Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

h.b. canım daha önce bikakere yazmıştım buraya ayşe.20 ile tanıştık falan ama daha sonra gelemedim sizinle daha iyi tanışıp kaynaşmak isterim muhabbetiniz hoş dostluğunuz samimi

teşekkürler arkadaşım ayşe20 şimdi hamile sanırım haberin vardır ayşede akşamcılardan evde pc var ama ben bazı akşamlar giremiyorum çünki işim oluyor o yüzden tanışmaktan kaynaşmaktan çok memnun oluruz

canım bende yeni sayılırım 1ay oldu ama burası çok güzel
dert anlatıyoruz dert dinliyoruz herkes birbirine çok iyi allah bozmasın:Saruboceq:
öğretiyoz öğreniyoz
sende armıza hoşgeldin bacım
kuzu konu sahibi ben onun yerine yazmış gibi oldum ama eminim oda aynısını der
herzaman herkesin yeri var aramızda:)a.s.

aşk olsun hala yabancıymış gibi konuşuyorsun hilal yani heee topiğin ilk sayfalarında bile aynı şeyleri yazmışım burda konu sahibi filan vyok topiği ben açtım ben sadece bir aracıyım topiğin sahibi herkes burda bize katılan herkes canım

teşekkürler arkadaşım ayşe20 şimdi hamile sanırım haberin vardır ayşede akşamcılardan evde pc var ama ben bazı akşamlar giremiyorum çünki işim oluyor o yüzden tanışmaktan kaynaşmaktan çok memnun oluruz

aşk olsun hala yabancıymış gibi konuşuyorsun hilal yani heee topiğin ilk sayfalarında bile aynı şeyleri yazmışım burda konu sahibi filan vyok topiği ben açtım ben sadece bir aracıyım topiğin sahibi herkes burda bize katılan herkes canım
evet haberim var canım inş sağlıkla kucağına alır rabbim isteyen herkese yaşatsın bende 17 aydır istiyorum 2.yi pko varmış olmuyor adt bile olamıyordum 5 6 ayda anca oluyodum geçen ay meryem suresini okudum adt oldum sonra incir kürünü yaptım şimdi yine adtim yani düzene gircek inş benim için ucize ilaçsız adt olmak ama rabbime çok yalvardım dua ettim geri çevirmedi

slm kızlar daha önce birkaç kez buraya yazdım benimde 17 aydır bebeği olmuyor 2. yi istiyoruz ama pko varmış benide aranıza alırmısınız buranın ortamını daha önce takip ediyordum inançlı insanlarsınız hepiniz maşAllah bu yönünüz çok hoşuma gitti ortak noktalar bulacağııza inanıyorum

şimdi gördüm bu mesajını demek pko lusun bende pko luyum ilk bebeğin iyiki olmuş maşallah subhanallah yalnız daha ilk bebeğin küçük heralde hee kaç yaşındaz?

saol canım benim bende bu samimiyeti gördüğüm için aranızda olmak istedim kuzu benide listeye eklerse sevinirim

ekler ekler
kaydirigubbakcemile3
hoşbulduk canım opuyorumnanaktan benide listeye eklermisin vereliniortak

tabi eklerim ilk sayfadaki listeyi görmüşsün muhtemelen ordaki bilgilerin hepsini yazarsan bana kendinle ilgili bilgileri yani yazarsan eklerim canım

evet haberim var canım inş sağlıkla kucağına alır rabbim isteyen herkese yaşatsın bende 17 aydır istiyorum 2.yi pko varmış olmuyor adt bile olamıyordum 5 6 ayda anca oluyodum geçen ay meryem suresini okudum adt oldum sonra incir kürünü yaptım şimdi yine adtim yani düzene gircek inş benim için ucize ilaçsız adt olmak ama rabbime çok yalvardım dua ettim geri çevirmedi

sen ilk çocuğundan önce nasıl adet oluyordun yalnız adet olmak için önce soğan suyu içseydin sonrada yumurtlamak için incir kürü kullansaydın dah aiyi olurdu diye düşünüyorum canım

kızım 5 yaşında bende 25 e gircem kızıma 1 tam 1 senelik evliyken kendiliğinden hamile kaldım düzensizdi o zaman adetlerim yine 35 ünde 40 günde oluyodum ama oluyodum sonuçta kızım 6 aylıkken d hapına başladım 17 ay önce bıraktım ondan sonra adtlerim sapıttı 4 ayda 5 ayda gelmez oldu dr a gittim pko dedi ve fsh yükse 22 ama o ra stresli dönemler geçrdim sanırım ondan aralık ayındada meryem suresine başladım 6 ay üzerine adt oldum sonra incir kürünü yaptım soğanı midem sorunlu olduğu için içemedim 2 gün öncede yine adt oldum 2 aydır düzenli geldi yani bakalım inş. böyle devam eder

bilgilerimide yazıyı canım liste için yaşım 25 en son adt tarihim 09.01.2010 pko ve fsh yüksekliği var yaptığım kürler incir kürü balpolen ç.otu ve tarçın karışımı beklenen adt tarihim belirsiz ovulasyonum pko olduğu için düzensiz okuduğum sure meryem suresi

