Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

inşallah canım evin bize süpriz yapar sonrada sen yaparsın canım

AYY İNŞAALLAH CANIM
SENİN VE YAVRUCEYLANIN DEDİKLERİ ÇIKSIN DİLEYİN BENDEN NE DİLERSENİZZZa.s.
TAKI ÖĞRETMENİYİM BEN EĞER TAKI TAMAYI SEVİYOSANIZZ KENDİ ELLERİMLE TAKILAR YAPAR YOLLARIM WALAAkaydirigubbakcemile2

ayy canım benim sen hamiş kal bebişini sağlıkla kucağına alda bebeğinin resmini yolla yeter bana güzelim inşalllahhh

SEN ÖYLE SANMA AMA İNŞAALLAH ÖYLEDİR HEM SANA HEM BİZE SÜPRİZ OLURR
inş canım . inş hep beraber kalalım inş.dileğim bu
inşallah canım evin bize süpriz yapar sonrada sen yaparsın canım
inş canım..hep beraber kalalım ya allah kimsenin elini boş koymasın.. ee kayracım senin hislerin kuvvetli benim için ne hissediyonkaydirigubbakcemile3

inş canım . inş hep beraber kalalım inş.dileğim bu

inş canım..hep beraber kalalım ya allah kimsenin elini boş koymasın.. ee kayracım senin hislerin kuvvetli benim için ne hissediyonkaydirigubbakcemile3

bu ay olurmu bilemiyorum ama yakın olduğunu hissediyorum canım bilmem çıkarmı hislerim rabbim tez zamanda nasip etsin inşallah canım

bu ay olurmu bilemiyorum ama yakın olduğunu hissediyorum canım bilmem çıkarmı hislerim rabbim tez zamanda nasip etsin inşallah canım
ay sağol canım yaa senin hislerine çok güveniyorum... ya ne güzel dimi kızlarr birbirimizi motive edip en azından kafamıza fazla takmıyozz burda olduğumuz zman unutuyozz...hayırlısıyla rabbim bebişlerimizi versin kucağımızaa

evt canım burası terapi merkezi gibi insanı rahatlatıyo
hapimiz aynı dertten olduğumuz için birbirimizi anlayabiliyoruzz
iyi ki varsınızzzopuyorumnanaktan

sen sağol canım benim evet birbirimize dua ediyoruz moral veriyoruz müjdeli haberlerle daha çok mutlu olup umutlarımızı yeşertiyoruz KUZUCUMDAN ALLAH razı olsun iyiki açmış bu topiği ve iyiki buldum burayı :asigim::enbuyukkk:a.s.

canımın içi hoşgeldin nasılsın burdada elektrikler gidip geldi sinir oldum neler yapıyosun canım:asigim:a.s.

canım benimm napiim ben de yarın için randevü aldım doktora artıkın yarın 2.tedaviye start vericezzz Allahın izniyle bu akşam da her ihtimale karşı kan testi yaptırıcam o testle gidicem ki yarın bi daha beklemiyim test için.

canımın içi hoşgeldin nasılsın burdada elektrikler gidip geldi sinir oldum neler yapıyosun canım:asigim:a.s.

kayra sana sorayım dedim sanırım kuzunazın işi var yasin okumak istiyorum hergün mü 1 tane yoksa istediğin kadar mı okuyabilirim

hani 41 yasin yada 500 adet onu öğrenmek istiyorum
şimdiden teşekkürler ALLAH HAYIRLI EVLAT NASİP EDER İNŞALLAH

ben geldiiiiiiiimmmm delikafaduldendelikafadulden ayyy topik biraz sakinleşmiş yahuuu öğleden önce neydi öle bir an karamsarlığa kapıldım ya benim işlerim var dedim bir sürü arkadaş gelmiş dedim nasıl tabışacağım hepsiyle geçmiş sayfalrıda okuyamam dedim CADIARZUCADIARZU

evet listeye gelmek eklenmek isteyen canlarııımmm şimdi yazabilirsiniz maşallah bugün bendede bir enerji var ki sormayın zaten o yüzden patlama yapıyor çayı filan döküyorum ya üzerime delikafaduldendelikafadulden haböyllleee zıplamak istiyorummm kaydirigubbakcemile3

opuyorumnanaktan
canım benim canım benim ya valla hi beni utandırıyorsun maşallah evet topiğimize herkes çok iyi herkes çok tatlı herkes en az kendisi kadar arkadaşlarınında hamile kalmasını istiyor bunun için elinden gelen bilgiyi ve desteği paylaşıyor hem şu da var ben bir çok topikte gördüm konuyu açan kişi topiğe sahiplenmiş ama bizde o da yok topiğe her gelen topiğin sahibidir yani inanın bütün arkadaşlarım ben yokken o kadar birbirine destek çıkıyor sorunlarını paylaşıyor ki yeni gelenlerin ben çok mutlu oluyorum kayracım :enbuyukkk: iyiki varsınız iyiki topiğimiz var herkeseeeeeeee çok teşekkür ederim arkadaşım olduğunuz için

hoppp dur bakımm yerindee zıplamak yasak sanaalmaz:
bebişlerin tutunsun iice sonra onlar doğunca hepberaber zıplarsınızzzkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…