Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

teşekkür ederim canım bana uğur getireceğinize inanıyorum.. tabiki bana abla demene gerek yok zaten yaşım 31 ama ruh yaşım 18 i geçmez kaydirigubbakcemile3 tiroit ilacımı 2 ay evveline kadar bırakmıştım tekrar yükselmiş bu sebeptende bir dış gebelik geçirdim ocak ayında. 2 aydır ilaç kullanmaya başladım ama ilk ay doktora gittiğimde doktor bana yanlış ilaç vermiş ve tiroitim 10 küsürlerdeyken zaten buda yüksek bi değer o ilacı bir ay kullandıktan sonra değerim 23 küsürlere çıktı (( doktorun bana verdiği ilaç hipertiroit hastalığı içinmiş oysaki ben hipotiroit hastasıyım. bu ay da bir abladan öğrendiğim bir uygulamayı deneyeceğim onun arkadaşı tüp bebek düşünüyormuş ou uyguladıktan sonra bir ay içinde hamile kalmış. birde yakı yapıcam belime oda iyi geliyormuş... bir umut işte her yolu deniyoruz.. rabbim tez vakitte hayırlı ve sağlıklı mis kokulularımızı bizlere isteyen herkese gönderir inşallah.. :Saruboceq:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile delikafadulden ay abla hiç sorma onların o halinii :) sanki evde görmüyolarr ne varsaaa kabine girince bakmayı çok seviyolar :):kedi:

sevdiklerinden kıs valla bizimle şakalaşmak amaç aslında ama işte orda kadınlar da olunca dicekler bu adam sapıkmı filan zan altında kaldım valla sen akşam ilacına başla tamammı

teşekkürler arkadaşım inanıyorum ki ba uğur getireceksiniz. tabiki abla demene gerek yok zaten yaşım 31 ama ruh yaşım 18 i geçmez.. kaydirigubbakcemile3 tiroit ilacımı 2 yıl kdar falan kullanmıştım sonra bıraktım bu sebeptende ocak ayında dış gebelik geçirdim. 2 aydır tekrar tedaviya başladım. fakat ilk ay doktorun verdiği ilaç yanlış olduğu için değerim 10 küsürlerdeyken ( ki bu bile yüksek değer ) 23 küsürlere yükseldi. doktor bana hipertiroit ilacı vermiş oysaki ben hipotiroit hastasıyım.. bu ayda yazdığım gibi sarmısak ve süt deneyeceğim vede yakı yapacağım belime.. bir abla söyledi arkadaşı tüp bebek düşünürken bunu uygulamış ve bir ay içinde hamile kalmış.. bir umut işte her yolu deniyoruz.. inşallah yüce rabbim tez vakitte hayırlı ve sağlıklı mis kokulular yollar isteyen bütün herkese... :Saruboceq:

neymiş o abladan öğrendiğin şey canım bizimle paylaşmayacakmısın :umursamaz: bu arada triroidlerine çok dikkat et çok önemli bir hormon ve hormon bezi canım bunlar mutsuzluğa itiyor psikolojisini filan bozuyor insanın yakıya gelince denemeye değer tabidış gebeliğin nedeni neydi peki rahimde yapışıklık filan olunca da dış gebelik oluşuyormuş yani tüplerinde bir sorun olmasın bu vajinadan iltihap için filan bişiler koy adaçayı yağı zeytinyağıyla yumurta sarısı mı akımı öyle bişiler koyuyorlar birde benim içtiğim böğürtlen köküde tıkanıklıklara iyiymiş ki geçen ay benden inanılmaz akıntılar söktü bu zmaana kadar yaşamadığım şekilde akıntılardı şimdi gayet iyi ve tertemizim

sevdiklerinden kıs valla bizimle şakalaşmak amaç aslında ama işte orda kadınlar da olunca dicekler bu adam sapıkmı filan zan altında kaldım valla sen akşam ilacına başla tamammı

bırakırmıyım ablam tabi başlıcamm opuyorumnanaktan.düşündüğün içinde sağol canmm beeenniimopuyorumnanaktan

