Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ben geldiiiimmmmmmmm
herkese tekrar günaydın......

kuzuuuuuummmmmmmm toplam 3tane okudum canım benim
inşallah toparlarsın.....

dün çok kötü bişey oldu kızlar hala moralim çok bozuk
ben yan komşumla yazın tartışmıştım
ve biz çok samimiydik
sonrada hiç konuşmadım
geçen gün oğlu asansörde sigara içiyodu
benimkide görünce oğlana ikaz etti yanındada bi arkadaşı vardı
çocuk onamı kinlendi ne
benim adımı asansöre yazıp altınada
ağzına alınmayacak şeyler yazmış
o.......
yakalıdığım yerde seni bilmemne falan işte anlamışsınızdır
benimki okadar sinirlendiki anlatamam size
ben napcam şimdi bilmiyorum
sabaha kadar hiç uyuyamadım
biraz önce yattığımdada
abuk subuk rüyalar gördüm
ay canım benim ya üzüldüm adınaa gerçektenn... hay allahım yaa bak sen şu neysee ya bende çok sinirlendim :eek:klava::eek:klava:allah aşkınaa bunu yazan çokmu küçükde böle bişey yazmışş salak şeyy yaa:eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava:

Konuyu Toplam 9 Kullanıcı okuyor. (9 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
Kuzunaz, almaata, bade_34, evindarkece+, hilalbebik, kayra_esk+, meltem2327+, tiryak+, XTATLIKIZ

ohhhh maşallah topiğimize maşallah subhanallah dostluğumuza maşallah subhanallah topiğimizin hamilerine rabbim sen bereket ver hamişlere yukarıda adı yazan ve şu an burda olmayan tüm topik sakinlerine tez zamanda bebeiş ver inşalllah rabbim maşallah subhanallah :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: evet 41 tane nazar boncuğu koydum umarım olmuştur

evet kuzucum maaaşalllahhhhhh :nazar::nazar::nazar:

kızlar ya hapşırıken sanki yumurtlaıklarıma sancı giriyo adetim geliyo galibamafoldumben

ben geldiiiimmmmmmmm

ve biz çok samimiydik
sonrada hiç konuşmadım
çocuk onamı kinlendi ne
o.......
biraz önce yattığımdada

canım öncelikle çok teşekküğr ederim ama üzüldüm bu olaya bak sen terbiyesize pislik eee senden ne istiyor peki bu anlamadım aman canım ya erkeklerin kavgası hiç bir şeye benzemez çok dikkatli ol eşini sakinleştir o terbiyesizede başka türlü haddini bildirin gerekirse ne demek senin adını yazıyor evli barklı bayan ay benimkinden ben çok korkarım öle bişi olsa boğazını sıkıp oracıkta öldürür çok sinirlidir gerçi eşimi tanışanız ay senin eşinmi sinirli ne kadar efendi sakin mülayim bir adam dersiniz gören öle diyor ama ben diyorum eşim olsa öldürür o yüzden aman dikkat et bacım eşini sakinleştir erkek bu hiç bir şeye benzemez onların gururu

hemde allah aşkınaa psikopatmı bu çocuk yaani ölede olabilri en iyisi fazla uzatmayın canımmm.. kapıyıda bakmadan açma emniyeti takılı olsun dikkat et kendine böylelerinin ne yapcağı belli olmazz ,.

selamlar kızlar
mopsy cnm sendemi burdasın :teytey:

aa cnm hoşgeldin bende seni bekliyordum sen bana meryem okudunmu canım ben bugün toparlıyorum ve sayıyorum canım eğer okumadıysan tabiki kesinlikle canın sağolsun okumuş kadar oldun benim için ama okuduysan sayı olarak bilmem gerekiyor ki toparlayayım canım

az önce doktordan geldim
gerçi bişey anlamadım jinekolojik muayene yapmadı ultrasonlada bakmadı..şikayetlerimi dinleyip ilaç yazdı.birde kan testi verdim
bebek tedavisi içinde beni "bu işin uzmanı var ona yönlendirecem" dedi

bana yazdığı ilaçlar şunlar Neo-Penotran....ornitop....monodoks

hayırlısıyla inşallah bu ilaçlar bitsin smear testi yapılacak ve bebek için start verilecek

ben geldiiiimmmmmmmm

ve biz çok samimiydik
sonrada hiç konuşmadım
çocuk onamı kinlendi ne
o.......
biraz önce yattığımdada

ay ne ayıp ya insan aileden terbiye alır hiç terbiye yokmuş demek.bu ne densizlik..çok ayıpladım....ailes ne demek ya senin adına küfretmiş.eşinde gidip onuu dövsünmü yanii....bence öncelikle eşin yine çocuğa güzelce konuşsun ..eğer çocuk anlamıyorsa babasına desin.alsanaalsanasmile

hoşgeldin canıma.s.
hoşbuldum canım Şeniz
aa cnm hoşgeldin bende seni bekliyordum sen bana meryem okudunmu canım ben bugün toparlıyorum ve sayıyorum canım eğer okumadıysan tabiki kesinlikle canın sağolsun okumuş kadar oldun benim için ama okuduysan sayı olarak bilmem gerekiyor ki toparlayayım canım

cnm yaz benden 2 tane
dün okumadım ama bugün okuyacam
zaten hastayım fazla pc başında kalamıycam 1-2 saat takılırım sonra kuranımı okurum vereliniortak

aa divin naber kız bende bu sabah bakem dedim.
şeker demek doktora gittin...eee demek o tahlilleri uzman isteyecek canım daha iyi değilmi..bi test sonucun çıksın sonra uzmana yönlendirince başlar tetkiklerin

Canım adetim geçti diyemiyorum çünkü tam adet günümde lekelenmeye başladım ama hala devam ediyor ve sökmedi.Buda bende çok stres yapıyor.

anladım canım..ama söker herhalde ..eğer 2 gün kadar süreçte doktora gitki ilaç versin bidahaki ay yumurta gelişimini engellemesin sonra

ben geldiiiimmmmmmmm

ve biz çok samimiydik
sonrada hiç konuşmadım
çocuk onamı kinlendi ne
o.......
biraz önce yattığımdada

ÇOK GEÇMİŞ OLSUN TATLIM çok terbiyesiz insanlar var ya sen kocanı sakinleştir tatlım ne yapacağı belli olmaz böylelerinin kapıyı falan kitlede otur tatlım

X