Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Termometre ile dil altından ölçülür. Ateşin seyrine göre yumurtlama günlerini tespit edebilir ve regl derecenizi öğrenebilirsiniz.

Örneğin yumurtlama gününden bir gün önce ateş normal seyrinden 0.2 derece gibi bir düşüş gösterir. O zaman yarın yumurtlama gününüz olduğu anlaşılır.ve ateşin düşüş gösterdiği gece ilişki olmalıki yumurta çatladığında spermle buluşursa hamile kalma olasılığı da artar.
Ateşin düşüşünden sonraki gün yumurtladığımızı ateşimizin bariz yükselmesinden anlarız.
Örneğin regl olduğun derecen 36.0 dır. eğer regl olacaksan regline yakın ısın düşüş gösterir ve 36.0 olduğunda regl olunacağı bilinir.eğer düşüş değilde ısı artış gösterip sabit kalıp düşmüyorsa büyük ihtimalle bu bebişin göbüşte olduğunu işaret eder :)

bak ne buldum canım sanırım 36 ya yani normal sıcaklığına dönüyor vüut demekki şöle düşünmek lazım vücut hep normal sıcaklığında düşünürsek sadece yumurtlamadan 1 gün önce ve yumurtlama günlerinde ısı düşüyor döllenme olursada hamiş kalınırsa yani yükselip ölece kalıyor yani onun dışında hep normal sıcaklıkta yani 36 filan

hıı teşekürler ablaa demekki dil altından ölçtüğüm doğruymuş.
36.98 di :):)

hıııı anladım şimdi kuzucum dün sabah ateşim 37.1 di ama 10:30 da ölçüyorum hep
bugün 9:00 da ölçtüm ve 37:0 çıktı erken ölçmüş oldum ondan demi canım arada bir buçuk saat bir derece eksik çıkmış demi

Hoşbuldum balım gene kaynatıyosunuz benim yumurtlama günü dün bitti ateşim 35.7 di bu gün 36.5 e çıkmış hayırlısı olsun inşşşş

hadi hayırlısı kuşum inşallah yükselir 37 lere 37,5 lara da bir dahi hiç düşmezi inşallah döllenme olur inşallah

hoşgeldin canım
hadi bakalım yumurtladın hııııı
seni gidi seni
bi önceki sayfada kuzuya soru sodum bi bakıp cevaplarmısın canım

hoşbulduk balımm evet dün yumurtladım tabi boş geçirmedik sen hamilelikte fikfikimi soruyosun canımcım olabilir bence ama çok fazla değil bebişide düşünmek lazım demi tatlım zaten ne zorluklarla anneciğine geliyo kocalarda accık sabrediversin canııımmmmmm

hadi hayırlısı kuşum inşallah yükselir 37 lere 37,5 lara da bir dahi hiç düşmezi inşallah döllenme olur inşallah

amin canımmm inşşşşşş inan bunu o kadar çok istiyorumki bugünde ruyamda alyans gördüm altın yani parmağıma takıyodum

1 derece değil kuşum 0,1 derece fark çıkmış buda çok önemli değil en azından 36,5 filan olsaydı o zaman korkardık ama 37 lerde gidiyor korkma kuşum bu iyiye işaret bence 37 de kaç gündür bak mesela 36,5 olabilirdi normal olabilirdi eğer bebiş olmasaydı inşallah rabbim ol demiştir

tatlım mümkünse hep aynı saatlerde ölçmeye çalış

amin canımmm inşşşşşş inan bunu o kadar çok istiyorumki bugünde ruyamda alyans gördüm altın yani parmağıma takıyodum

gerçektenmi maşallah subhanallah nazar değmesin rüyana kuşum herkese anlatma valla bu bebeğe işaret hayrolsun inşallah ben çevremde çok duyuyorum altın yüzük bebek diye altın bebektir derler ama yüzük daha çok bbeeğe işaret derler hemde erkek bebeğe :))))

günaydın arkadaşlar
hepinize güzel bir gün diliyorum a.s.a.s.

günaydın canım hoşgeldin çok teşekkürler meryem suresini okumuşsun allah razı olsun sizlerin sayesinde tamamladım kayınvalidemde bugün kuranda duasını okutacaktı inşallah kabul eder rabbim

ayyyyy çok sevindim yaaa innnşşşşş öyledir balım yaaa tamam burda söyledim bidahada kimseye söylemem vallla çoook sevindim yaaaaaaaaaaaaa

tatlım mümkünse hep aynı saatlerde ölçmeye çalış

evet canım 10:30 da hep ölçüyordum
yan komşunun annesi babası geldiler uzaktan
bir torunu sevişleri var aman allahım sesten uykuda kaçtı
bugün erken ölçtüm
hıııı şimdi fikfike gelelim ya bende hamilelikte hiç düşünmüyorum
yazık bebege aha birşey olsa kaç aydır bebek yapmak için ugraşıyoruz
ne yapalım erkeklerde başlarının çaresine baksınlar

günaydınnn kızlarrr
valla neredeyse bi saatir geçmişi okuyorum amma döktürmüşsünüz heeee
nasılsınız bakalımmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…