Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

slm kuzu nasılsın geçmişi okudum da sendeki o kasıklardan bacağıma vuran ağrı bendede var genelde sağ tarfta ama ara ara bide kremsi beyaz akıntı oluyo bazen bu mantarın belirtisimi ama kaşıntı yok

ay canım ya sorma kıs bende aynen bildiğin krem gibi akıntı var beyaz bembeyaz mantar akıntısı değil şu an mantar akıntısı süt kesiği gibi olur ya o dün sabahtı kaşıntıda vardı ama ben bu ay ağdaya gttim ondan beri hep var kaşıntı yani tahrişten o kaşıntı bilemiyorum sen tedavi olmuşmuydun bu ay

olmadım hayatım 2 ay önce aşılama yaptırmıştım dr 1-2 ay ara verelim dedi bekliyoruz bi dahaki aya inşallah

eve yeni geldim bebek görmeye gitmiştim
hilalale de konuştuk öğlen bir tuhaf oluyor insan
bütün günüm doğum maceralarını dinlemekle geçti

kaydirigubbakcemile3 anladım canım okudum bşraz geçmişi kafaya takmayın lütfen rabbim nasip edecek inşalalh taktıkça olmuyor

olmadım hayatım 2 ay önce aşılama yaptırmıştım dr 1-2 ay ara verelim dedi bekliyoruz bi dahaki aya inşallah

sorunun neydi canım valla kusura bakma ya ben sen ilk geldiğin ve kendinden bahsettiğin zamanlarda yoktum muhtemelen o yüzden bilmiyorumdur neyin olduğunu

canım aslında tam olarak belli değil ilk önce eşimin sperm sayısının düşük olduğunu söyledi dr lar aslında evet düşük 18 milyon falan ama bununlada olabileceğini fakat biraz zor olduğunu falan söylediler sonra benim rahim duvarım kalınmış kürtaj oldum inceltmek için durum bu dr kendiliğinden olmayacak gibi değil ama çok zor dedi bir kez daha aşılama yaptıktan sonra olmazsa tüp bebek dedi tüp bebek yapmayada pek sıcak bakamıyoruz maddi olarak bilmiyorum bi dahaki ay belki aşılamaya devam gerçi raporla yaptırdık aşılama hakkımız bitti kendi imkanımızla yaptırcaz yada ben yumurta takibi yaptıralım diyorum olmazsa biraz daha para koyup tüp bebek yaptıralım zaten kullanılan iğneler aynı en azında şans daha yüksek kararsızım

kuzucum bazen araya msj kaynıyor yolluklarını güle güle kullan yeni okudum daha
ağrılarına gelince sürekli oluyormu dr. ne diyor bir açıklaması vardır heralde demiii

ilk gittiğimiz dr. benm için çok iyi hiç prob yok yumurta oluşuyo çatlıyo aşılama yapsakta ilaca bile gerek yok eşinin sperm sayısı biraz düşük ama yıkamadan snra çok iyi diyordu şu an gittiğimiz daha çok benim üzerimde yoğunlaştı ama net bişey yok

canım aslında tam olarak belli değil ilk önce eşimin sperm sayısının düşük olduğunu söyledi dr lar aslında evet düşük 18 milyon falan ama bununlada olabileceğini fakat biraz zor olduğunu falan söylediler sonra benim rahim duvarım kalınmış kürtaj oldum inceltmek için durum bu dr kendiliğinden olmayacak gibi değil ama çok zor dedi bir kez daha aşılama yaptıktan sonra olmazsa tüp bebek dedi tüp bebek yapmayada pek sıcak bakamıyoruz maddi olarak bilmiyorum bi dahaki ay belki aşılamaya devam gerçi raporla yaptırdık aşılama hakkımız bitti kendi imkanımızla yaptırcaz yada ben yumurta takibi yaptıralım diyorum olmazsa biraz daha para koyup tüp bebek yaptıralım zaten kullanılan iğneler aynı en azında şans daha yüksek kararsızım

