Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

CANIM SOPAN KÜRÜNÜ UYGULA SUYUNU İÇ YANİ SUMAKLADA YE ARAR ara ama o zaman tansiyonuna dikkat et adetnin 14. günü başla bi 14 gün kullan hasta ol derim ben nede olsa adete 15 gün kala başlayıp 15 gün kullan demiyorlarmı demekki düzene girmesini istiyorsan 14. gün filan başlamak gerekir benceee
tamam cnm teşekkürler a.s.
sumaklamı ılk kez duydum
ADNAN SARAÇOĞLUNUN KURUBEYAZ SOĞAN KÜRÜ VE TESTER DİŞLİ ASLANPEN - BİTKİLERLE HERŞEY - Blogcu
bu linkte okudum ben
açıkçası haşlamasından daha kolay yiyebilirim diye düşündüm işime gelmişti kaydirigubbakcemile3
selam kızlar nasılsınız.
hoşgeldin mopsyy Şeniz

canım klomeni o kadar uzun süreli kullanmak iyi değil ki bal+tarçın+çörek otu kullandın mı hiçç o da klomenle aynı etkiyi yapıyoo bence.Bu arada ben de pcoluyum
bu topikte bayaa pco.lu var hatta bir tanesi şu an hamile hem de ikizleri olucak .:ecrin_bebek: :ecrin_bebek:
kayra ben kuzu pcolu olanlardan bazılarıyız :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:

cnm dr 6 kutu dedı işte ama ben 1ıncı kutudan sonra aylarca ara vermıstım toplamda 6 tane ama peşpeşe olarak 5 kutu yanı bu 6ıncı dun basladım ben de sogana baslamayı dusunmustum

su balla tarcın nasıl yapılıyo bı soylermısın cnm

canım klomeni o kadar uzun süreli kullanmak iyi değil ki bal+tarçın+çörek otu kullandın mı hiçç o da klomenle aynı etkiyi yapıyoo bence.Bu arada ben de pcoluyum
bu topikte bayaa pco.lu var hatta bir tanesi şu an hamile hem de ikizleri olucak .:ecrin_bebek: :ecrin_bebek:
kayra ben kuzu pcolu olanlardan bazılarıyız :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:

alpyciğim biliyormusun bende bu ay dr en son 14. günü kontrol etti ya dediki 16,5 ve 14 mm olmuş yumurtalar banada hırs geldi nasıl olurda 14. günüm olmasına rağmen 18 filan olmaz dedim bol bol incir fındık badem ceviz yedim bi baktım yumoşlar almış başını gitmiş yola çıkmış bile yaaaa boshayallersmile

ayy canım bak bende çok üzüldüm şimdi ya bizde sorun yumurtlamaksa al işte sana 4 yumoş neden olmuyor acaba neşenin dediği olay mı sönük tumurtalarmı yani kalitesiz bakalım rabbimizen hayırlısı üzüldüm ama gerçekten

Evet canım hayırlısı böyleymiş allah herşeyin hayırlısını verir ama yine de çok üzüldüm sabahtan beri ağlıyorum isyan değil ama çok ümitlenmiştim

hoşgeldin balımmmmmm..biz iyide sen nasılsınn.

valla biz hergün yaptık yaptık dün akşam bu sefer ben aşkım bu akşam yapmıyalım dedim.oda böle yaptı :umursamaz:..kız hevesin yarım falan kalmasınn ne yarımııı yarım bırakmakk yokk.. hala hevesliyiz öle değilmi anne olmayaa..inş 3 değil 30 kişi birden kalır diycem (abartmış olcam :):))

hoş buldum canım çok şükür iyiyima.s.

hoşbuldum canım geçmişi okuyordum geç cevaap yazdım yine özür dilerim şekerim nasılsıa.s.

ahh şekerimm ne özrüü yerimm seniii opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
ben 10 günlük nadasa bırakıyorum kendimi kırmızılar gelse de gelmese de doktora gidicem eğer kırmızılar gelirse 3.günü aşılama tedavisine strart verilecek eğer kuzuyla neşe de hamile kalmışsa benim için çok iyi bir moral olucak.

ayy kuşum 1500. sayfaın son mesajını yazmışsın bu yüzden görmedim seni hoşgeldin bacım nasılsın kısss hilallllll sende hoşgeldin bacım bak ümitsizliğe kapılkmak yok valal :eek:klava: öldürerem sizi

hoşbuldum kuzummm bitanem ben önceki sayfaları okumya çalışıyorum bakıyorum sayfalar su gibi ilerliyo yetişmeye çalışıyorum canımın içiolumunekankayizsmile:asigim:

alpyciğim biliyormusun bende bu ay dr en son 14. günü kontrol etti ya dediki 16,5 ve 14 mm olmuş yumurtalar banada hırs geldi nasıl olurda 14. günüm olmasına rağmen 18 filan olmaz dedim bol bol incir fındık badem ceviz yedim bi baktım yumoşlar almış başını gitmiş yola çıkmış bile yaaaa boshayallersmile

bak bu ay ben de ceviz falan çok yedimm ve dediğim gibi bal tarçın çörek otu 10 gün kullandım ben artık bu bitkisel olaylardan son derece umutluyum klomeni 3 kere kullandım 1 yumurta zar zor oluştu o da büyüyemedi bile. kuzu bence bizim gibi pcolulara ve diğer arkadaşlara en etkili şeyler böyle kuruyemiş tarzı enerji depoları çünkü bizim kaliteli yumurtaya ihtiyacımız var bu yediğimiz şeyler yumurta kalitesini arttırıyo.

çok iyiyim cnm sositososito sen nasılsın
sabah adet oldum onun mutluluğu var alkisalkisalkis
artık kürlerime başlayabilirim ...kaybedecek zamanım yok sositososito

hadi inşallah canım bende adetle başlıycam bakalım hayırlısı inşallah rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın canımmolumunekankayizsmile

bak bu ay ben de ceviz falan çok yedimm ve dediğim gibi bal tarçın çörek otu 10 gün kullandım ben artık bu bitkisel olaylardan son derece umutluyum klomeni 3 kere kullandım 1 yumurta zar zor oluştu o da büyüyemedi bile. kuzu bence bizim gibi pcolulara ve diğer arkadaşlara en etkili şeyler böyle kuruyemiş tarzı enerji depoları çünkü bizim kaliteli yumurtaya ihtiyacımız var bu yediğimiz şeyler yumurta kalitesini arttırıyo.

bende pko luyum adet düzensizliğim yok ne yemem lazım yada ne kür iyi gelir

X