Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kuzu bişi dicem şimdi şu konuda kafam çok karışık
tamam hamile olmadığımı biliyorum diyomya artık ümit bile edemiyorum
ateşime glince benim normalde ateşim zati 35.0 yani milletim 36larda olurken hep 35çıkıodu benim yumurtladığımda34lerdeydi şimdi 36.5 falan yani normalmi
yani herkesin hamiş olunca 37 olması şartmı kuşum bi yazsan::::)
????????????????????????????????????

of canım valla bilemiyorum kelin ilacı olsa başına sürer bende şu an yumurta çatladı 2 tane cuma gününü bekliyorum bakalım inşallah adet olmamda bebiş vardır bende pko luyum yalnız canım ne o öle antidepresanalr filan yeteri kadar ilaç kullanıyoruz zaten yetmiyormu sen şimcik kürler uygulamaya ve dualara başla önce psikolojini düzelt biz burda bu anlamda süperiz yani birbirimize destek oluyorz arkadaşlarda en büyük desteğimiz ise dualar canım rabbim büyüktür tanışalım bi iyice konuşalım aramıza katıl bak aşacağız herşeyi gör bak allahın izniyle

aynen canım yeterki bebiş gelsin bende senin gibi hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorum rabbim bilir canım benim hislerime bakıpta çok ümitlenme dediğin gibi birde benim yüzümden iyice ümitlenip daha fazla hayal kırıklığına uğrarsan ben daha çok üzülürüm ben neticede sadece insanım rabbim bilir herşeyi inşalalh hislerimi boşa çıkarmaz

krmızı geliyorsa adettir canım ilk günler az gelir benimde öle olr hemen sökülmez

yani canım dün yavruceylanında dediği gibi herkesin vücut ısısı farklıymış evet dediğin gibi normalde 34 lere indiyse yumurtladığında şimdi belikde hamişsin inşallah hilalciğim hem neden umudun olmasın umudun her zaman olsun benim herkesten umudum var sadece güçlü hissettiklerim ayrı

ya kıslar off topik yine maşallah kalabalıklaştı ama benim patronlar gelmeden bankalara gitmem lazım bu arada bişi dicem size ben sölemek istemiyourm ama 10 dakkadır kasıklarımda yine ağrı var nedir bu acaba ya allahım çıldırmak üzereyim acaba test yapsam idrar testi erkenmi ama yok ya yapmam biliyorsum ben teste karşıyım :))))))

günaydınn kızlarr güzel haberlerle dolu hafta olsun inşallah.

kuzu hani geçen hafta sana bahsetmiştim ya kahverengi akıntım var diye cumaya kadar devam etti cuma günü 15. günümdü işte yumurtlama tarihlerime denk geldi bu akıntı süresi neyse cuma ilişki oldu o geceden beri bıçak gibi kesildi sarımtırak leke bile yok. tertemiz cok şükür devam etseydi dr a gitmeyi düşünüyordum yumurtlama kanaması diye girdim nete arastırdım öyle bişeyden bahsediyor bazı dr lar.
hayırdır inşallah ilk defa basıma geldi.

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
RÜYAMI OKUYUN MUTLAKA
YORUM YAPIN LÜTFEN........
RÜYAMDA ESKı SEVGıLıMı GÖRDÜM O EVLı BENDE EVLıYıM YANı NORMALDE
RÜYAMDADA EVLıYDıK BENıM ÖDEVıM VARMIŞ HAZRETı MUHAMMEDıN HAYATI
ONU ARAŞTIRMAYA GıDıYORUM
ODA YANIMDA VE ACAYıP ŞEKıLDE ÖPÜŞTÜĞÜMZÜ GÖRDÜM
SADECE ÖPÜŞMEK AMA BAŞKA BıŞı YOK
BUGÜN ıÇıN GÖRDÜM AMA
MELıSA ÖĞLEN ANNEMLERE GıTCEK
ÇÜNKÜ ANNEM ARABAŞI YAPMIŞ VE RÜYAMDADA GıTMıŞ
AMA BEN YOKUN SAAT 5E KADAR OĞLANIN YANINDAYIM SAATE BAKINCA ŞOK GEÇıRıYORUM
ANNEME DıYOM NE PıŞıRDıN BEN GEÇ KALDIM
BıZDE YıYıN AKŞAMIDA DıYO VE ÇOCUĞUN YANINDA OLDUĞUU BıLıYO HıÇ BıŞı DEMıYOOOOOOO
ÇANTAMI ARAŞTIRMA YAPTIĞIM ıNTERNET CAFEDE UNUTMUŞUM
ARKADAŞIN BABSINI GÖRÜYORUM KIZI VARDI AYNI SINIFTAYDIK YARIN BURAYA GELıYO Bı GÖRÜŞ DıO BEBK VARMI DıOM 10YAŞINDA KIZI VAR EVLENDıĞıNDE HEMEN HAMıLE KALDI DıYO
NE MENEM Bı RÜYAYDI ANLAMADIM YA
GICIK OLDUM KENDıME
SıSEDE ANLATIOM AMA UTANARAK:kedi:
ÖYLE Bı ÖPÜŞÜOMKı ıŞTAHLICA ANLATAMAM:kedi::kedi:
YANı BıLıM YAAAAAAAAAAAA

