Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ahh allahım sen biliyorsun içimi yarabbim dualarımın içtenliğinide ve buradaki herkes böyle içi yanarak dua ediyor istiyor az önce resimimis in dediği gibi burnumuzun direği sızlıyor allahım bziim yüzümüzü güldürsün inşallah tez zamanda

amin canım inşallah gerçekten öyle burnumuzun direği sızlıyo sabah bi topiğede yazmıştım okadar hasretimki bebek konusuna
o minicik ellerine Allahım inşallah nasip eder bizede:Saruboceq:

allahım sen bizlerin bu çabasını bu isteğini görüyorsun yarabbim ne olursun ne olur allahım sana yalvararak istiyoruz senden yarabbim peygamber efendimizin hürmetine istiyoruz allahım sen bizleri kapından boş çevirme sen bizlere şah damarımızdan daha yakınsın yarabbim bizim kalplerimizi bizden daha iyi biliyorsun allahım bu yüzdenki şunu da bilirsin ki biz trilyonlar harcayıp en iyi ilaçları kullanıp en iyi dr lara gitsek bile sen istemediğin sürece olmayacağına inananlardanız bu yüzden senden başka gidecek kapımız yok yarabbim sen bizi kapından boş çevirme ya erhamer rahimin merhametlilerin en merhametlisi yüceler yücesi rahman allahım annelik duygusunu en iyi anne olanlar birde bizleri en iyi bilen sen anlarsın yarabbim ne kadar güzel ve sıcak duygu olduğunu çok iyi biliyorsun yarabbim annesinin karnında ölen doğupta hemen ölen veya bluğ olmadan ölen cennetlik günahsız melek yavrular hürmetine bize de merhamet et ve bu güzel ve sıcak duyguyu bizlere de yaşamayı nasip et yarabbim allahım sen olmasaydın ben bu alemleri yaratmazdım diyecek kadar çok sevdiğin hz. ademe bile ben sen, bile onun için yarattım diyecek kadar çok sevdiğin ruhların babası peygamber efendimiz Hz. Muhammed Mustafa s.a.v. efendimiz senin habibin nebin kulun hürmetine onun nuru hürmetine yarabbi senin izzeti ikramın hürmetine yarabbi esmaül hüsna 99 ismi şerifin hürmetine ve bu isimlerden bari - halik- musavvir hürmetine ve bir tek peygamber efendimizin bildiği o 100. mübarek ismi şerifin hürmetine gelmiş geçmiş bütün peygamberler hürmetine kabe-i şerif hürmetine ve orada yapılan güzel ameller hürmetine yarabbi senin dostların hürmetine evliyalar hürmetine bize cennette nur yüzlü insan şeklinde gelip şefaat edecek o mübarek kitap kuran-ı kerim hürmetine 4 büyük kitap hürmetine yarabbi katında kabul görmüş güzel ammeller hürmetine sen dualarımızı kabul et ya mucib sen bizlere şifa ver ya şafi, yarab her zaman dile getiriyoruz biz burda bu topikte arkadaşlar edindik onlarla bir şeyi çok iyi anladık bu sıkıntımızı sana havale ettiğimiz sürece rahatız çünki rabbimiz herşeye kadir ve o istemediği sürece hiç bişi olmaz o isterse de yoktan vare eder diyoruz ve bu yüzden içimiz rahat allahım bu sıkıntımızı sana dile getiriyoruz seni vekil kılıyoruz ya rabbi sen bize yardım et daha fazla kısa ömrümüzden zaman gitmeden maddi manevi bir şeyle rkaybetmeden bizlere evlatlarımızı nasip ya vekil, allahım bizlere hamilelik nasip ettiğinde bebeklerimizi muheymin adın hürmetine koru onları bize bağışla yarabbi ve doğduklarından itibaren uzun ömür ver ya rabbi onlara sağlık ver ya şafi onları hayırlı saygılı evlatlar olmayı nasip et ve onlara en iyi imkanları sunabilmemiz en iyi şartlarda yetiştirebilmemiz için bizlere hayırlı rızıklar evlerimize ceplerimize bol bereket nasip eyle ya rafi ya rezzak- elhamdürillahirrabbilalemin

aminnnnn :Saruboceq:

az kaldı allahım bize daha fazla hayal kırıklığı yaşatmasın inşallah cucu canım seninde yarındı dimi test günnü inşallah hayırlı haberlerle gelirsin

bu arada ben kasık bölgemde bir çalışmalar hissediyorum hafif şişkinlik hafif ağrı şeklinde allah izin verdiyse eğer şu an bebişimin hücreleri oluşuyor olabilir mi acaba ay ya valla artık istiyorum ya ciciler alıcam ona hep kendime almaktan sıkıldım anneannem bana hep kızıyor her gördüğünde elimde poşetler kıyafet almışım bunları nereye koyacan kocanın yerinde ben olsam sana kurban keserim diyo yani kıyıpta aldırtmam bu kadar şeyi diyor annemde diyorki ana yarın birgün çocuğu olsun istesede bu kadar çok alamaz diyor öyle olurmu dersiniz acaba

ayy canim insallah aklimizdan,gönlümüzden gecen seyler oluyordur..
hakkimizda hayirlisi :Saruboceq:
annem duysa beni dograr,keser,bicer ama ben simdiden dayanamiyorum aliyorum gözüme carpan bebis esyalarini :kedi:
kocaman bi canta yaptim bile :eek:
Allah insallah aldiklarimizi alacaklarimiza yavru kuslarimiza giydirmeyi nasip eder :Saruboceq:

