Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlarr bi de ne diicem size 2 gün önce kan testi yaptırdım dedim yaa sonuçç negatif çıktı eve geldikk ben çok tuhaf oldum namaz esnasında hüngür hüngür ağlamaya başladımmm ama o kadar ağladım kii anlatamam yaa içimi iyice boşalttım ama engel olamadım kendimee.ertesi gün de doktora gidip az da olsa sevindirici bişey duyunca hemen aklıma geldii Rabbim kullarının üzülmesine dayanamıyor az da olsa onların yüreklerine su serpiyor dert veriyor ama o dertleri arasında soluklayacakları duraklar da veriyor.ben bunu tüm kalbimle hissettim kızlar ve duanın gücünü bir kez daha anladımm.Bu ay hamile olmuycam bu %90 bööle.ama olmasam gerçekten hep hamdedicem çünküü benii duyan bir rabbim var.

elhamdürillahirabbilalemin(hamd olsun alemlerin rabbine ) çok şükür öyle canım

ben biliyorum zaten sen şimdiye kadar neden sölemediğini beni üzmemek için değilmi ama canım çok akıntımm oldu dr a da söledim yni elime alıp rengine kıvamına bakmadım ama selpakla silerken geliyordu sancım olduğunada eminim ama tam sancım olduğu zamanı hatırlayamıyorum perşembe gecesimiydi cuma günümüydü emin olamıyorum neyse hayırlısı rabbim istediyse olmuştur ama istemediysede hiç bişi sebep olamaz hayırlısı allah kimseyi hayal kırıklığına uğratmasın
inşallah sende haber verceksin hamileyim diye
kuzucum ben kendimden bile tam emin degilimki canım
akıntı olabilir canım kişiden kişiye degişir
benim yumurtamada çooook akıntım olmuştu
ama bakalım verecek olan rabbim
kuzucum hepimiz bir kul olarak elimizden geleni yaptık ama verecek olan rabbim
inşallah verecektir inşallah

valla hiç bilmiyorumm ama bi dk bi bakayım

kızlarr bi de ne diicem size 2 gün önce kan testi yaptırdım dedim yaa sonuçç negatif çıktı eve geldikk ben çok tuhaf oldum namaz esnasında hüngür hüngür ağlamaya başladımmm ama o kadar ağladım kii anlatamam yaa içimi iyice boşalttım ama engel olamadım kendimee.ertesi gün de doktora gidip az da olsa sevindirici bişey duyunca hemen aklıma geldii Rabbim kullarının üzülmesine dayanamıyor az da olsa onların yüreklerine su serpiyor dert veriyor ama o dertleri arasında soluklayacakları duraklar da veriyor.ben bunu tüm kalbimle hissettim kızlar ve duanın gücünü bir kez daha anladımm.Bu ay hamile olmuycam bu %90 bööle.ama olmasam gerçekten hep hamdedicem çünküü benii duyan bir rabbim var.
rabbim büyük cnm nimetleri vermekle tükenmez
inşallah bizede verecek ve yüzümüzü güldürecek
canımm baktımmm adetliyken kullanılmıyomuşş.normalde bu fitile ara vermemek gerekiyomuşş. nezman başladın?eğer dünbaşladıysan hemen bırak bitince başlarsın.

saol cnm teşekkür ederim
dün başlamıştım artık bitince devam ederim allah razı olsun Şeniz

hıııı anladım şimdi kuzucum dün sabah ateşim 37.1 di ama 10:30 da ölçüyorum hep
bugün 9:00 da ölçtüm ve 37:0 çıktı erken ölçmüş oldum ondan demi canım arada bir buçuk saat bir derece eksik çıkmış demi

