Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

hoşgeldin kuzunaz a.s.

cnm bişey soracam
biraz fazla oluyorum ama :kedi:
ben şimdi adet oldumya çörekotu-bal-tarçın kürümü yapıyorum
akşama hayıta başlıycam kanda prolaktinim yüksek çıkmıştı onun için
birde incir kürü yapmak istiyorum ona başlanmadan önce mutlaka soğan kürüde yapılıyormuş

ben şimdi hepsini birden yapsam olurmu
eğer olmazsa hangisini yapıyım bana bir akıl ver lütfen

kız kuzuuuuuuuuuu
hani bendende hissdiyodum kuzum
ne çabuk gittim aklından:KK43:
hala kaşıntım var
olmazsa eczanaden krem falan alcam
acayip tatlı kaşınıyo:)
hıı gece fgikfik yapmışsın ben yapmadım vallah her gün bi gün daha sabret diom:)
bu son günüm bakalım:)
bi de o boşluk olayını ben değerlendiriyim soruyum bakıyım ne dicek:roflol::roflol:
utanmazsam sormaya:kedi:

kıs bacım aklımda sende varsın evet ama ateşin pek iyi şeyler işaret etmiyor sanki ama inşallah vardır

inşşşş tatlım doğru hissdiyosudurdabebişin göbüşündedir:Saruboceq:

canım benim bu sabah uyandığıöda hemen aklım göbüşümdeydi ama kısdım kendime yeter artık düşünme dedim kendime boş işte her şey yine hayal kırıklığına uğrayacaksın dedim kendime hiç bir belirti de yok kendini kandırma dedi

hoşgeldiiiin balımmmm ben iyiyim tatlım
allah iyilik versin canım

hoşgeldin kuzunaz a.s.

cnm bişey soracam
biraz fazla oluyorum ama :kedi:
ben şimdi adet oldumya çörekotu-bal-tarçın kürümü yapıyorum
akşama hayıta başlıycam kanda prolaktinim yüksek çıkmıştı onun için
birde incir kürü yapmak istiyorum ona başlanmadan önce mutlaka soğan kürüde yapılıyormuş

ben şimdi hepsini birden yapsam olurmu
eğer olmazsa hangisini yapıyım bana bir akıl ver lütfen

canım soğanla inciri bir arada yapamazsın incirden önceki ay yani adetinden önce soğanı yapmalıydın sen şimdi hayıtla inciri kullan bence

günaydın kızlar amma yazışmışsınız hee oku oku bitiremedimmm
nasılsınız bakalım ne var ne yok
kuzucummm belirtilerde bi değişiklik varmıı

günaydın kızlar amma yazışmışsınız hee oku oku bitiremedimmm
nasılsınız bakalım ne var ne yok
kuzucummm belirtilerde bi değişiklik varmıı

ya tiryakcığım kafayı yiyeceğim ben ya cuma cumartesi pazar yani hafta sonu kasıklarımda ağrılar kasılmalar hissettim ve cumartesi sabah mantar akıntım ve kaşıntım oldu dün gece fik fik olana kadar kaşıntı vardı fikfikten sonra oda kalmadı (eşim diyordu zaaten gel ben kaşıyım bişiyin kalmaz :roflol:) şaka bir yana şu andada wc ye gittim selpakal silince çok yoğun akıntım var başkada bişi yok meme uclarıma bakıyorum benimkiler hep pembeydi şimdi kahve yada bana öle geliyor bence yok ya gerçekten kendimi kandırmamalıyım yine yok senağlama ve kimse benimle ilgili bişi hissetmiyor kimsenin içinde ümit yok bu ne demek oluyor hissiz olduklarına göre olumsuz senağlama

kıs bacım aklımda sende varsın evet ama ateşin pek iyi şeyler işaret etmiyor sanki ama inşallah vardır

canım benim bu sabah uyandığıöda hemen aklım göbüşümdeydi ama kısdım kendime yeter artık düşünme dedim kendime boş işte her şey yine hayal kırıklığına uğrayacaksın dedim kendime hiç bir belirti de yok kendini kandırma dedi

allah iyilik versin canım

canım soğanla inciri bir arada yapamazsın incirden önceki ay yani adetinden önce soğanı yapmalıydın sen şimdi hayıtla inciri kullan bence