hadi ben çıkayım kıslar 30 dakikaya gelirim inşallah ama 2 bankaya gideceğim ikiside farklı yerde inşalalh uzun sürmez geldiğimdede sizi burada görmek istiyorum öpüyorum

krmızı geliyorsa adettir canım ilk günler az gelir benimde öle olr hemen sökülmez

hımm o zaman çarşamba üçüncü günü oluyo adetimin gidip kan veriyim de hormonlarıma baksınlar eşinim sonuçlarıyla beraber doktora götürcem adetim bitince gideyim di mi doktora

evet balım aynen öyle hayal kırklığı yaşamak kötü tabi insan çok üzülüyo beleyipte alamdığı zaman tabikide öyle balımm sonuçta insanız kime ne olup biteceğini nerden bilebiliriz ama sadece ben seni çok bekliyorum yani çok istiyorum hamile kalmanı rabbim yüzüne baksın inşşşşş

her ay aynı umut be kuzu artık bünyem yoruldu heveslenemiyorum bile
kendimin umutsuz vaka olduğumdan şüpheleniyorum sonra diyorum allah büyük
bilmiom yani korkuyomeyvahedigeldismilebilmiyorumkismile
kaşıntım hala devem ediyo sen fikfik yaptın kurtuldun bende bugün yapıyım bariiiii:):):):)
oda dio gel kaşıyım bi iğne yapıyım bişi olmaz hahahahah diyom bende
demekki bi bildiği varmış adamın:)
kuzu bide şu rahim olayını anlatsana
erkek onu nasıl anlar ne dicem yani nasıl bilcek?
:kedi:

kaçgünün var adetine kuzum

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
rüyama yorum bekliyorum kuşlarım mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

canım rüyanın yorumu pek olacagını zannetmiyorum
öpüşmek sevişmek şeytani rüyaya girer
aslında pek hayırlı bir rüya degil bence

Rüyada öpüşmek, Rüyada öpüştüğünüzü gördüyseniz, para ve itibar sahibi olup, hem arkadaşlarınızın hem de ailenizin sevgisini kazanacağınız anlamına gelir.

Rüyada öpmek, öpüşmek yakınlık olarak yorumlanır.

Rüyada Tanıdığı birisini öpen çok kısa süre sonra ona rastlayacaktır.

Rüyada Sevgilisini öpen tezde ondan haber alır. Kısa süre sonra da buluşur.

hilalcigim eski sevgilinlemi karşılaşacaksın canım hııııııııııı

kızlar şimdi çıkıyorum
akşama görüşürüz
hoşcakalınzemuszemus

guzel arkadasim gunaydin

opusmek ruyada pek ii olmasa gerek. istersen netten ruya tabirlerine bir bak.
bence daha aydinlatici olur senin icin. bu arada hamilesindir insallah yumurtlarken 34 simdi 36 var bunda birsey hayirlisi. a.s.a.s.a.s.

neyse yaawww istemesemde cikmam gerekiyor cunki bugun calisicam kizima esim bakicak hazirlanmam gerek. insallah bu aksam hepimiz hamile kaliriz hihoyyyt

hilalcigim eski sevgilinlemi karşılaşacaksın canım hııııııııııı

zati annemgilin karşı binasında oturuyo........
iyi rüya değil zaten gece hiç uyuyamadım neşem yaaaaaa
gözümü kapattığım anda acayip canavarlar gördüm herşey kötüydü 2saat gözüm tacanda baktım bildiğim bütün sureleri kaç kere okudum
acaba oğlanın karısı bidahamı hamile iki tane doğurdubilmiyorumkismile
allah hayır etsin
sen nasılsın balım?

guzel arkadasim gunaydin

opusmek ruyada pek ii olmasa gerek. istersen netten ruya tabirlerine bir bak.
bence daha aydinlatici olur senin icin. bu arada hamilesindir insallah yumurtlarken 34 simdi 36 var bunda birsey hayirlisi. a.s.a.s.a.s.

dedimya hiç umudum yok ama kısmet bu ay yapmadığım yemediğim kalmadı
hiç etmediğim kadar dua ettim bakaılm hayırlısı allahtan umarım dediğin gibi olur hepimiz hamiş kalırız:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…