yüksek ihtimalle sen HAMİLESİN NEŞECİM

kızlarr bi de ne diicem size 2 gün önce kan testi yaptırdım dedim yaa sonuçç negatif çıktı eve geldikk ben çok tuhaf oldum namaz esnasında hüngür hüngür ağlamaya başladımmm ama o kadar ağladım kii anlatamam yaa içimi iyice boşalttım ama engel olamadım kendimee.ertesi gün de doktora gidip az da olsa sevindirici bişey duyunca hemen aklıma geldii Rabbim kullarının üzülmesine dayanamıyor az da olsa onların yüreklerine su serpiyor dert veriyor ama o dertleri arasında soluklayacakları duraklar da veriyor.ben bunu tüm kalbimle hissettim kızlar ve duanın gücünü bir kez daha anladımm.Bu ay hamile olmuycam bu %90 bööle.ama olmasam da gerçekten hep hamdedicem çünküü benii duyan bir rabbim var.
rabbim sabrımızı deniyor evet
dua ediyorum kabul olmuyor düşüncesine asla girmeyin
rabbim elbet verecektir
bende hep dua ederim ama arkadaşım bu ay çoooook dua ettim
rabbim boynumuzu bükük bırakma
gözümüzü yaşlı bırakma
allahım inşallah vakti geldiyse verir

yüksek ihtimalle sen HAMİLESİN NEŞECİM

cidden öylemiyim bu ay bi tuhafım
kızım zeynepte hiç öyle hissetmedim arkadaşım
2 gündür mide bulantım var idrara çıkıyorum
ve baş dönmem var ve dün akşam hiç tansiyonum düşmez
megersemki tansiyonum 8 e 6 ya düşmüş
yani bilemiyorum canım
inşallah hamileyimdir
kızımı kaybedeli 8 ay oldu en azından 8 aydan sonra rabbim yüzümüzü güldürür inşallah

Kızlar bi de dün şöyle bişey oldu,benim doktorumun yanındaki hemşire çocuk bölümüne transfer olmuş onu göremeyince sordum doktorum da dediki artık bebiş olunca görüşüceksin onunla dedi.
sonra tavafuk bu yaa ödeme yapacakken pos da sorun oldu alt kata çocuk bölümüne indik ödeme için hemşireyi gördüm sohbet ettik ayak üstü durumu anlattım doktorun söylediklerini falan dedi ki sakın ümidini kaybetme daha yeni tüp bebekle hamile kalan bi hastamızın doğumdan 4 ay sonra normal yolla bidaha hamile kaldığını öğrendik dedi.hataa kadın çalıştığı için kara kara düşünmeye başlamışş nasıl bi daha doğum izni alıcam diyee.

kızlarr bi de ne diicem size 2 gün önce kan testi yaptırdım dedim yaa sonuçç negatif çıktı eve geldikk ben çok tuhaf oldum namaz esnasında hüngür hüngür ağlamaya başladımmm ama o kadar ağladım kii anlatamam yaa içimi iyice boşalttım ama engel olamadım kendimee.ertesi gün de doktora gidip az da olsa sevindirici bişey duyunca hemen aklıma geldii Rabbim kullarının üzülmesine dayanamıyor az da olsa onların yüreklerine su serpiyor dert veriyor ama o dertleri arasında soluklayacakları duraklar da veriyor.ben bunu tüm kalbimle hissettim kızlar ve duanın gücünü bir kez daha anladımm.Bu ay hamile olmuycam bu %90 bööle.ama olmasam da gerçekten hep hamdedicem çünküü benii duyan bir rabbim var.

okuyunca tüylerim diken diken oldu....ne kadar şanslısın ki bunu hissedebildin... allah çok büyük ve emin ol o bizim için en iyisini biliyor....

bakın kıslar bişi dicem meryem süresinin türkçe mealini okudum 2 kere zekeriyya peygamber dua ediyor rabbim diyor ben yaşlılığın son haddine geldim karımda kısır diyor bi çocuğum yok fakat ben arkamdan gelecek mirasçılardan korkarım bana öle bi dost verki güvenebileceğim biri olsun diyor yüce rabbimiz Allah CC. ise onu Yahya peygamberle müjdeliyor hiç bir adşaı olmayan yahya adında bir oğul vereceğiz sana diyor zekerriya peygamber de diyorki nasıl olur alllahım ben çok yaşlıyım üstelik karımda kısır diyorki yaradanımız rabbimiz diyorki Öyle evet! fakat o bana kolaydır biz senide hiç bir şey değilken yaratmadıkmı ? diyor aynı şekilde Meryem anamız hamile kaldığında Cebrail genç bir delikanlı kılığında geliyor ve Meryem anamıza hamile olacacığın söylüyor oda bana dokunma senin şerrinden Alalha sığınırım diyor bana kimse el sürmedi ben bakireyim üstelik kahbe de değilim diyor cebrail a..s. öyle fakat o rabbine kolaydır diyor ve bu baştan kararlaştırılmış bir iştir diyor yani kıslar aman benim buyum var olmaz şuyum var olmaz demeyelim O RABBİMİZE KOLAYDIR