Konuyu Toplam 5 Kullanıcı okuyor. (4 Kayıtlı kullanıcı ve 1 Misafir)
Kuzunaz, aycanisa, cucu, sumeyrat

kıslar sumeyrat diye bir arkadaş var her an topiğimizi takipte ama yazmıyor bekliyoruz kendisini değilmi

Konuyu Toplam 5 Kullanıcı okuyor. (4 Kayıtlı kullanıcı ve 1 Misafir)
Kuzunaz, aycanisa, cucu, sumeyrat

kıslar sumeyrat diye bir arkadaş var her an topiğimizi takipte ama yazmıyor bekliyoruz kendisini değilmi

evet bende farkettim
tabiki bekleriz kapımız herkese açık dimi:asigim:

ayy canim insallah aklimizdan,gönlümüzden gecen seyler oluyordur..
hakkimizda hayirlisi :Saruboceq:
annem duysa beni dograr,keser,bicer ama ben simdiden dayanamiyorum aliyorum gözüme carpan bebis esyalarini :kedi:
kocaman bi canta yaptim bile :eek:
Allah insallah aldiklarimizi alacaklarimiza yavru kuslarimiza giydirmeyi nasip eder :Saruboceq:

aminnn inşallah canım inşallah valla bende çok aldım ama ben özellikle erkek kıyafetlerini aldım nedense sankiş olsada kesin erkek olacakmış gibi ama hepsinide dağıttım arkadaşlara hele böyle allahım erkek bebeklere büyük adamların kıyafetlerinin minyatürünü yapmıyolarmı bayılıyorum gerçi verdiğim arakadaş oğluna giydirdi ama bana saklıyormuş zaten çabuk büyüdükleri için fala giymiyorlar

evet bende farkettim
tabiki bekleriz kapımız herkese açık dimi:asigim:

kesinlikle kıslar bu arada ben birazdan çıkarım bana bişi sölemek isteyen varmı akşamda ne zaman girerim bilmiyorum çünki belki eltime gideriz eve gitsemde yemeğim yok onunla uğraşırım gelemeyebilirim belki ayşecik te bu arada kocişiyle bir barıştı tam barıştı dün gece özlem giderdi şimdi gezmeler tozmalar

Amiiiin kuzunazım amiiiin
Bu akşam cuma gecesi olduğu için yasin okuyup dua edeceğim Allah kabul ederse
Sizlerde dualarımdasınız

Amiiiin kuzunazım amiiiin
Bu akşam cuma gecesi olduğu için yasin okuyup dua edeceğim Allah kabul ederse
Sizlerde dualarımdasınız

allah kabul etsin canım inşallah ya bende bu gece yine şey ederiz diye düşünüyordum hani çalışma yaparız yani işi sağlama allaım dimi ama perşembe gecesi kıslar günah diyor kimileri ya

ıyı akşamlar kızlar
adet oldum ben şimdıı hayırlısı
bızde 5 yıldır bılıyorsunuz cocuk olmuyo sebebpsiz ınfertılıte
şimdı ben ne zamn başlıyım böğürtlene bugun mu bugun ılk gun
eşimede havuçla beraber keçiboynuzu yapıcam
nolur cevaplarsanız sevınırım

ıyı akşamlar kızlar
adet oldum ben şimdıı hayırlısı
bızde 5 yıldır bılıyorsunuz cocuk olmuyo sebebpsiz ınfertılıte
şimdı ben ne zamn başlıyım böğürtlene bugun mu bugun ılk gun
eşimede havuçla beraber keçiboynuzu yapıcam
nolur cevaplarsanız sevınırım

başla istersen ben ilk gün baslamıstım

dimi daha ıyı olur
bakalım bızde sorun yok belkı daha ıyı olur herşey kocişede yapıcam
bakalım

benim de eşimde siperm haraketsizligi var bende keçi boynuzu kaynattım eşime iyi geliyor

bende katılmak istiyorum

kuzunaz arkadasa bilgilerini özelden mesaj at o ekler seni listeye
yasın son adet tarıhın infertilite nedeni tahmını adet tarıhı kullandıgın kür yada ilaç ismi okudugun dua varssa onları yaz göder canım

allah kabul etsin canım inşallah ya bende bu gece yine şey ederiz diye düşünüyordum hani çalışma yaparız yani işi sağlama allaım dimi ama perşembe gecesi kıslar günah diyor kimileri ya

Walla kuzucum onu bende duydum ama tam olarak bilemiyorum
kökeninde; büyük ihmimalle böyle mubarek kabul edilen geceleri ibadetle geçirmek daha efdal (faydalı) kabul edilmesi yatıyordur

X