bırakırmıyım ablam tabi başlıcamm opuyorumnanaktan.düşündüğün içinde sağol canmm beeenniimopuyorumnanaktan

evinciğim sen evleneli ne kadar oldu kaç yıl ne kadar süre korundun ve korunmayı bırakalı ne kadar oldu bu zamana kadar yani bu iğneyi olana kadar adet düzensizliğin varmıydı bak madem bebeiş istiyorsun bu iğne yüzünden bünyen bozulabilir ve bu bozuk bünye sana yerleşmeden önlemini alsan iyi olur bunları bi sölermisin balam bana

bu arada ben kasık bölgemde bir çalışmalar hissediyorum hafif şişkinlik hafif ağrı şeklinde allah izin verdiyse eğer şu an bebişimin hücreleri oluşuyor olabilir mi acaba ay ya valla artık istiyorum ya ciciler alıcam ona hep kendime almaktan sıkıldım anneannem bana hep kızıyor her gördüğünde elimde poşetler kıyafet almışım bunları nereye koyacan kocanın yerinde ben olsam sana kurban keserim diyo yani kıyıpta aldırtmam bu kadar şeyi diyor annemde diyorki ana yarın birgün çocuğu olsun istesede bu kadar çok alamaz diyor öyle olurmu dersiniz acaba

her sabah aç karnına bir diş sarmısak yutuyormuş hemen ardından da soğuk bir bardak sür içiyormuş.. yakıda adet bitince hen banyodan sonra üşütmeden bele yapıştırılıyomuş o gece ilişki oluyomuş hiç kalkılmaması gerekiyomuş. rahim filmi çekildim tüplerim açıkmış ama tabi belki yapışılık vardı bilmiyorum ama tiroit de dış gebeliğew sebep olabiliyormuş..

slm kızlar...ankarada prof dr bülent tıraş hakkında bilgisi olan var mı....

EWWWEEEET
arkadaşımın sebebsiz inferilitesi vardı
Anatolia tüp bebek merkezinde ilk dnemede tutturdular
Hakan yaradı ile birlikte çalışıyorlarmış
Çok memnundu arkadaşım

he bak tiroidi bilmiyorum canım ama yapışıklık için histeroskopi ile anlaşılıyor peki geçen ay ovülasyonumu takip ettim dedin yumurtladın mı peki canım

banada annemde eşimde inşallah ikiz olurda kendıne kıyafet alacak zaman bulamazsın onlara almaktan derler bencede onlara almaktan kendımıze alamayız gibi geliyor

evet öyle olur canım ve inşallahta tez vakitte olur... sabrımız kalmadı artıkkkkkkk.... dayanamıyorum bebekle ilgili bişey görmeye içim acıyo.. burnumun direği sızlıyo (

he bak tiroidi bilmiyorum canım ama yapışıklık için histeroskopi ile anlaşılıyor peki geçen ay ovülasyonumu takip ettim dedin yumurtladın mı peki canım

ya bilmiyorum sanırım fisfisfis testte çift çizgiyi gördüm ama ikinci çizgi çok koyu olmadı.. :bbo:

evet öyle olur canım ve inşallahta tez vakitte olur... sabrımız kalmadı artıkkkkkkk.... dayanamıyorum bebekle ilgili bişey görmeye içim acıyo.. burnumun direği sızlıyo (

tüplerinin açık olduguna sevinmelisin umudunu kaybetme benım tüplerim tamamen tıkalı mafoldumben ameliyatla bile acılmadıgı halde olacagına inanıyorum bize sadece dua etmek kalıyor :Saruboceq:

tüplerinin açık olduguna sevinmelisin umudunu kaybetme benım tüplerim tamamen tıkalı mafoldumben ameliyatla bile acılmadıgı halde olacagına inanıyorum bize sadece dua etmek kalıyor :Saruboceq:

evet Allah okadar büyük ki nefes aldığımız sürece umudumuz olmalı.. isteyen herkese hayırlısıyla inşallah..