olsunnn hayatım rabbim öyle büyükki bi bakmışsın oluvermiş ama çok düşününce
gerçekten insan hayal kırıklığına uğruyor bende çok düşünüyorum ama ne yapayım
aklımda başka hiçbişey yokkk bugün kasıklarımda bi ağrıyla uyandım dabah 6.30 du nasıl kıvrandım yatakta bi görsen ayağa kalkamıyodum :1shok:eşime kahvaltı hazırlayamadım
sen yat sakın kalkma dedi şimdi geçti ama
bide dünki ruyamda altın bilezik gördüm benim kendi bileziklerim var normalde onları
koluma takmışım bi kadın geliyo diyoki benim bileziklerim senden daha kalın bende ne yapayım diorummmm

bu arada dün adet oldum kuzucum müsait olduğunda değiştirir misin adet tarhi 10 ocak beklenen adet 12 şubatt

olsunnn hayatım rabbim öyle büyükki bi bakmışsın oluvermiş ama çok düşününce
gerçekten insan hayal kırıklığına uğruyor bende çok düşünüyorum ama ne yapayım
aklımda başka hiçbişey yokkk bugün kasıklarımda bi ağrıyla uyandım dabah 6.30 du nasıl kıvrandım yatakta bi görsen ayağa kalkamıyodum :1shok:eşime kahvaltı hazırlayamadım
sen yat sakın kalkma dedi şimdi geçti ama
bide dünki ruyamda altın bilezik gördüm benim kendi bileziklerim var normalde onları
koluma takmışım bi kadın geliyo diyoki benim bileziklerim senden daha kalın bende ne yapayım diorummmm

valla canım bilmiyorum alalh boşa çıkarmasın ama benim hissettiklerim arasında sen varsın ki aramısda kalsın sen en baştasın bu ay için kaydirigubbakcemile3 şaka bir yana dün gecede yazmıştım okursaqn görürsün adın var 6. his listemde ne kadar var gününe hadi bakalım inşallah

ya tiryakcığım kafayı yiyeceğim ben ya cuma cumartesi pazar yani hafta sonu kasıklarımda ağrılar kasılmalar hissettim ve cumartesi sabah mantar akıntım ve kaşıntım oldu dün gece fik fik olana kadar kaşıntı vardı fikfikten sonra oda kalmadı (eşim diyordu zaaten gel ben kaşıyım bişiyin kalmaz :roflol:) şaka bir yana şu andada wc ye gittim selpakal silince çok yoğun akıntım var başkada bişi yok meme uclarıma bakıyorum benimkiler hep pembeydi şimdi kahve yada bana öle geliyor bence yok ya gerçekten kendimi kandırmamalıyım yine yok senağlama ve kimse benimle ilgili bişi hissetmiyor kimsenin içinde ümit yok bu ne demek oluyor hissiz olduklarına göre olumsuz senağlama

canım benimm olumsuz düşünmeee:eek:lmaz:
neşeye hepimiz ümit verdik sonra çok üzüldük o yüzden biraz daha temkinli davranıyo artık herkess
güzel düşün güzel olsunn, moralini yüksek tutt
keşke onu unutturabilcek bi şi bulabilsen kendine

hoşbulduk canım sende hoşgeldin nasılsın ne var ne yok
nasıl oliim işte aynı bekliyozzz
günaydın arkadaşlar a.s.
günaydınn canımm
günaydın iyi haftalar herkese kıslar nasılsınız
günaydın balımmmm .
ama abla bide şöyle düşün ozman benim içinkimse bişey hissetmiyo diyosun neşe için hissediyoduk dedik tamam neşe hamilee. ama noldu hüsran (onada çok üzüldümm). sana bişey hissediyomuyum ?? ortadayım ne hissediyom ne hissetmiyom ama diğer arkadaşları bilmem.

