Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

bak bunu sana hiç yakıştıramadım neşeciğim ne demek başlarının çaresine baksınlar kıs erkekeler en çok eşleri hamileyken aldatırmış benimki yapmaz demeyin bende diyorum benimki yapmaz ama hayat bu kıslar onları bırakmamak lazım mesela ben çoğu kişiden duyuyorum biz yıkandık öle doğuma gittim diyenler var gerçi annemde hep kızar öle şeye derdi bebeğin başı beyaz oluyormuş :roflol: ben hiç öle bişi görmedim derdi annem hep belli zamandan sonra keserlermiş ilişkiyi ama kimisi son ana kadar götürüyor işi valla bilmiyourum kıslar benden sölemesi kocişlere sahip çıkın
yok canım kocamızıda kapıp koyurmadık
başının çaresine baksın derken birlikte başka fikfikler dedimolumunekankayizsmile
evet dedigin gibi son ana kadar yapan var şimdi kuzucum hiç olmaz diye birşey yok
arada kaçamak yaparız çünkü ben dayanamam kocişi yerim valla
tabi aşırıya kaçmamak lazım hamileyken
bebege yazık olur canım onuda düşünmek lazım

benim adet süreme bi etkisi olmadı ama yumurtlamaya oldu kesinlikle hatta doktorum da şaşırdı baya detaylı sordu nasıl yaptın kaç gün kullandın falan diye.

canım ama düzenli yumurtlama olursa adette düzenli geliyor
yeterki yumurtlama olsun

canım doktor çatladığını şundan anladı su var dedi ben o şaşkınlıkla çok detayını sormadım ama baktı baya inceledi ve çatlamış yumurtan dedi diğer 2 yumurtanın bi fonksiyonu olmuycak gerçi ama o çatlayan enteresan kuzu benim normalde diyorum ya
çatlaması zor zaten olunca da en fazla 1 yumurtam oluyoduu.bal tarçın çörek otuna devam edicem her ay.

hee anladım canım ama sen demişsin ya olsaydı kan testinde çıkardı daha yumurtlayalı 1 hafta olmuş olmamış diyormuş dr ya kuşum daha dölleniyorda olabilir döllenecekde olabilir sen çalış kuşum 10 gün sonra bendede sonuç belli olacak belki aynı anda veririz haberleri ohhh ohhh ahada hamiş listeme biri daha ekledim alpyyyyyy

belkide kalmışsındır hem sen bir kere kalmadınmı senin kolay o zaman kuşum yaaa hadi inşallah bu ayki hamiş listesini sayıyorum ama bu ayki kalanlar önümüzdeki ayın ilk haftasındada haber verebilirler onlarda dahil neşe-yavruceylan-tatlıkız-hilal (o kadar çalışmaya hamiş kalmazsa akannehir) -evin (olabilir ama adetlerinden emin olamıyorum ki ) heee tiryak ıda saymak istiyorum her ne kadar o ümit etmesede ben olabilir diyorum sonra ayyy aşkımı kayracığımı nasıl unuturum o da var yımırtladı hem bu ay inşallah ta tutacak başka başka sizde söleyin kıslar başka kim olabilir kendimle ilgili bi yorum yapmıyorum allah bilir

ben bu ay için ümidimi kestim adetin üçüncü günü gidip kan veriim hormonlarıma bakılsın eşimde caymaz inşaallah doktora gitmekten..
ama hala diyorum bu ay topik coşcak bi sürü hamiş olcak bizde halaylarını çekcesss

hee anladım canım ama sen demişsin ya olsaydı kan testinde çıkardı daha yumurtlayalı 1 hafta olmuş olmamış diyormuş dr ya kuşum daha dölleniyorda olabilir döllenecekde olabilir sen çalış kuşum 10 gün sonra bendede sonuç belli olacak belki aynı anda veririz haberleri ohhh ohhh ahada hamiş listeme biri daha ekledim alpyyyyyy

kuzuu yaa kafam karıştıı doktor bana dediki dün bu akşam ilişki olsun daha olmasın 10 gün boş geçsin dedi.benim de içim rahat etmiyo gün aşırı devam etsem mi ki acaba???