günaydın şekeriiimmmmm naber

İYİYİM canım

bir şey sorucam

dijital ateş ölçme cihazı var onunla dil atından ölçmek doğrumu acaba

ben koltuk altından ölçtüm

son 2 gündür dil altından yine dijitalle ölçtüm
doğrumu yapıyorum acaba

birde sana ölçtüklerimi

25 ocakta adet oldum
3 ocak 35.00
4 ocak 35.03
5 ocak 35.09
6 ocak 36.01
7 ocak 36.05
sence yumurtlama dönemi nezaman olur

cidden öylemiyim bu ay bi tuhafım
kızım zeynepte hiç öyle hissetmedim arkadaşım
2 gündür mide bulantım var idrara çıkıyorum
ve baş dönmem var ve dün akşam hiç tansiyonum düşmez
megersemki tansiyonum 8 e 6 ya düşmüş
yani bilemiyorum canım
inşallah hamileyimdir
kızımı kaybedeli 8 ay oldu en azından 8 aydan sonra rabbim yüzümüzü güldürür inşallah

inşallahhhhhhhhhhhhhhhhh
neşe
dilerim allahım senin yüzünü evlattan yana güldürsün

rabbim boş kucakları hayırlı evlatlarla doldursun yüzümüz gülsün
cümlemizin inşallahhhhhhhh......

arkadaşlar ben çıkıyorum komşuya kahvaltıya gidiyorum
kendinize iyi bakın görüşürüz hoşcakalın
akşam girerim inşallah

bakın kıslar bişi dicem meryem süresinin türkçe mealini okudum 2 kere zekeriyya peygamber dua ediyor rabbim diyor ben yaşlılığın son haddine geldim karımda kısır diyor bi çocuğum yok fakat ben arkamdan gelecek mirasçılardan korkarım bana öle bi dost verki güvenebileceğim biri olsun diyor yüce rabbimiz Allah CC. ise onu Yahya peygamberle müjdeliyor hiç bir adşaı olmayan yahya adında bir oğul vereceğiz sana diyor zekerriya peygamber de diyorki nasıl olur alllahım ben çok yaşlıyım üstelik karımda kısır diyorki yaradanımız rabbimiz diyorki Öyle evet! fakat o bana kolaydır biz senide hiç bir şey değilken yaratmadıkmı ? diyor aynı şekilde Meryem anamız hamile kaldığında Cebrail genç bir delikanlı kılığında geliyor ve Meryem anamıza hamile olacacığın söylüyor oda bana dokunma senin şerrinden Alalha sığınırım diyor bana kimse el sürmedi ben bakireyim üstelik kahbe de değilim diyor cebrail a..s. öyle fakat o rabbine kolaydır diyor ve bu baştan kararlaştırılmış bir iştir diyor yani kıslar aman benim buyum var olmaz şuyum var olmaz demeyelim O RABBİMİZE KOLAYDIR

ağzına sağlık cnm
yeterki rabbim ol desin bizede :Saruboceq:

kızlar hayırlı sabahlar ben geldim tamda 1500 sayfada geldim nasılsınız

inşallahhhhhhhhhhhhhhhhh
neşe
dilerim allahım senin yüzünü evlattan yana güldürsün

rabbim boş kucakları hayırlı evlatlarla doldursun yüzümüz gülsün
cümlemizin inşallahhhhhhhh......

inşallah canım benim
allah isteyen her kuluna evlat verir inşallah

okuyunca tüylerim diken diken oldu....ne kadar şanslısın ki bunu hissedebildin... allah çok büyük ve emin ol o bizim için en iyisini biliyor....

evet canımm inşş Rabbimm tez zamanda hepimize nasip eder anne olmayıı :Saruboceq: :Saruboceq:

Kızlar Şımdı bana bı cevap verın lÜtfen
ben soĞan kÜrÜ yapmak ıÇın adet olmayı beklıyordum
hangı gÜn baŞlanıyor soĞana
bırde haŞlanıp suyu ıÇılendenmı yoksa pıyaz gıbı doĞranıp sumak atılandanmı yapıyım yardım edermısınız

X