canım benimm olumsuz düşünmeee:eek:lmaz:
neşeye hepimiz ümit verdik sonra çok üzüldük o yüzden biraz daha temkinli davranıyo artık herkess
güzel düşün güzel olsunn, moralini yüksek tutt
keşke onu unutturabilcek bi şi bulabilsen kendine

off sorma işlerim de var birikmiş ama yapamıyorumki muhasebe programının devri yapılması gerekiyor ama ben daha 2009 aralık banka larını işlemedim adamlar öle dalgınki hala bana hesap dökümü verecekler ya allahım yarabbim o gün 1 tane bankanın hesabını evrdi sadece bana işledim gerisi yok sinir oldum, neyse bu arada adet tarihini düzelttim canım hayırlısı olsun hakkında inşallah şubatta hamiş haberini evreceklerden birisi olursun allah yardımcımız olsun

ama abla bide şöyle düşün ozman benim içinkimse bişey hissetmiyo diyosun neşe için hissediyoduk dedik tamam neşe hamilee. ama noldu hüsran (onada çok üzüldümm). sana bişey hissediyomuyum ?? ortadayım ne hissediyom ne hissetmiyom ama diğer arkadaşları bilmem.

kaydirigubbakcemile3 tamam canım haklısınız hepiniz çok haklısınız ben sadfece topikten değil kendi çevremdeki insanlarda da aynı şeyi görüyorum kimse bişi hissetmiyor neşeye evet herkes çok üzüldü amam maşallah çok güzel toparladı kendini dün gece konuştuk ben ayşeyle konuştumda dedim ki herkes neşeyle ilgili olumlu düşünürken ben ister istemez olumsuz hissediyorum ya çok ilginç dedim ama o ara kendimle ilgili de nedense olumlu hissediyordum ve ayşenin hamileliğinide çok güçlü hissetmiştim şu andada en güçlü hissettiğim tatlıkıs bakalım bu seferde yanılmam inşallah da tatlıkıs hamiş olur yavruceylandan da ümidim var birde hilali hissediyordum ama onunda ateşi düşük çıkıyor heralde yok bişi :bbo: ama allahın işi belli olmaz bakarıs sürpriz olur

valla canım bilmiyorum alalh boşa çıkarmasın ama benim hissettiklerim arasında sen varsın ki aramısda kalsın sen en baştasın bu ay için kaydirigubbakcemile3 şaka bir yana dün gecede yazmıştım okursaqn görürsün adın var 6. his listemde ne kadar var gününe hadi bakalım inşallah

ayyyy inşşşş tatlımm yaaa çoookkk sevindimmmm beni hissettiğine benimmm hislerimin arasındada sen varsın bu ayy başka yokkk adetime 7 8 gün var canımcımmm rabbim hayırlara çıkarsın inşşşşşşş

off sorma işlerim de var birikmiş ama yapamıyorumki muhasebe programının devri yapılması gerekiyor ama ben daha 2009 aralık banka larını işlemedim adamlar öle dalgınki hala bana hesap dökümü verecekler ya allahım yarabbim o gün 1 tane bankanın hesabını evrdi sadece bana işledim gerisi yok sinir oldum, neyse bu arada adet tarihini düzelttim canım hayırlısı olsun hakkında inşallah şubatta hamiş haberini evreceklerden birisi olursun allah yardımcımız olsun

amin canım inşaallahhh
dün sabaha kadar adetim gelmedi sabah ayıptır sölemesi fikfik yaptık sonra yine yok tam dedim hamileyim çünkü geçtiğimiz iki ay adet günümden 2-3 gün önce lekenmelerim başlıyodu bu sefer öyle olmadı. tam öyle derken bi wc ye gittim kii lekelenmem başlamış . hala tam sökülmüş değil ama en azından vaktinde başladı da ben kendimi iyice kaptırmadım :))
eşime söyledim adet oldum die çok üzüldü iilk defa böyle üzüldüğünü gördüm dayanamadı öyle görünce ağladım sarıldı teselli etti falan.. bu hafta sperm tahlili verecek bende hormonlarıma baktırım diyorum ama şimdi adetim başladı sayılıyomu yoksa tam söküldükten sonra üçüncü gün mü vercem kan onu bilmiyorum napsamm

ayyyy inşşşş tatlımm yaaa çoookkk sevindimmmm beni hissettiğine benimmm hislerimin arasındada sen varsın bu ayy başka yokkk adetime 7 8 gün var canımcımmm rabbim hayırlara çıkarsın inşşşşşşş

inşallah canım bize çok güzel moral olur ama ben kendime konduramıyorum bile yani hamiş olsam bile heralde kayranın dediği gibi idrak edene kadar doğururum kaydirigubbakcemile3

