Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

HOŞ GELDİN İYİLİK MELEĞİİİŞeniz
NASILSINNN?
MİSFİRLERİN GİTTİ Mİİ

NeŞecİĞİm Çıkmadan sÖylİyİm ateŞİn sÜperrrr ateŞlİİİ karıııı senİİİ gelİyor bebeİŞ gelİyoorrr :)))))

İNŞAALLAH CANIM BEBİŞLER ÇIKTI YOLA ÇEKİLİN TOPİĞİ BEBEİŞ BASACAKKK
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

arkadaşlar akıntı adet öncesi olurmu acaba
böyle çok kremsi ve beyaz bir akıntı
siz cevap yazın ben gelince okuyayım
şimdi ablamlara çıkıyorum geldigimde okurum

HOŞ GELDİN İYİLİK MELEĞİİİŞeniz
NASILSINNN?
MİSFİRLERİN GİTTİ Mİİ

hoşbuldum canımın içi o senin iyiliğin kalbinin güzelliği canım benim şükür gittiler ama 2 3 gün sonra damlarlar yine kış bitse biran önce rahatlarım ama nerden baksan 3 4 ay var daha rabbime sığındım artık güzelim sen nasılsın

biraz gerginim ama idare ediyorum
seni çok iyi anlıyorum allah sabır versin evliliğimin ilk 8 ayını kaynanamlarla berbaer geçirdim onlar yetmiyomuş gibi bi de görümcemler geliyodu sürekli hamd olsun şimdi ayrıyız iyiyiz

hoşgeldin neşem kayram :)
özledim sizi
bende kaçcam birzdan yemeği dışerda yicez annemlerle ama gelince girerim yine
çatlarım yoksa:)

neşem hadi hayırlısı bakaılm inşallah hamişsindir canıum benim inşallah
her namazdan önce iki rekat şükür namazı kılıp hepinize dua ediyorum hadi bakaılm
coştur bizi:)
bende sen girmeyince acaba dedim bu bize sürprizmi yapacak
inşallah oda olacak canım benim inşalalh:Saruboceq:

arkadaşlar akıntı adet öncesi olurmu acaba
böyle çok kremsi ve beyaz bir akıntı
siz cevap yazın ben gelince okuyayım
şimdi ablamlara çıkıyorum geldigimde okurum

CANIM BELİRTİLER HERKESTE FARKLI OLABİLİYO BUNU AKLINDAN ÇIKARMA AMA BENDE HAMİLE KALDIĞIMDA AKINTIM ARTMIŞTI İNŞAALLAHH HAMİLESİNDİR CANIMM İNŞAALLAHH:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

hoşbuldum canım çok bekletme bizi şekerim afiyet olsun annenlere saygı ve sevgiler canım:asigim:

Kayracım şükür namazı nasıl kılınıyor canım 2 rekat dimi

canım çok çok özür dilerim işlere dalmışım şimdi gördüm ben mesela şöyle adadım her hamile kalan arkadaşım için 4 rekat şükür namazı kılıcam dedim belirli bir rekat sayısı olmalımı bilmiyorum ama ben böyle adadım canım tekrar özür dilerim geç cevap verdiğim içina.s.

hoşbuldum canım çok bekletme bizi şekerim afiyet olsun annenlere saygı ve sevgiler canım:asigim:

şimdi çıkıyodum bende canım hazırlandım
saygı ve selamını iletirim :)
ben bugün çok kötü bişey yaptım sabah çalışmıştık
hani belli değilya benim yımırtlamam
gerçi ateşe göre geçti ama
sabah çalıştıok sen bonyo yapmayı unut
biraz önce yaptım çok utandım çoooookkkk
nasıl günay allahım affetsin
hala kendime sinir oluyorum:gitme::gitme::çok üzgünüm:

üzülme canım çünkü bilinçli olarak değil sadece unutmuşsun olabiliyo rabbimm affetsin iyi eğlenceler canım görüşürüz bende bebek hediyesi almaya gidicem birazdan akşama arkadaşa gidicez arkadaşlarla bakalım:sinifsinif:

CANIM UNUTULARAK YAPILAN ŞEYLERDEN SORUMLU TUTMUYO RABBİM SENİN PİŞMAN OLMAN TÖVBE YERİNE GEÇMİŞTİR ZATEN SIKMA CANINI:teselli:

ya kızlar benim dün gündüz ve özellikle gece adet ağrısının aynısı vardı sağ yumurtam sağ bacağım belim kalçam ağrıdı durdu daha adet için çok erken bugün 18 ci günüm daha iyice dengem filan bozuldu anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…