Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ay evet sen düşünmüyormusun sorusu da insanı ayrı çıldırtıyor
düşünüyoruz diyosun bu sefer çaresine bakmazmısınız deli oluyor insan deli

aynen ya gece yatıp acaba fesatmıyım kıskançmıyım diye düşündüm ama yoooooooo
onlar için seviniyorum benim derdim kendimle
herkesin bebeği vardı dün anne diyen koşuyo ben böyle bi tedirgin oldum her anne sesini kendime söyleniyomuş gibi hissettim
bebek görmeyemi gittim üzülmeyemi anlamadımmafoldumben:gitme:

MERHABA N83

En zoruda bu işte o ortamlarda kendimizi ifade etme sorunu

en büyük dert bu işte

merhaba nusret canım yaa valla sıkıntı basıyofr insanın içini imtihanımız diyorum sabır diyorum sen sebepleri yap gerisi allaha kalımış
diye kendimi teskin ediyorum ama sen gel bide etrafa dert anlat
allah inşallah hepimize hayırlı evlatlar nasip eder
gerçi yine bitmez ki ikinciyi düşünmüyormusun demeye başlarlar bu sefer de.........

ALLAH bir evlat hayırlısıyla nasip ettimi

2 ALLAH kerim yeterki 1ciyi nasip etsin(bebek)

amaaaan desinler ne yapalım
derdi veren allah dermanını da verir inşallah
sıkıntı bize göre değil canıııım bizim pozitif olmamız lazıım
bunun içinde bol bol dua dua gerçekten insanı rahatlatıyor
herşeyi yapabilecek güçte bir sahibinin olmasını bilmek ona derdini anlatmak
ve bir gün mutlaka dualarının kbul olacağını bilmek insanı müthiş rahatlatıyor
kızlar bu arada 41 meryem suresinin dağıtılarak okunması mı daha makbul yoksa kendimiz mi okusak

ben de bi taraftan giyiniyorum da çıkmam lazım birazdan
bu ay ben meryem suresine başlıycam sen okudun mu onu

ben de bi taraftan giyiniyorum da çıkmam lazım birazdan
bu ay ben meryem suresine başlıycam sen okudun mu onu

canım bana sorduysan eğer okuyorum ama
sayı olarak yapmadım daha allah nasip ederse 4444 salatı terficiyeye başlayacağım
bi ikide dilek duası buldum onu yapıyım diyorum allah büyük hamiş kalsamda kalmasa-mda yapcam

kızlaarrrrr niye yazmıyonuz kız tek kaldım

tefriciyyeyi kendin mi okuyosun dağıttın mı ben kendim okusam daha iyi olur diye düşünüyorum çünkü herkes hassasiyet göstermeyebiliyor unutuyorlar falan meryem suresini de okuyayım inşallah. bugün itibariyle bu ay başladı benim için maddi manevi ne gerekiyorsa yapalım bakalım çok çalışmak lazım çoooooksositosositosositosositosositososito

bu ay okadar fik fik yaptımki:)anlatamam :)
hiç okumadığım kadar kuran okudum dua ettim
ama şuna inanıyorumki bizimde dularımız kabul olacak
ben kendim okuyacağım
çok uzun olmadığı için zaten bi kaç kere okuyup ezberliyosun 1ayda bitiririm diye düşünüom:)
inşallah ama sen meryem suresini okuyacaksan yardıma ihtiyacın olabilir yani çekinme ben her türlü yardım edebilirim canım

hilal bebik kaçmışsın yineeee :gitme::gitme:
bekledim gelmedin şekerim namaz kılıp çıkmamzemuszemus gerek
geç kaldım akşama girersek göyyyrüşüürüüüz byyy

hilal bebik kaçmışsın yineeee :gitme::gitme:
bekledim gelmedin şekerim namaz kılıp çıkmamzemuszemus gerek
geç kaldım akşama girersek göyyyrüşüürüüüz byyy

yok kız kaçmadım donup duruyo senin msjın gelene kadar
diğer topiklere göz atıodum
hadi çık bakaılm
allah kabul etsin canım benim içinde dua et olurmu?

benim kizimda gercekten bir kere birseyi soruyor ve hemen ogreniyor henuz 3 yasinda ama turkceyi cok guzel konusuyor ve hangi kelimeyi nerde kulanicagini biliyor ayni sekilde hollandacayida oyle asiri sekilde ogrenme arzusu var. herseyi soruyor aklina gelen herseyi. seneye anaokuluna basliycak ve 2 senedir anaokul hazirligi yapiyoruz kres gibi yani onunla orda puzzel yaparken cabuk :icecream:SIKILIYOR :icecream:hemen dikkati dagliyor ve baska seylerle ilgileniyor bende simdilik fazla zorlamiyorum belki zaman gelir kendi isteyerek yaparsa daha ii ogreniyor diye dusunuyorum.
ayrica benim cerenimde balik etli ve cok guzel kara bir kizim var. gercei her cocuk annesine guzeldir. kizimda beyaz tenli soylediklerin uyuyor. galiba kizima okuma yazma ogrenirken daha disiplinli davranmam gerekiyor anladigim kadariyla.

kizlar bende 2inci bebegimi istiyorum olmuyor hangi dualari okumum gerekiyor kac kere. lutfen bana soyleyin bende basliycam gerci benim bildigim bir dua var 4444 okudugun zaman dileyin yerine geliyormus ben denemistim bir kere oldu. ama gerekli olan baska dualr varsa lutfen soyleyin bende okuyum. tesbih cekmem gerrekiyorsa oruc tutmam gerekiyorsa lutfen soyleyin bende yapayim cunki ben gercekten cok inaniyorum allah istedikten sonra hersey olur.

niye kimse yazmiyor yaaaa benim zamanim oldugunda giriryorum kimseolmuyor birazdan cikmama gerekiyor cunki oglen yemegini yazirliycam kizima

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…