Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

tanısalım canımcım 23 yasındayım 24 gırdım çaktırma :) yaslanıyorum hehe

5 ıncı senemdeyım ama hala bebik yok

sorun bende allaha sukur esımde bısey yok

doktora kalsa sımdı asılama dıyo ama ben yanaşmıyorum.. işte boyle cnm

bende 84 lüyüm kıs eylülde 26 ya girdim daha girmeden 26 yım diyordum boşver hr yaşın bir güzelliği var ben hem hala kendimi 18 gibi hissediyorum bi 18 yaş birde 38 beden takıntısı var bende zaten çıkamıyorum bu numaralardan eşimde öle diyor zaten bu arada sorunbende derken neyin var canım senin

Kızlar bu sabah adet oldum çok üzgünüm. Oysa bu ay çok ümitliydim dr 4 tane yumurtan var demişti çatlatma iğnesinden sonra her gün çalıştık popomun altına yastık koydum 1 saat hiç kalkmadım ama olmadı

bende 84 lüyüm kıs eylülde 26 ya girdim daha girmeden 26 yım diyordum boşver hr yaşın bir güzelliği var ben hem hala kendimi 18 gibi hissediyorum bi 18 yaş birde 38 beden takıntısı var bende zaten çıkamıyorum bu numaralardan eşimde öle diyor zaten bu arada sorunbende derken neyin var canım senin

cnm hormonal sorunlar ve pco var herseyı hallettık pco kaldı 6 kür klomen kullandım ama tık yok bıraktık bızde
bu ay kullanıyorum drumdan gızlı sonkez :)

hoşgeldin balımmmmmm..biz iyide sen nasılsınn.

valla biz hergün yaptık yaptık dün akşam bu sefer ben aşkım bu akşam yapmıyalım dedim.oda böle yaptı :umursamaz:..kız hevesin yarım falan kalmasınn ne yarımııı yarım bırakmakk yokk.. hala hevesliyiz öle değilmi anne olmayaa..inş 3 değil 30 kişi birden kalır diycem (abartmış olcam :):))

aman napyım yaaa sıkıldımmmı ne
artık allah havale ediyorum o ol derse olacak
anne olmak hayatta en çok istediğim şey
inşallah bizde bir gün tadacağız:Saruboceq:

kızlar hayırlı sabahlar ben geldim tamda 1500 sayfada geldim nasılsınız

ayy kuşum 1500. sayfaın son mesajını yazmışsın bu yüzden görmedim seni hoşgeldin bacım nasılsın kısss hilallllll sende hoşgeldin bacım bak ümitsizliğe kapılkmak yok valal :eek:klava: öldürerem sizi

Kızlar bu sabah adet oldum çok üzgünüm. Oysa bu ay çok ümitliydim dr 4 tane yumurtan var demişti çatlatma iğnesinden sonra her gün çalıştık popomun altına yastık koydum 1 saat hiç kalkmadım ama olmadı
kısmet canım üzme kendini.allah işini bilir. bide bakmışın en ummadığın zmanda gelmişş o yüzden sıkma canını.

ayy canım bak bende çok üzüldüm şimdi ya bizde sorun yumurtlamaksa al işte sana 4 yumoş neden olmuyor acaba neşenin dediği olay mı sönük tumurtalarmı yani kalitesiz bakalım rabbimizen hayırlısı üzüldüm ama gerçekten

ayy kuşum 1500. sayfaın son mesajını yazmışsın bu yüzden görmedim seni hoşgeldin bacım nasılsın kısss hilallllll sende hoşgeldin bacım bak ümitsizliğe kapılkmak yok valal :eek:klava: öldürerem sizi

aman napıyım be kuzum ümitsizlik değilde bu gün bi garibim saçma sapan rüyalar falan gördüm ondan etkilendim herhalde bi gün çok neşeli oluyom bi gün fos bende anlamadım
keşke mucizemiz bu ay gerçeklese

cnm hormonal sorunlar ve pco var herseyı hallettık pco kaldı 6 kür klomen kullandım ama tık yok bıraktık bızde

canım klomeni o kadar uzun süreli kullanmak iyi değil ki bal+tarçın+çörek otu kullandın mı hiçç o da klomenle aynı etkiyi yapıyoo bence.Bu arada ben de pcoluyum
bu topikte bayaa pco.lu var hatta bir tanesi şu an hamile hem de ikizleri olucak .:ecrin_bebek: :ecrin_bebek:
kayra ben kuzu pcolu olanlardan bazılarıyız :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:

bak biliyormusun bi arkadaşım öle yaptı kullandı gitti 14. gün iğnesini yaptırdı ilişkiye girdi eşiyle sonra bi baktı hamiş dr u kızmış neden habersiz yaptın diye amam oldu ama ben yinede yapmamak lazım diyorum çünki yumurtalar gelişmeyebiliyor klomenle hemen

kızlar size bişi soracağım...şimdi ben bu ay ilk defa denemeye başladım yani 1 haftadır konuyu inceliyorum. şimdi benim akıntım adetimin 11. günü olan 5 inde oldu ve kasık ağrım çok oldu... şimdi biz eşimle ne zaman birlikte olmalıyız 6 sında denedik ama geçmi demek bu..... birde bu kasık ağrısı normalde...birdeeee bu ateş ölçme işini yeni okdum sizden ne zaman başlanmalı buna:)))

X