Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kız yanlız bu topik sürekli biçim değiştiriyo şimdide hobi topiğine döndü:)))
bendede güzel havlu kenarı örnekleri var çeyizimde

ayy ayça vallaha bir sürü kişi vermiş bana tüllbent yapın diye 3 tane sırada bekliyo
siz çembermi diyosunuz biz tülbent diyouz

balıkesırde çember yada yemeni derler

kız yanlız bu topik sürekli biçim değiştiriyo şimdide hobi topiğine döndü:)))
bendede güzel havlu kenarı örnekleri var çeyizimde

ayy ayça vallaha bir sürü kişi vermiş bana tüllbent yapın diye 3 tane sırada bekliyo
siz çembermi diyosunuz biz tülbent diyouz

vallaa ölee

canım ne aspirini farlutal alıp kullansana dr a da gitsen sana bunu verecek nasıl duruyorsun 5 aydır

ya ablaa şrfsz doktora dedim verememm dedii..neyse pardon ağzımı bozdurdu. ilgilenmedi bilee dedimki ben 5 aydır adet olmuyom diyomm. veremem diyoo bana denyoo.. sinir oluyodum o doktora tesadüff ya adını unutmuştum gene o geldi başımaa.

canım yazmıştım ya...7 ye düştü diye..şimdide sabah kanamam başladı...kimyasal gebelik yaşıyosun dedi dr um :KK43:(((

canım valal biz görmedik sanırım yazını topiğin maşallahı var hızına yetişemiyoruz üzüldüm sen tedavi gördüysen eğer kimyasal gebelik olabili di bu ay zeten kıslar 4 haftalık gebelikte 10 ila 80 arasında olması gerekir heralde bu arada benim kasıklarımda şişlik ve hafif ağrılar var neden acaba yani hemen adet olmam mümkün değil geçene aydayumurtladıktan sonra başlamıştı bu

ya ablaa şrfsz doktora dedim verememm dedii..neyse pardon ağzımı bozdurdu. ilgilenmedi bilee dedimki ben 5 aydır adet olmuyom diyomm. veremem diyoo bana denyoo.. sinir oluyodum o doktora tesadüff ya adını unutmuştum gene o geldi başımaa.

ya bırakın şu dr ları yavrucum ya bazıları süper bazılarıda bişiden anlamıyor başından savıyor neden veremezmiş farlutal duphaston progestan bu ilaçlar adet olmak içindir yani progesteran hormonudur lar adet olursun içince ama eğer hamileysende bebek varsada yani olmazsın tam aksine korur düşüğü engelelr

kuzuu bana hiç selam yok küstüm :gitme:

aaaaaaaaaaaaaaa selam canım selam naber kıs valla sırayla gitmeye çalıştım siz oylara yemeniler derken ilerlemiş topik valla aşk olsun bana bu konuda en son küsecek insan sen olmalısın beni çok iyi biliyorsun seni boş geçmem ama işte yetişlemedim ne var ne yok ne yaptın düün geec hele bi anlat bakıyim hele :roflol:

X