bak şimdi kuzucum dedigin gibi çatlayıp tüplere gidebilir
ama bide yumurtalık vücuttan kaybolabiliyormuş
yani yumurtalıklar sönüküyormuş
ben ta önce den böyle igne tedavisi görürken
bir sürü yumurtam vardı 2 tanesi içinde büyüktü
bugün git yarın gel dediler neyse yarın gittik
hiç yumurtadan eser yok e neredeye gitti
doktor dediki yumurtalık sönüküp kaybolabiliyor dedi

aaaaaa akannehirakannehir kıs deme öle yoksa benimkide mi sönüp kayboluverdi de dr banan çatladı dedi korkudan ayyy çok üzülürüm valla kalitesiz yumurta sönebilir evet dimi ayyy şimcik üzüldüm bak yaaa akannehir

ayy çok afedersin canım ya aleyküm selam valla biz bi daldıkmı konulşara gidiyor aklımız başımızdan nasıl ısn hoşgeldin

kuzucum dün bahsetmiştin ya bi arkadaşın vardı embriyo transveri yapıldı demiştin
o arkadaşına dua edip bir meryem suresi birde yasin okudum allahım inşallah bebişlerine kavuşmayı nasip eder inşallah

belkide kalmışsındır hem sen bir kere kalmadınmı senin kolay o zaman kuşum yaaa hadi inşallah bu ayki hamiş listesini sayıyorum ama bu ayki kalanlar önümüzdeki ayın ilk haftasındada haber verebilirler onlarda dahil neşe-yavruceylan-tatlıkız-hilal (o kadar çalışmaya hamiş kalmazsa akannehir) -evin (olabilir ama adetlerinden emin olamıyorum ki ) heee tiryak ıda saymak istiyorum her ne kadar o ümit etmesede ben olabilir diyorum sonra ayyy aşkımı kayracığımı nasıl unuturum o da var yımırtladı hem bu ay inşallah ta tutacak başka başka sizde söleyin kıslar başka kim olabilir kendimle ilgili bi yorum yapmıyorum allah bilir

KUZUCUK günaydın

bütün kızlara günaydın

sabah sabah bulmuşsunuz muhabbetinizi

heeeeeeeeeeeeee

kızlar adet olmuşum :1shok:
dün gece fitil koymuştum iç çamaşırımada günlük ped koydum akarsa diye
sabah bişeyler akıyo ama ben fitil eriyip akıyo sandım umursamadım ama bi baktım 2 aydan sonra adetim gelmiş :lepi:
ftil ne içindi canım mantar falanmı vardı

aaaaaa akannehirakannehir kıs deme öle yoksa benimkide mi sönüp kayboluverdi de dr banan çatladı dedi korkudan ayyy çok üzülürüm valla kalitesiz yumurta sönebilir evet dimi ayyy şimcik üzüldüm bak yaaa akannehir

söylemeyim dedim ama her ihtimali göz önünde bulundurmak lazım canım
inşallah çatlamıştır spermcikler koşup yapışmışlardır inşallah

kuzuu yaa kafam karıştıı doktor bana dediki dün bu akşam ilişki olsun daha olmasın 10 gün boş geçsin dedi.benim de içim rahat etmiyo gün aşırı devam etsem mi ki acaba???

yumurta çatlamışsa 48 saat içinde döllenme şansı var ondan sonrası boş cnm dr hani 1 gün önce filan çatlamış diye düşünebilir o yüzden sana böle demiştir

inşş herkes sırayla hamiş kalırr.. ya kızlar eşime doğum gününde böyle bi haberi vermeyi çok isterdim. şubatın 20 sinde. yadaa evlilik yıldönümümüzde nisanın 26 sındaa... off inşş ya ateşim düşmezde çıkarr.

söylemeyim dedim ama her ihtimali göz önünde bulundurmak lazım canım
inşallah çatlamıştır spermcikler koşup yapışmışlardır inşallah

ben biliyorum zaten sen şimdiye kadar neden sölemediğini beni üzmemek için değilmi ama canım çok akıntımm oldu dr a da söledim yni elime alıp rengine kıvamına bakmadım ama selpakla silerken geliyordu sancım olduğunada eminim ama tam sancım olduğu zamanı hatırlayamıyorum perşembe gecesimiydi cuma günümüydü emin olamıyorum neyse hayırlısı rabbim istediyse olmuştur ama istemediysede hiç bişi sebep olamaz hayırlısı allah kimseyi hayal kırıklığına uğratmasın

kızlarr bi de ne diicem size 2 gün önce kan testi yaptırdım dedim yaa sonuçç negatif çıktı eve geldikk ben çok tuhaf oldum namaz esnasında hüngür hüngür ağlamaya başladımmm ama o kadar ağladım kii anlatamam yaa içimi iyice boşalttım ama engel olamadım kendimee.ertesi gün de doktora gidip az da olsa sevindirici bişey duyunca hemen aklıma geldii Rabbim kullarının üzülmesine dayanamıyor az da olsa onların yüreklerine su serpiyor dert veriyor ama o dertleri arasında soluklayacakları duraklar da veriyor.ben bunu tüm kalbimle hissettim kızlar ve duanın gücünü bir kez daha anladımm.Bu ay hamile olmuycam bu %90 bööle.ama olmasam da gerçekten hep hamdedicem çünküü benii duyan bir rabbim var.

Son düzenleme:
canımm baktımmm adetliyken kullanılmıyomuşş.normalde bu fitile ara vermemek gerekiyomuşş. nezman başladın?eğer dünbaşladıysan hemen bırak bitince başlarsın.

X