Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

günayydıııınnnnnnnnnnnnn
aanacım bu fikfikten bıktım artık:)
bu ay okadar bezdimki iki gündür tık yok bende:)
oda garip garip bakıyoaklinialirimsmile

ya kızlar bu ateşim bi garip hergün çıkıyo bi bakıyom düşüo
aman boşver dedim
zaten koltuk altından ölçüyodum:)
yoruldum bişeyler yapmaktan
sadece bu ay hastalığımı bekleyip doktora gitmek istiyorum okadar
hep hevesim yarım kalıyo zaten
her ay bi ümit bi bakmışsın kırmızlar bi sancıyla girivermiş..........

ama bu ay 3kişi hamiş kalacakmış gibime geliyoooo
rabbim hayırlısını versin
bu ay olmasanada başka bi zaman benim içinde coşarızzzzzzzz

hilalbebik, almaata, alpy, divinity, edut, evindarkece, Kuzunaz, nese1984, nusret1978, qusel
maşşallahhhhhhhhhhhh:enbuyukkk:

bişey söyleyeyimmi bence ya dilden ölç yada koltuk altından bugün ben denedim ççok farklı çıkıyo çünkü.

Merhaba arkadaşlar bir saattir geçmişi okuyorum çok güzel bi topik burası çok güzel muhabbetler var herkes çok sıcak iyiki varsınız sizden çok şey öğreniyorum

saol cnm yetısemıyorum zaten sızı :d

her mesaja cevap yazmaya çalış habire sayfan tyenileniyor o zaman canım her yeni mesajıda görüyorsun hemen tanışalım bu arada ne var ne yok kendinden bahsetsene biraz

olur tatlım oda olacak bi gün umutsuzluk bezmek yok tatlım bi gün hepimiz anne olacaz inşşşş hoşgeldin bu arada

CANIM SOPAN KÜRÜNÜ UYGULA SUYUNU İÇ YANİ SUMAKLADA YE ARAR ara ama o zaman tansiyonuna dikkat et adetnin 14. günü başla bi 14 gün kullan hasta ol derim ben nede olsa adete 15 gün kala başlayıp 15 gün kullan demiyorlarmı demekki düzene girmesini istiyorsan 14. gün filan başlamak gerekir benceee

her mesaja cevap yazmaya çalış habire sayfan tyenileniyor o zaman canım her yeni mesajıda görüyorsun hemen tanışalım bu arada ne var ne yok kendinden bahsetsene biraz

tanısalım canımcım 23 yasındayım 24 gırdım çaktırma :) yaslanıyorum hehe

5 ıncı senemdeyım ama hala bebik yok

sorun bende allaha sukur esımde bısey yok

doktora kalsa sımdı asılama dıyo ama ben yanaşmıyorum.. işte boyle cnm

canım buna göre sen 3 ocakta yumurtlaman başlamış görünüyor bence 3-4-5 ocakta çalışma yaptınmı bol bol

sumaklamı ılk kez duydum

kızlar hayırlı sabahlar ben geldim tamda 1500 sayfada geldim nasılsınız
hoşgeldin balımmmmmm..biz iyide sen nasılsınn.
valla biz hergün yaptık yaptık dün akşam bu sefer ben aşkım bu akşam yapmıyalım dedim.oda böle yaptı :umursamaz:..kız hevesin yarım falan kalmasınn ne yarımııı yarım bırakmakk yokk.. hala hevesliyiz öle değilmi anne olmayaa..inş 3 değil 30 kişi birden kalır diycem (abartmış olcam :):))

Kuzucumm ayetlerden bahsetmişken aşağıdaki ayeti de yazmadan edemedim.

Göklerin ve yerin hükümranlığı yalnız Allah'a aittir. O dilediğini yaratır, dilediğine kız çocuk, dilediğine de erkek çocuk bahşeder.Yahut Allah onları erkek ve kız olmak üzere çift verir, dilediğini de kısır yapar. Şüphesiz ki O her şeyi bilir. O'nun her şeye gücü yeter.(şura 49/50)

zaten bu ayeti okuyunca insanın tevekkülden başka yolu olmadığı anlaşılıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…