Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

onlarla beni nasıl görüştürürsün acaba

yarın bana yardımcı olursan sevinirim

onlardan öğrenmek istediklerim var.

Iyi geceler senide tuttum bu saate kadar.

canım onlarla seni nasıl görüştürürüüüüm
Şöyle olabilir
ben de tanımıyorum kızları ve kadını
sadece arkadaşım tanıyor kızlarıı
Sormak istediklerini sor sen bana
bende arkadaşıma sorayım
o da kızlardan alsın cevapları bana söylesin olur mu canım??
Ya da en geç ben 15 tatilde bi gitsem ben de diyorum
ama kesin değil kararım

canım onlarla seni nasıl görüştürürüüüüm
Şöyle olabilir
ben de tanımıyorum kızları ve kadını
sadece arkadaşım tanıyor kızlarıı
Sormak istediklerini sor sen bana
bende arkadaşıma sorayım
o da kızlardan alsın cevapları bana söylesin olur mu canım??
Ya da en geç ben 15 tatilde bi gitsem ben de diyorum
ama kesin değil kararım

HIIIIIIIII ben onları topikte sandım
yo gerek yok o zaman çok teşekkür ederim iyi geceler ceylan sağol.

Bu arada kızlar siz yoksunuz ama ben yazayım
bu aralar giremiyorum....Pek evde durmuyorumda
sizi çok özledim ne alemdesiniz
tedaviye başlayan ilaç kullanan
adet olan adeti geciken hamilelik belirtileri olan

yaddaaaa en önemlisi hamiş olan :)))

yokmu huuu komşular

topik coşmuş gündüz giremiyorum okulda yoğunum akşam anca vakit buluyorum bugün kardeşimin doğacak bebişine dayanamadım bebek arabası aldım en konforlusundan kocişimin eline de pek yakıştı ama tam orda içim acıdı offayşecim çok dikkat kendine bebişine bizim içinde dua et canım

merhaba canımgeçmişi okuyordum ama bitiremedim

bende okuyayım dedimde devam edemedim çok uzun yaaa
bayadır girmiyomda uzamışş

topik coşmuş gündüz giremiyorum okulda yoğunum akşam anca vakit buluyorum bugün kardeşimin doğacak bebişine dayanamadım bebek arabası aldım en konforlusundan kocişimin eline de pek yakıştı ama tam orda içim acıdı offayşecim çok dikkat kendine bebişine bizim içinde dua et canım

üzülme cnm er veya geç ssende göreceksin
kocişinin elinde o arabayı inşallahhhh
ddularım her zaman sizinle cnm benim

ANAMMMMMMMM GÖZLERıM PÖRTLEDı OKUMAKTANakannehir
AMMA YAZMIŞSINIZ MAŞŞALLAH....:nazar:
EN AZINDAN AKŞAMLARI ARA ARA OKUYUP AZALTIYODUM
KıMSEDE BENı ÖZLEMEMıŞ ADIM BıLEM GEÇMEMıŞ ÇOK KIRILDIM ÇOOOOOKKKKKK:çok üzgünüm:
ŞAKA ŞAKA BEN SıZE KIZARMIYIM OKADAR HIYARMIYIM:roflol:
ÖZLEDıM SıZı VALLAHA
KUZUM GÖNDERDıĞıN BEBEK ODASI MUHTEŞEM...
GERÇı BEBEĞE HARŞEY YAKIŞIYO AMA......

günaydın kızlarr -tatlicadiarzu- Akşam testi yaptım malesef test çizgi ama üzülmedim çünkü bekliyordum beta hcg nin sıfır olmasından belliydi. Kuzunaz dediğin gibi yılda 1-2 defa bu şekilde olabiliyormuş. Hiç adetimi bu kadar beklediğimi hatırlamıyorum.:roflol:

günaydın kızlarr -tatlicadiarzu- Akşam testi yaptım malesef test çizgi ama üzülmedim çünkü bekliyordum beta hcg nin sıfır olmasından belliydi. Kuzunaz dediğin gibi yılda 1-2 defa bu şekilde olabiliyormuş. Hiç adetimi bu kadar beklediğimi hatırlamıyorum.:roflol:
günaydınn canım olsun birdahaki aya inş..