ya tiryakcığım kafayı yiyeceğim ben ya cuma cumartesi pazar yani hafta sonu kasıklarımda ağrılar kasılmalar hissettim ve cumartesi sabah mantar akıntım ve kaşıntım oldu dün gece fik fik olana kadar kaşıntı vardı fikfikten sonra oda kalmadı (eşim diyordu zaaten gel ben kaşıyım bişiyin kalmaz :roflol:) şaka bir yana şu andada wc ye gittim selpakal silince çok yoğun akıntım var başkada bişi yok meme uclarıma bakıyorum benimkiler hep pembeydi şimdi kahve yada bana öle geliyor bence yok ya gerçekten kendimi kandırmamalıyım yine yok senağlama ve kimse benimle ilgili bişi hissetmiyor kimsenin içinde ümit yok bu ne demek oluyor hissiz olduklarına göre olumsuz senağlama

canım olmaz mı hislerimiz
ama neşeden sonra korkar oldum wallaaa

kuzu bişi dicem şimdi şu konuda kafam çok karışık
tamam hamile olmadığımı biliyorum diyomya artık ümit bile edemiyorum
ateşime glince benim normalde ateşim zati 35.0 yani milletim 36larda olurken hep 35çıkıodu benim yumurtladığımda34lerdeydi şimdi 36.5 falan yani normalmi
yani herkesin hamiş olunca 37 olması şartmı kuşum bi yazsan::::)
????????????????????????????????????

normal değil hilalcim
şayet ateşin genel olarak hep 35 ise 36.5 yüksek bir ısı
İnşaallah hamişsin canım
ama belli de olmaz
yine ümitlenme de??

Bu arada tatlıkızcıııım
kendini hamiş hissediyomuşsun
ınşallaah vardır

ben bu ay hilalden senden kuzucumdan ve neşeden bekliyordum
ama neşenin olmayınca artık millete söylemeyede korkuyorum
Sanki böööleee gaz verirmiş gibi
Sonrada üzülüyorum
Ama inşaalllah bebiş vardır kız

Bi de kızlar kayrayı gelecek ay bekliyom
ama bakalım nasip
Hala gelmemiş o da
Bitiremedi işlerini heralde???

Bu arada tatlıkızcıııım
kendini hamiş hissediyomuşsun
İnşallaah vardır

ben bu ay hilalden senden kuzucumdan ve neşeden bekliyordum
ama neşenin olmayınca artık millete söylemeyede korkuyorum
Sanki böööleee gaz verirmiş gibi
Sonrada üzülüyorum
Ama inşaalllah bebiş vardır kız

evet tatlım öyle ama çok fazlada ümitlenmek istemiyorum çünkü olmuyo ümitlenince
ama nasip gönül isterki olsun ama ne yapalım şansımıza bu ay ne çıkacak bakalımbilmiyorumkismile

evet tatlım öyle ama çok fazlada ümitlenmek istemiyorum çünkü olmuyo ümitlenince
ama nasip gönül isterki olsun ama ne yapalım şansımıza bu ay ne çıkacak bakalımbilmiyorumkismile

Kırmızı açmada canım
Şööölleeee biii halay çekelim :teytey: :teytey:

Tİryakcım
geldi mi senin adetin???
en son gelecek felan diyodun
İnşaalllaaah gelmemiştir

geldi canım maaleseff
yine yalnız bırakmadı beni
ama artık eşim kabullendi durumumuzu
çarşamba tahlil yaptrıcaz ikimizde sonra önce ben doktora, doktorun tavsiyesine göre de sonra eşim
artık hakkımızda hayırlısıı
mevlam görelim neyler, neylerse güzel eyler

slm kıslar geldim ben bakın biri bana bunu önerdi

herhangi bir kuran kursundaki hafızlık talebelerine rica edebilirsiniz.......
7 tane elmayı ortaya koyup her birinin üzerine 7 defa ıBRAHıM SURESı ni okuyu üfleyecekler........okuma işlemi bittiğinde çocuğu olmayan çift hamile kalınacak günlerde her bir elmanın yarısını erkek yarısını kadın yiyip cima edecekler......biiznillah denendi ve sonuç verdi..

bilgilerimide yazıyı canım liste için yaşım 25 en son adt tarihim 09.01.2010 pko ve fsh yüksekliği var yaptığım kürler incir kürü balpolen ç.otu ve tarçın karışımı beklenen adt tarihim belirsiz ovulasyonum pko olduğu için düzensiz okuduğum sure meryem suresi

canım ekliyorum seni hemen yalnız fsh yüksekliğine soğan suyunun çok iyi geldiğini duydum fsh yüksekliği erken menepoza sokabilir dikkat et neyi stres yaptın böle benimde fsh ım yüksektir kusura bakma çıkmak zorunda kaldım arakdaşlar yemeğe bekliyordu ama şimdi hemen halledeceğim listeye ismini yqazacağım

X