Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

iyiyim balım ve ben hala adet olmadım ondann biraz moralim bozuk.. ama şöle 1 hafta kadar ateşimi ölçcem bakayım nasıl olmadı haftya dr gitcem napimm yaa

evet canım ben zorlugunu çok çektim sonuçta evladını kaybediyorsun
ama ecemcim içimden bir ses ben bu imtihanı başardım gibime geliyor canım
sabrettim asla hiçbir zaman isyan etmedim ve başardım herhalde inşallah

kuzucum kuşlar bana fikfik yaptıgınızı söyledi
ama ben yapmayın dedim,kuzucum bebek varsa
rahime tutunmayabilir canım

günaydın canım ama bomboştu kıss içerisi bişi hissetmedim valla dr dediki döllenmeden 1 hafta sonra yerleşirmiş rahme 1 hafta olsun daha fikfik yok

canım günaydın kusura bakma cevap veremedim size slm verip pastaneye gittim çünki ama neşe cevap vermiş bencede ilk uyandığında ölçsen daha iyi yani 5,30 da bu arada maşallah sana 5,30 da kalkıp kahvaltı hazırlıyorsun ben hayatta yapamam

günaydın canım ama bomboştu kıss içerisi bişi hissetmedim valla dr dediki döllenmeden 1 hafta sonra yerleşirmiş rahme 1 hafta olsun daha fikfik yok
hıııı iyi o zaman valla biz karı koca birbirimizi çooook özledik
eşime diyorumki hamile kalırsam dogum yapana kadar bana dkunmak yok diyorum(şaka)
oda şu şekil oluyor tabieyvahedigeldismile:1shok:

hıııı iyi o zaman valla biz karı koca birbirimizi çooook özledik
eşime diyorumki hamile kalırsam dogum yapana kadar bana dkunmak yok diyorum(şaka)
oda şu şekil oluyor tabieyvahedigeldismile:1shok:

hakketten ya o zaman nasıl olacak bende bilmiyorum kıss bizimkide bir bıyık bırakma sevdasıdır 3 aydır filan bıyıklıydı kes artık demiştim kesmiş ee 2 gündürde ayrı yatıyorduk bi eltimde kaldık bi annemde ayrıydık ee bıyıklarıda kesince şöle yumuşak yumuşak bi emişelim dedik :roflol::roflol:

canım genelde uyanır uyanmaz derler belkide ateşin düşük ama hareket ettikçe yükselmeye başladı olabilir mi acaba

kuzucum şimdi ateş ölçüyoruz yaaa
diyelimki allah korusun adet olacagın zaman şimdi
en son 37.0 da kaldı ne kadar düştügü zaman adet olunur

valla onu hiç bilmiyorum kuşum ama düşer yani çıkmaz heralde normal sıcaklığına mı döner bilmiyorum ki araştırmak lazım canım bekle araştırayım bi

:roflol:
Günaydııınn şekerleeerrrrrrr
günaydın balım hoş geldinn..
hehe:roflol:emişelimm:roflol:
güzel soru bencedee.:roflol:

Evt canım. O tanıdığımız hiç ummadığım bir anda gebe kaldım dedi bana. O zmanlar bekardım ben. İğneler vuruluyordu sanırım ilk bebeği tüp bebek yada aşılamaydı sanırım çok sormuyordum kendisi anlatıığı kadarıyla biliyorum. İnşalla neşecim hayırlısıyla.olumunekankayizsmile

hayyy senin emişmene kuzu:roflol::roflol::roflol:
valla ilk önce hamileligin 3 ayı yapılmaz
çünkü düşük tehlikesi olabilir
yaaa aslında kuzu hamileyken karşıyım ben ya
ama zeynebe hamileyken yapıyorduk ama sık degil
doguma 2 hafta kala bırakmıştık
bundada kolay kolay yaptırmayayım diyorum
sonuçta oradad bir can var çok zorluklarla elde edilmiş oldugundan
kıyamam ben aslında eşimden önce ben dayanamam
hani sen dersin ya işte ben onlardanım
ateşli kadınım anaaaam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…