Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

seni gidi seniiiiiii valla hepiniz ateşli karılarsınız ben anlamam öle yumurtlama akıntısı filan ıslaktı filan anlamam öle kocişleri çok seviyorsunuz ben bilmem artık :sm_cool: şaka bir yana canım yumurtladığının göstergesidir sakin ol tatlım sen her zaman sakinsin zaten maşallah bende bu ay hissettim o ıslaklığıhep

:kedi::kedi::kedi::kedi::kedi::kedi: ya gerçekten çok utandım ben değilde eşim :eek::eek: :eek:

sevinç gözyaşı olur onlar canımm Rabbim hep öyle ağlatsınnn

evet canım sevinçten aglarım hemide eşime sarılıp aglarım inşallah
bide bebegim dogup kucagıma verdiklerinde aglarım
zeynebimin arkasından olan evladım yüregime su serper en azından
inşallah hamileliklerimide giyerim
allahım nasip eder inşallah

kızlarr şu bebek beşiğine bakın ne güzell sanki beraber yatıyomuş gibii

resim küçük oldu yine galiba:kedi: kuzucum bi beceremedim büyük resim yollamyı yaaa

kuşum bak resmi şimdi yükleye bastıktan sonra altta yükleme seçenekleri çıkıyor mavi bir yazı orayı tıkla resim yeniden boyutlandır bölümünde yeniden boyutlandırma yapma seçili olacak birde sen bu resimleri mesela google görselelrden arayıp buluyorsun ya çıkan resmi hemen kaydetme önce o resmin içine gir büyük halini gör öyle pc ne kaydet sonra yükleme yap yükleme yaparkende dediğim gibi yeniden boyutlandırma yapma seçili olacak ok

evet ama yinede beta yı yaptırıp görürsem inanırım
eşim bile bi sabırsızlanıyorki anlatamam
diyoki yaaaaa şu beklemeside ne kadar zor
dogru çok zor ama ne yapalım bekleyecez
herşeyin zamanı var ama kandan baktıracam
çooooooooooooook yakında size sürpriz olsun

inşşş canım benimm hepimiz halay çekecez burda inanki çok seviniyorum sana eğerki hamile kalırsan(kesin öyle görünüyo)bizlerede çok dua et olurmu arkadaşım

kızlarr şu bebek beşiğine bakın ne güzell sanki beraber yatıyomuş gibii

resim küçük oldu yine galiba:kedi: kuzucum bi beceremedim büyük resim yollamyı yaaa

ne güzel pratik bir beşikmiş
güzelde duruyor
zeynebimin beşigide şu büyük beşiklerdendi
eşime diyorum bu sefer yatagımıza iyice birleştiririz
çocugumla birlikte yatayım diyorum
bu beşikte tam istedigim gibi
bebek annesine daha yakın olur

kıslar bişi dicem size ya ben kaç aydır dikkat ediyorum yumurtladığımı düşündüğüm zamanlardan sonra bende başlıyor bir idrarar çıkma ki sormayın sürekli ya neden böle ben yumurtladıktan sonra gidiyorum gerçi önceki aylar ki yumurtladığımı düşünmem sadece kendi teorim daha önce klomenlerde bile yumurtam büyümedi veya oluşmadı ama nedne şimdi sık idrar olayı başladı yine 2 gündür yumurtanın çatlamasıyla bi ilgisi olabilri mi acep

inşşş canım benimm hepimiz halay çekecez burda inanki çok seviniyorum sana eğerki hamile kalırsan(kesin öyle görünüyo)bizlerede çok dua et olurmu arkadaşım

zaten şu an bile sizlere dua ediyorum
ama hamile kalırsam hamilenin duası kabul olur diye inanıyorum
bu sefer hepinize duada ederim canım

kıslar bişi dicem size ya ben kaç aydır dikkat ediyorum yumurtladığımı düşündüğüm zamanlardan sonra bende başlıyor bir idrarar çıkma ki sormayın sürekli ya neden böle ben yumurtladıktan sonra gidiyorum gerçi önceki aylar ki yumurtladığımı düşünmem sadece kendi teorim daha önce klomenlerde bile yumurtam büyümedi veya oluşmadı ama nedne şimdi sık idrar olayı başladı yine 2 gündür yumurtanın çatlamasıyla bi ilgisi olabilri mi acep

sık idrar olayı hamilelik belirtisi diye biliyorum tatlım ama olabilirde ay sende bu ay hamile kalsan ne güzel olur canım ya çifte sevinç yaşarız neşeninkiyle birlikte

kuşum bak resmi şimdi yükleye bastıktan sonra altta yükleme seçenekleri çıkıyor mavi bir yazı orayı tıkla resim yeniden boyutlandır bölümünde yeniden boyutlandırma yapma seçili olacak birde sen bu resimleri mesela google görselelrden arayıp buluyorsun ya çıkan resmi hemen kaydetme önce o resmin içine gir büyük halini gör öyle pc ne kaydet sonra yükleme yap yükleme yaparkende dediğim gibi yeniden boyutlandırma yapma seçili olacak ok

canım dediğin gibi yaptım zaten resmi büyük açıp öyle kaydettim pc ye resim bouyutunu büyük seçiyorum ama kaydederken benim seçtiğim boyutu kaydetmiyo :KK43:

sık idrar olayı hamilelik belirtisi diye biliyorum tatlım ama olabilirde ay sende bu ay hamile kalsan ne güzel olur canım ya çifte sevinç yaşarız neşeninkiyle birlikte

inşallah canım ama bende daha dün gece başladı
ve dün geceden beri de mide bulantısı var
kullandıgım hap düşük için progesteron ama onda sadece uyku hali
sersemlik ve baş dönmesi var yan etkisinde ama hapa vücudum alıştıgı için
başımda dönmüyordu dün akşam bide başım döndü
rabbim sevinecegimiz bir haberle yüzümüzü güldürür inşallah

ne güzel pratik bir beşikmiş
güzelde duruyor
zeynebimin beşigide şu büyük beşiklerdendi
eşime diyorum bu sefer yatagımıza iyice birleştiririz
çocugumla birlikte yatayım diyorum
bu beşikte tam istedigim gibi
bebek annesine daha yakın olur

evet canım bi arkadaşım hamile o görmüş daha önce sonra kaybetmiş hngi sitede olduğunu bulamıyodu benden rica etti buldum sizinle de paylaşayım dedim :))

inşallah canım ama bende daha dün gece başladı
ve dün geceden beri de mide bulantısı var
kullandıgım hap düşük için progesteron ama onda sadece uyku hali
sersemlik ve baş dönmesi var yan etkisinde ama hapa vücudum alıştıgı için
başımda dönmüyordu dün akşam bide başım döndü
rabbim sevinecegimiz bir haberle yüzümüzü güldürür inşallah

inşşş canım benim inşşş

tüüüüh yaaaa ayşede gelseydi daha net olurdu
oda hatırladıgım kadarıyla erken idrar olayı olmuştu
gelse konuşurduk
nerdesin aaaaaaaaaaayyyyyyyyyyyyşşşşşşşşşşeeeeeeeeeee ayşe

X