allahım sen bizlerin bu çabasını bu isteğini görüyorsun yarabbim ne olursun ne olur allahım sana yalvararak istiyoruz senden yarabbim peygamber efendimizin hürmetine istiyoruz allahım sen bizleri kapından boş çevirme sen bizlere şah damarımızdan daha yakınsın yarabbim bizim kalplerimizi bizden daha iyi biliyorsun allahım bu yüzdenki şunu da bilirsin ki biz trilyonlar harcayıp en iyi ilaçları kullanıp en iyi dr lara gitsek bile sen istemediğin sürece olmayacağına inananlardanız bu yüzden senden başka gidecek kapımız yok yarabbim sen bizi kapından boş çevirme ya erhamer rahimin merhametlilerin en merhametlisi yüceler yücesi rahman allahım annelik duygusunu en iyi anne olanlar birde bizleri en iyi bilen sen anlarsın yarabbim ne kadar güzel ve sıcak duygu olduğunu çok iyi biliyorsun yarabbim annesinin karnında ölen doğupta hemen ölen veya bluğ olmadan ölen cennetlik günahsız melek yavrular hürmetine bize de merhamet et ve bu güzel ve sıcak duyguyu bizlere de yaşamayı nasip et yarabbim allahım sen olmasaydın ben bu alemleri yaratmazdım diyecek kadar çok sevdiğin hz. ademe bile ben sen, bile onun için yarattım diyecek kadar çok sevdiğin ruhların babası peygamber efendimiz Hz. Muhammed Mustafa s.a.v. efendimiz senin habibin nebin kulun hürmetine onun nuru hürmetine yarabbi senin izzeti ikramın hürmetine yarabbi esmaül hüsna 99 ismi şerifin hürmetine ve bu isimlerden bari - halik- musavvir hürmetine ve bir tek peygamber efendimizin bildiği o 100. mübarek ismi şerifin hürmetine gelmiş geçmiş bütün peygamberler hürmetine kabe-i şerif hürmetine ve orada yapılan güzel ameller hürmetine yarabbi senin dostların hürmetine evliyalar hürmetine bize cennette nur yüzlü insan şeklinde gelip şefaat edecek o mübarek kitap kuran-ı kerim hürmetine 4 büyük kitap hürmetine yarabbi katında kabul görmüş güzel ammeller hürmetine sen dualarımızı kabul et ya mucib sen bizlere şifa ver ya şafi, yarab her zaman dile getiriyoruz biz burda bu topikte arkadaşlar edindik onlarla bir şeyi çok iyi anladık bu sıkıntımızı sana havale ettiğimiz sürece rahatız çünki rabbimiz herşeye kadir ve o istemediği sürece hiç bişi olmaz o isterse de yoktan vare eder diyoruz ve bu yüzden içimiz rahat allahım bu sıkıntımızı sana dile getiriyoruz seni vekil kılıyoruz ya rabbi sen bize yardım et daha fazla kısa ömrümüzden zaman gitmeden maddi manevi bir şeyle rkaybetmeden bizlere evlatlarımızı nasip ya vekil, allahım bizlere hamilelik nasip ettiğinde bebeklerimizi muheymin adın hürmetine koru onları bize bağışla yarabbi ve doğduklarından itibaren uzun ömür ver ya rabbi onlara sağlık ver ya şafi onları hayırlı saygılı evlatlar olmayı nasip et ve onlara en iyi imkanları sunabilmemiz en iyi şartlarda yetiştirebilmemiz için bizlere hayırlı rızıklar evlerimize ceplerimize bol bereket nasip eyle ya rafi ya rezzak- elhamdürillahirrabbilalemin

aminnnn aminn aminnnnnn :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:
Allah razı olsun canım çok güzel dua etmişsin

Amin:Saruboceq:Allah kabul etsın agzına saglık

ahh allahım sen biliyorsun içimi yarabbim dualarımın içtenliğinide ve buradaki herkes böyle içi yanarak dua ediyor istiyor az önce resimimis in dediği gibi burnumuzun direği sızlıyor allahım bziim yüzümüzü güldürsün inşallah tez zamanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…