlerim çoktu giremedimmm
ayşecimm geçmiş olsun olsun sana gönlünü ferah tut benimle hamile kalan bi arkadaşım var onunda bebeğin etrafında kan görmüştü doktor ama hiç bişi olmadı hala çalışıyo 1,5 ay sonra da doğum yapacak
güzel hamiş adaylarının da moralleri iyidir inşaallaahhh, bebekleri yola çıkmış da geliyodur inşaallahhhh

ne ağlatması ben sizi üzermiyim okadar hıyarmıyımdelikafadulden
bir yapacaklamızı yazdım okadar bacımmmmmmmmmmm

ama duygulandııımmm bende neler yapıcam bebeişime bir gör annesinin göbüşüne bir gelsin birlikte kuran öğreneceğiz önce ciciler öreceğim ona belkide onalra ikiz olursa dimi doğuncada öpmeye kıyamıyacağım koklayacağım sadece babasının göğsüne yatıracağım onu yada onları ninni sölicem sakin sakin uyuyacaklar allahım inşallah sen nasip et yarabbi

kıslar bi sorcam benn
şimdi ben pazar adet oldum, hani tahliller için adetin 3. günü kan vermek lazım yaa
yarın ben mesaiye kalıyorum geç çıkıyorum
bugün versem kanı olur mu acabaaa kafam karıştı bugün mü versem daha iyi olur yoksa perşembe mi?

alisya 34 arkadaşım bak bu mesajları senin için alıntı yaptım tüpleri tıkalı olan arkadaşımız şu an hamile ve geçenlerde ben sormuştum nasıl yaptın lazım olabilir dedim yazmıştı iyiki geldin inşallah vesile olur sananda canım

Canım inşallah banada vesile olur bende birkez daha rahim filmi çektiricem ama önce bunlarıda denemek istiyorum. 26 ay oldu özlemini çookkk fazla hissettiriyor artık. Tekrardan teşekkür ederim canım. opuyorumnanaktan

ama duygulandııımmm bende neler yapıcam bebeişime bir gör annesinin göbüşüne bir gelsin birlikte kuran öğreneceğiz önce ciciler öreceğim ona belkide onalra ikiz olursa dimi doğuncada öpmeye kıyamıyacağım koklayacağım sadece babasının göğsüne yatıracağım onu yada onları ninni sölicem sakin sakin uyuyacaklar allahım inşallah sen nasip et yarabbi

amiiiinnn canım inşaallahhh
olcak inşaallahh olcak ben öyle hissediyorum
Rabbim senin güzel gönlüne göre versin inşaallahhh:Saruboceq:

kıslar bi sorcam benn
şimdi ben pazar adet oldum, hani tahliller için adetin 3. Günü kan vermek lazım yaa
yarın ben mesaiye kalıyorum geç çıkıyorum
bugün versem kanı olur mu acabaaa kafam karıştı bugün mü versem daha iyi olur yoksa perşembe mi?

canımın içi valla hiç bilemiyorumki dr a sorsan daha ii olur

canım inşallah banada vesile olur bende birkez daha rahim filmi çektiricem ama önce bunlarıda denemek istiyorum. 26 ay oldu özlemini çookkk fazla hissettiriyor artık. Tekrardan teşekkür ederim canım. Opuyorumnanaktan

inşallah arkadaşım araştır iyice bu kürleri yap dene bak o arakdaşın laporoskopi ile bile açılamdı şimdi maşallah subhanallah hamile birde 500 yasin okutturmuştu o ay allah yardımcın olsun

X