Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

bakın ne buldum
birini öptüğünü görmek, esenlik, başarı, muradına ermek, menfaat ve sevindirici bir haberle yorumlanır.

rüyada biriyle öpüştüğünü gör­mek, karşılıklı murat, ortak menfaat, sevinç ve mutluluğa işarettir.

rüyada bir erkeği öptüğünü, onunla sarmaş dolaş olduğunu görmek, arzu ettiği bir şe­yin gerçekleşmesine işarettir.

bir yerde böyle yazıyor

kızlar bugün adetimin ikinci günü bende şu bal çörek otu tarçından yiyim diyorum eşim dün ağladığımı görünce keçiboynuzunu içmeye söz verdi o hazır onu içecekken bende bi şleyler yapım bari hem onu da motive etmiş olurum ama bu üçü aktarlarda kaşırık olarak satılıyomu yoksa ayrı ayrı alıp biz mi karıştırıyoruz??

canım bu sitede bazı topiklerde duydum tamammı şimdi adetin yaklaşırken normalde rahim aşağıya inermiş ama eğer hamile kaldıysana det günün yaklaşsada rahim yukarda olurmuş bu yüzden alaturka wc ye oturur şekilde oturacaksın ellerini iyice yıkayıp mümkünse dr eldiveni ile orta parmağını vajinadan içeri iyice koup rahmine dokunmaya çalışacaksın rahmin ortada ve baya ilerde olur normalde eğer eline geliyorsa adetin geliyor deektir eğer gelmiyorsa hamile olabilirmişsin ama adet zamanına kadar herşey değişebiliyor ben bizzat denedim dokunduğum da oldu elimin boşluğa geldiğide oldu birde sanırım ceylancığımın dediği eşin hissetme olayı şu bende KK da bazı topikelrde ilişki esnasında vajinanın yumuşaklığını hissedenler gördüm duydum yani ama bilmiyorum ne derece doğru birde şeyu var hani diz dirsek pozisyonu varya o pozisyondayken ileri gidince rahme değer ağrır hafif tabi çok çok ileri giderse elbet ağrır bi şekilde am sanırım hamileyken ilk zamanlar değmez çünki rahim yukardadadır ama tabi bunlar beebk varsa zararlı olabilir bence boşver adetini bekle sen canım en iyisi inşallah olur bu arada hilalciğim senin neyin var tüplerine filan bakıldımı hiç hormonlarına filan
kaçgünün var adetine kuzum
canım yumurta çatladıktan 14 gün sonra adet olurmuşsun ya cuma günü yumurtamın çatladığı günüde sayarsak 15. gün oluyor cuma diyorum ben bakalım inşallah bebeiş vardırda olmam (

yok bal tarçın çörekotunu karışık satmıyor aktarlar canım arısütü bal poleni karışık satıyorlar

slm kızlar daha önce birkaç kez buraya yazdım benimde 17 aydır bebeği olmuyor 2. yi istiyoruz ama pko varmış benide aranıza alırmısınız buranın ortamını daha önce takip ediyordum inançlı insanlarsınız hepiniz maşAllah bu yönünüz çok hoşuma gitti ortak noktalar bulacağııza inanıyorum

hoşgeldin bende bu sırada bi yasin okudum
alllah kabul ederse 13 yasinim oldu bakalım adet olana kadar tamamlamak istiom
şahmeran duasını yapıyom
allah kabul etsin inşallah
kaşıntın geçtimi kız?

hııııı iyi bakalım inşşş sonuç pozitif çıkar balım

hımm anladım dur akşam bi deneyim hiçde sevmem o pozisyonu:):kedi:
herşeyime bakıldı
tüplerim temiz
hormonlar düzenli
yumurtalıklar çok iyi hemen cevap veriyolarmış
vermeselerde kendiliğinden çatlıyolar
kist yok pko yok herşey tamam tek eksik bebekkkkkkkkkkkkkkk:ecrin_bebek:

neşeciğim naber canım gidiyorum yazmışsın en son ama burdasın o yüzden yazmadım naber canım

hoşgeldin bende bu sırada bi yasin okudum
alllah kabul ederse 13 yasinim oldu bakalım adet olana kadar tamamlamak istiom
şahmeran duasını yapıyom
allah kabul etsin inşallah
kaşıntın geçtimi kız?

evet canım kaşıntı filan yok bol miktarda akıntı var sadece of allahım of

evet canım kaşıntı filan yok bol miktarda akıntı var sadece of allahım of
ya kuzu her ay foşur foşur akıntım oludu şimdi yok
yani sadece ıslaklık var okadar buda beni çok rahatsız ediyo sürekli çekiştirip duruyom kilodumu:):):):):):):)
ama öyle akıntı neyim yokkkkkkkkkkkkkkk
kesin yok bebişeyvahedigeldismile

demekki oda stresten eglmiyor yani bir şeyi çok kafaya takarak istemek ii değil bence allah katında yani rabbim bilir tabi ama ne bilim ben hilalciğim sakin ol bekle yani senin yerinde olsam hiç bişi düşünmeden kafama takmadan yaparım fikfikleri kaydirigubbakcemile3

ben ilk doktora gittiğimde okadar korkuyodumki bi sorun var falan diye her seferindede
eğer yoksa hiç kafama takmıcam diyodum
ama öyle değil kuşum
eğer sorun olduğunu bilsen bişeyler yapıyosun en azından tedavi oluyosun benim için öyle bi şasta yok sadece bekliyorum
bu presseed umarım işe yarar
çok istiyorum
şuan ezan okunuyo
allahımdan tek istediğim açılan elleri boş çevirmesin

3ay önce doktora gittiğimde yumurtalıklarıma baktı ve güldü
hepsi tutarsa yandın dedi
puregon yazmıştı sadece iğne bitene kadar vurdum kendime
ve 75 yerine 50vurmuşum
normalde dedi hastalarıma baidaha yazıyorum ikiz olma şansın var dedi
çok heveslendim ve hayal kırıklığına uğradım ne vardı krem sürecek ondanmı olmuyo dye kendimi yiyip bitiriom işte offfffofffffffff
kuzum ya iyiki varsınız

inşallah kuşum inşallah
inanınki hepinizin ismini her duamda geçiriyorum
kuzu seni hissediyo bu ay inşallah olur be kuşum çok istiyorum çoookkkkkkkkk

evet canıımm inşşşş doğru çıkar kuzumun hisleri Allah razı olsun tatlım bizimde isimlerimizi duana kattığın için rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inşşş:Saruboceq:

valla benimde son 2-3 aydır hatat bu topiği açtığımdan beri zaten 26 eylülde adet olmuştum o tarihlerdede bu topiği açtım o adetimden önce başladı sonra ki her adetimden önce sarı akıntılarım oldu bilemiyorum neden benim bence senağlama neydecük biz bacım gı

kızlar yazın siz bana da namazımı kılıp geleyim abdestim varken
nasılda güzel okunuyor
bizi davet ediyor.........
dualarımız kabul olsun:Saruboceq:

ne bilim bacım bende anlamadım hayır olsun inşallah yaaaa
akıntıya üzüleceğim hiç aklıma gelmezdi
gelmesinden yakınıyodum şimdi
gelmemesinden
belki bebiştendir:)
inşallahhhhhhhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…