canım eşinin spermleri düşükse briaz aşılama daha iyi yumurta takibi uygun değil bence peki morfolojisi nasıl

kuzucum bazen araya msj kaynıyor yolluklarını güle güle kullan yeni okudum daha
ağrılarına gelince sürekli oluyormu dr. ne diyor bir açıklaması vardır heralde demiii

evet yani cumadan beri var ama az dr u aramadım hiç ama çok ciddi ağrılar değilki hafif şu an hep sağda var

kızlarrr nasılsınız kuzu burdamısın

evet canım merhaba

ilk gittiğimiz dr. benm için çok iyi hiç prob yok yumurta oluşuyo çatlıyo aşılama yapsakta ilaca bile gerek yok eşinin sperm sayısı biraz düşük ama yıkamadan snra çok iyi diyordu şu an gittiğimiz daha çok benim üzerimde yoğunlaştı ama net bişey yok

canım inşallah şu an hamilesindir de dr lara gerek kalmaz daha fazla

morfoloji iyi ya aslında eşimin biraz pskolojik galiba sperm örneği verdiğinde bugün iyiyi yüksek çıkacak diyo yüksek çıkıyo :) bügün hiç günümde değilim diyo düşük çıkıyo:) anlamadım 1-2 kere 20 milyonun üzerinde çıktı diğerleri daha düşük

kızlar bana aşılama fostimon la yapıldı rapor çıkarttık sonra ilave gerekdi tekrar rapor çıkartalım dedik bize o zaman hakkınız dolar bir daha alamazsınız dediler bunun şartı nasıl oluyorki kaç kez raporla yapılabiliyor yani bide benim kullandığım ilaç tüpb kullanılan ilaçmış sanırım anlayamadım

morfoloji iyi ya aslında eşimin biraz pskolojik galiba sperm örneği verdiğinde bugün iyiyi yüksek çıkacak diyo yüksek çıkıyo :) bügün hiç günümde değilim diyo düşük çıkıyo:) anlamadım 1-2 kere 20 milyonun üzerinde çıktı diğerleri daha düşük

allah alah o zaman sizde pek sorun yok gibi ne kadardır olmuyor ve nerde tedavi oluyorsun

aslında o kadar çok ilaç iğne şu bu kullandımki son 4-5 aydır benimde bazı şeyler sapıtmıştır kesin. biz ilk aşılamaya başladığım ay iğnelerimin bittiği gün aşırı kanamam başladı ama anlataman o günde kontrolümüz var dr gittik dr çok şaşırdı 2 gün sonrada aşılama yapılacaktı ama kanamadan dolayı iptal oldu

kızlar bana aşılama fostimon la yapıldı rapor çıkarttık sonra ilave gerekdi tekrar rapor çıkartalım dedik bize o zaman hakkınız dolar bir daha alamazsınız dediler bunun şartı nasıl oluyorki kaç kez raporla yapılabiliyor yani bide benim kullandığım ilaç tüpb kullanılan ilaçmış sanırım anlayamadım

valla ben hiç bilmiyorum kuşum devlette yaptırmadım daha doğrusu ben hayatımda ilk defa bu ay aşılama yaptıracaktım özel umut tüp bebek merkezinde ama kısmet olmadı yumoşlar kendiliğinden çatladı kaçırdık bilmiyorumkismile

canım 2 hakkımız var bende ilkinde rapor çıkardım ama biraz önce anlattığım gibi boşa gitti kanamam başladı 2. sini yaptırdık oda olmadı hakkımız doldu. bende tüp bebekte kullnılan iğnelerden kullandım. her raporda toplamda belli bir doza kadar ssk karşılıyor. o yüzden dr max yazabileceği kadar dozda iğne yazdı iki rapordada kullanmasakta kalsın olmazsa kullanırız diye o yüzden bi kaç tane iğnem kaldı ama rapor hakkım bitti

X