Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

hilalcm nasılsn meryem suresini kac defa okumk gerekiyo belli bir sayısı war mı

canım genelde 41 kere okunur
yani aslında duada sınır olmaz ama büyüklerimiz öyle demiş öyle yapıyoruz:)
umarım dualarımız kabul olur:Saruboceq:

canım 41 yasin
41 meryem suresi
4444 salatı terficiye var bide bende yeni öğrendim
şahmeran duası ben yapmaya başladım bugün allah kabul ederse
ve yasin kitaplarında bir çok hacet dilek duaları yer alıyo onlardan yapabilirsin tatlım

arkadaşlar merhaba gonal f iğnesi kullanan arkadaşlar varsa faydasına gördülermi acaba yan etkileri varmı öğrenmek istiyorum pek nete giremiyorum o yüzden özel msj atabilirlemi şimdiden teşk ederim

kızlar su soga kurunu deneyen varmı ben sımdı hazırlardım bırazdan ıcecem

canım ben denedim iltahap için tadı kötü oyüzden devem edemedim
komşum denedi hamile kaldı:)
bu ay hasta olursam bende denicem

canım ben denedim iltahap için tadı kötü oyüzden devem edemedim
komşum denedi hamile kaldı:)
bu ay hasta olursam bende denicem

en nefret ettıgım sey sogan ama bundada bır hayır vardır ondna fayda dokunacaksa ıcecem cnm ya adetleırm duzelsınde gerıısı kolay benım ıcınnnnnn 39/42 gunde geldı son 3 aydır

en nefret ettıgım sey sogan ama bundada bır hayır vardır ondna fayda dokunacaksa ıcecem cnm ya adetleırm duzelsınde gerıısı kolay benım ıcınnnnnn 39/42 gunde geldı son 3 aydır

o bay geç gelmiş canım böylelikle yumurtlama döneminide kaçırmış olabiliyoson pko falan varmı yoksa strestinmi?
ama bence kesin dene
deneyenler çok memnun:)

ben kullandım cnm ama kısa bı dönem sonra sogandan tiksindim yemek bıle yapmakda zorlandım ama yıne baslıcam

kuzuuuuuuuuuuuu
neşeeeeeeeeeeeee
yavruceylannnnnnnnnn
kayraaaaaaaaaa
tiryakkkkkkkkk
tatlı kızzzzzzzzzzz
ayşeeeeeeeeee
kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
nerdesiniz yaaaaaaaaaaaaaa????????
ösledim sizi:)

kızlar az once ıctım cok kotu ıcılmeyecek bırsey deıl yada ben ot mot ıce ıce bunyem alırstı :) kocaman kola bardakları varya onla ıctım :)

kuzuuuuuuuuuuuu
neşeeeeeeeeeeeee
yavruceylannnnnnnnnn
kayraaaaaaaaaa
tiryakkkkkkkkk
tatlı kızzzzzzzzzzz
ayşeeeeeeeeee
kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
nerdesiniz yaaaaaaaaaaaaaa????????
ösledim sizi:)

canımmm ben geldim ama sen gitmişsin bilmiyorumkismile ben burdayım bekliyorum sizler gelirsiniz inşallah

slm kuzu nasılsın canım kimse klalmamaış

slm canım bende görmedim bu yazını selam vermiyorsun diyorum ne olsun valal dün akşama kadar temizlik yaptım bugünde gittim yolluk filan aldım koridora kendiminkileri kuzenime verdim onlarda yeni daha 1,5 yıl olmuştu kullanalı ama sıkıldım işte değişiklik olsun onlarla uğraşıyordum aslında şimdide bir sürü ütü var ama yoruldum artık bu arada sürekli akıntım var benim ve sağda yoğun olmak kaydıyla ağrılarda oluyor tabi hafif ağrılar neden bilemiyorum tabi

slm kuzu nasılsın geçmişi okudum da sendeki o kasıklardan bacağıma vuran ağrı bendede var genelde sağ tarfta ama ara ara bide kremsi beyaz akıntı oluyo bazen bu mantarın belirtisimi ama kaşıntı yok

eve yeni geldim bebek görmeye gitmiştim
hilalale de konuştuk öğlen bir tuhaf oluyor insan
bütün günüm doğum maceralarını dinlemekle geçti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…