tatlı kız rüyada bilezik takmak hamile kalmaktır bilesin

innşşşşş tatlı kızlarrrr bayılıyorum sizeee yaaaa bu hafta ruyamda altın bilezik altın alyans parmağıma takıyodum bide civcivv görmüştümmm canlarkaydirigubbakcemile5

amin canım inşaallahhh
dün sabaha kadar adetim gelmedi sabah ayıptır sölemesi fikfik yaptık sonra yine yok tam dedim hamileyim çünkü geçtiğimiz iki ay adet günümden 2-3 gün önce lekenmelerim başlıyodu bu sefer öyle olmadı. tam öyle derken bi wc ye gittim kii lekelenmem başlamış . hala tam sökülmüş değil ama en azından vaktinde başladı da ben kendimi iyice kaptırmadım :))
eşime söyledim adet oldum die çok üzüldü iilk defa böyle üzüldüğünü gördüm dayanamadı öyle görünce ağladım sarıldı teselli etti falan.. bu hafta sperm tahlili verecek bende hormonlarıma baktırım diyorum ama şimdi adetim başladı sayılıyomu yoksa tam söküldükten sonra üçüncü gün mü vercem kan onu bilmiyorum napsamm

canım benim of ya allahım ne olacak bizim halimis böle ağla üzül nereye kadar rabbim sen yardım et eşlerimizede çok üzülüyorum gerçi benimkişsi zaten kendisi çocuk büyümediki pek fazla kafasına takmıyor benle ilgili bişi hissediyormusun diyorum yok diyor öküz gibi adam ya :roflol: tövbe tövbe :roflol: neyse diyeceğim şu ki üzüldüm gerçekten canım normalde burda arkadaşlardan ve onlarında dr larından duyduğu asıl adet kırmızı gelmeye başladığı günden sayılırmış yani kahve leke sayılmıyormuş

arkadaşlar günaydın, bende sizin gibi çocuk istiyorum ama 3 yıldır olmuyor.düzensiz adet oluyorum daha doğrusu,ilaç içmeyince olmuyorum.pso teşhisi konuldu,anneminde 4 yıl olmamış banada genetik dediler,klomen kullandım,gonal f diye 9 tane iğne vurundum ama olmadı.en son haziranda doktora gittim,rahim filmi çekindim,herşey normal,tüpler açıkmış.doktora tekrar ne zaman geleyim diye sordum,hayırlı haberlerinle bekliyorum dedi.film çekildikten sonra bu 3 ayı iyi değerlendirin dedi,ama kaç ay oldu hiç bişey yok.inanın moralim çok bozuluyor.artık her ay test yapıp olumsuz sonuç almaktan sıkıldım.psikolojim çok bozuldu,anti depresan felan kullanıyorumve bu arada ailevi sorunlarım da var hepsi üst üste geldi ne yapacağımı bilemiyorum.

inşallah canım bize çok güzel moral olur ama ben kendime konduramıyorum bile yani hamiş olsam bile heralde kayranın dediği gibi idrak edene kadar doğururum kaydirigubbakcemile3

bende kendime konduramıyorum çünkü hayal kırıklığına uğrayacağım diye çokkk korkuyorummmm tatlım rabbim yardım etsinnn yeterki bebiş olsunda sen idrak edene kadar doğursanda olur balımmmmkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

canım benim of ya allahım ne olacak bizim halimis böle ağla üzül nereye kadar rabbim sen yardım et eşlerimizede çok üzülüyorum gerçi benimkişsi zaten kendisi çocuk büyümediki pek fazla kafasına takmıyor benle ilgili bişi hissediyormusun diyorum yok diyor öküz gibi adam ya :roflol: tövbe tövbe :roflol: neyse diyeceğim şu ki üzüldüm gerçekten canım normalde burda arkadaşlardan ve onlarında dr larından duyduğu asıl adet kırmızı gelmeye başladığı günden sayılırmış yani kahve leke sayılmıyormuş

ya aslında benimki leke sayılırmı bilmiyorum kırmızı geliyo ama bi damla geliyo 5-6 saat gelmiyo ilk günler böyle sonraki3 gün normal oluyorum bu üçüncü ay böyle oluşu acaba artık böyle mi adet oluyorum

X