ANAMMMMMMMM GÖZLERİM PÖRTLEDİ OKUMAKTANakannehir
AMMA YAZMIŞSINIZ MAŞŞALLAH....:nazar:
EN AZINDAN AKŞAMLARI ARA ARA OKUYUP AZALTIYODUM
KİMSEDE BENİ ÖZLEMEMİŞ ADIM BİLEM GEÇMEMİŞ ÇOK KIRILDIM ÇOOOOOKKKKKK:çok üzgünüm:
ŞAKA ŞAKA BEN SİZE KIZARMIYIM OKADAR HIYARMIYIM:roflol:
ÖZLEDİM SİZİ VALLAHA
KUZUM GÖNDERDİĞİN BEBEK ODASI MUHTEŞEM...
GERÇİ BEBEĞE HARŞEY YAKIŞIYO AMA......

günaydın canım hayırdır hıyar mıyar sabah sabah bu ne enerji yavrum maşallah benim başım ağrıyor valal gece 12,30 tan sonra fikfik yap valla ilk defa gece banyo yapmadım sabah erken kalktım yaptım ee saç kurutma makinesi bozuk ateş çıkıyor bende düzleştirici ile uğraştım 2 saat uykusuzum ve başım ağrıyor anlayacağınız

günaydın arkadaşlar
bugün nasılsınız bakalım
enerjikmiyizhihoyyythihoyyyt

günaydın canım hayırdır hıyar mıyar sabah sabah bu ne enerji yavrum maşallah benim başım ağrıyor valal gece 12,30 tan sonra fikfik yap valla ilk defa gece banyo yapmadım sabah erken kalktım yaptım ee saç kurutma makinesi bozuk ateş çıkıyor bende düzleştirici ile uğraştım 2 saat uykusuzum ve başım ağrıyor anlayacağınız

kuzucum kuşlar bana fikfik yaptıgınızı söyledi
ama ben yapmayın dedim,kuzucum bebek varsa
rahime tutunmayabilir canım

abla günaydın.bişey sorcam.. ben bir hafta kadar ateşimi ölçmeyi düşünüyorum. şimdi sabah eşime kahvaltı hazırlamak için 5,30 da kalkıyorum. eşim 6,30 da gidiyo ben tekrar yatıyorum ya o saatde. sonra 8,00 de tekrar kalkıyorum... sence ateşimi 5,30 damı ölçeyim yoksa 8,00 demi ölçem daha iyi sonuç verir.

günaydınn canım olsun birdahaki aya inş..

günaydın şeker nasılsın? normal yoldan zaten çok umutlu deilim. Ama olmuyacak diye bişey de yok sonuçta. Rüyalarımda hep bebekler görüyorum son zamanlarda. Bi tanıdğımızın çocuğu oldu ondan da etkilenmiş olabilirim. Mart Nisan gibi tpü bebeğe karar vereceğiz inşallah. İçimden bir ses olacak diyor. Hem de ikiz diyo. Akrep burçlarının 6. hisleri kuvvetleri olur genelde. Ben de bir Akrebim hislerime inanıyorum. Allahın izniyle hayırlısı olsun diyelim hepimiz için :CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

Neşecim nerdesin :CüvCüv: hamile haberini duymak istiyorum.Seni bir tanıdığıma çok benzetiyorum. Seninle aynı kaderi paylaşmıştı o da sonra normal yoldan bebeği oldu şu an 1,5 yaşında. İnşşallah senin de hepimizinde olacak inanıyorum. Allah bizi imtihan ediyor. Bu imtihanı sabırla geçeceğiz inş. hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt olumunekankayizsmile

X