Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

amin canım inşallah gerçekten öyle burnumuzun direği sızlıyo sabah bi topiğede yazmıştım okadar hasretimki bebek konusuna
o minicik ellerine Allahım inşallah nasip eder bizede:Saruboceq:

aminnnnn :Saruboceq:

az kaldı allahım bize daha fazla hayal kırıklığı yaşatmasın inşallah cucu canım seninde yarındı dimi test günnü inşallah hayırlı haberlerle gelirsin

ayy canim insallah aklimizdan,gönlümüzden gecen seyler oluyordur..
hakkimizda hayirlisi :Saruboceq:
annem duysa beni dograr,keser,bicer ama ben simdiden dayanamiyorum aliyorum gözüme carpan bebis esyalarini :kedi:
kocaman bi canta yaptim bile
Allah insallah aldiklarimizi alacaklarimiza yavru kuslarimiza giydirmeyi nasip eder :Saruboceq:

Konuyu Toplam 5 Kullanıcı okuyor. (4 Kayıtlı kullanıcı ve 1 Misafir)
Kuzunaz, aycanisa, cucu, sumeyrat

kıslar sumeyrat diye bir arkadaş var her an topiğimizi takipte ama yazmıyor bekliyoruz kendisini değilmi

Konuyu Toplam 5 Kullanıcı okuyor. (4 Kayıtlı kullanıcı ve 1 Misafir)
Kuzunaz, aycanisa, cucu, sumeyrat

kıslar sumeyrat diye bir arkadaş var her an topiğimizi takipte ama yazmıyor bekliyoruz kendisini değilmi

evet bende farkettim
tabiki bekleriz kapımız herkese açık dimi:asigim:

aminnn inşallah canım inşallah valla bende çok aldım ama ben özellikle erkek kıyafetlerini aldım nedense sankiş olsada kesin erkek olacakmış gibi ama hepsinide dağıttım arkadaşlara hele böyle allahım erkek bebeklere büyük adamların kıyafetlerinin minyatürünü yapmıyolarmı bayılıyorum gerçi verdiğim arakadaş oğluna giydirdi ama bana saklıyormuş zaten çabuk büyüdükleri için fala giymiyorlar

evet bende farkettim
tabiki bekleriz kapımız herkese açık dimi:asigim:

kesinlikle kıslar bu arada ben birazdan çıkarım bana bişi sölemek isteyen varmı akşamda ne zaman girerim bilmiyorum çünki belki eltime gideriz eve gitsemde yemeğim yok onunla uğraşırım gelemeyebilirim belki ayşecik te bu arada kocişiyle bir barıştı tam barıştı dün gece özlem giderdi şimdi gezmeler tozmalar

Amiiiin kuzunazım amiiiin
Bu akşam cuma gecesi olduğu için yasin okuyup dua edeceğim Allah kabul ederse
Sizlerde dualarımdasınız

Amiiiin kuzunazım amiiiin
Bu akşam cuma gecesi olduğu için yasin okuyup dua edeceğim Allah kabul ederse
Sizlerde dualarımdasınız

allah kabul etsin canım inşallah ya bende bu gece yine şey ederiz diye düşünüyordum hani çalışma yaparız yani işi sağlama allaım dimi ama perşembe gecesi kıslar günah diyor kimileri ya

ıyı akşamlar kızlar
adet oldum ben şimdıı hayırlısı
bızde 5 yıldır bılıyorsunuz cocuk olmuyo sebebpsiz ınfertılıte
şimdı ben ne zamn başlıyım böğürtlene bugun mu bugun ılk gun
eşimede havuçla beraber keçiboynuzu yapıcam
nolur cevaplarsanız sevınırım

başla istersen ben ilk gün baslamıstım

dimi daha ıyı olur
bakalım bızde sorun yok belkı daha ıyı olur herşey kocişede yapıcam
bakalım

benim de eşimde siperm haraketsizligi var bende keçi boynuzu kaynattım eşime iyi geliyor

bende katılmak istiyorum

kuzunaz arkadasa bilgilerini özelden mesaj at o ekler seni listeye
yasın son adet tarıhın infertilite nedeni tahmını adet tarıhı kullandıgın kür yada ilaç ismi okudugun dua varssa onları yaz göder canım

allah kabul etsin canım inşallah ya bende bu gece yine şey ederiz diye düşünüyordum hani çalışma yaparız yani işi sağlama allaım dimi ama perşembe gecesi kıslar günah diyor kimileri ya

Walla kuzucum onu bende duydum ama tam olarak bilemiyorum
kökeninde; büyük ihmimalle böyle mubarek kabul edilen geceleri ibadetle geçirmek daha efdal (faydalı) kabul edilmesi yatıyordur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…