Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

:roflol::roflol::roflol: ay sende aynı benim gibisin ya valla buzlar eridiyse bu gece olur kıs şimdi konuşmuyormusunuz

konuşuyoruz bugün baya aradı beni karnın nasıl eve bişey lazımmı gelirken ne getireyim:roflol:
ama biraz uzak duruyoz ilk defa bu kadar uzak durdum normalde çok yılışık olurum ben
acilde tahlil sonuçlarını beklerken kafamı omzuna dayadım koluna girdim şaşırdı beklemiyodu :))

ayşe cim bana bak eğer perşembe 16 mm deyse hergün birer milim büyüdüğünü düşünürsen bugün 22 mm oluyor eğer büyüdüğünü düşünürsek tabi o yüzden sen bugün gel kocanı affet yoksa ben sana küserim bak he :)

yani 22 olduğunu zannetmiyorum 18-19 olunca çatlamıştır
senin hatrına affedeyim hadi zaten özledim kıss yazık canım benim akşamları çayını bile kendi demliyo bana sölemiyo :))

kuzuuu ordamısın çıktın galiba
ya bu arada yasemini soruyo herkez noldu acep:uhm:
rabbim inşallah hamiledir aramızdan bi hamile çıkarda bizde moral buluruzzz

konuşuyoruz bugün baya aradı beni karnın nasıl eve bişey lazımmı gelirken ne getireyim:roflol:
ama biraz uzak duruyoz ilk defa bu kadar uzak durdum normalde çok yılışık olurum ben
acilde tahlil sonuçlarını beklerken kafamı omzuna dayadım koluna girdim şaşırdı beklemiyodu :))

ay valla bu erkekler hep aynı heleki küs olduğun zamanlar azıcık barışmak için ışık görseler eve elleri kolları daha çok dolu gelir her zamankinden daha çok allah aranızı hiç bozmasın kuzum valla böle şeyler tadı tuzu inşallah bebiş olur neler var neler biliyorsun hadi bakalım inşallah kırklarımız karışır kız adet lerimizde hemen hemen aynı ben de 26 sında oldum

kuzuuu ordamısın çıktın galiba
ya bu arada yasemini soruyo herkez noldu acep:uhm:
rabbim inşallah hamiledir aramızdan bi hamile çıkarda bizde moral buluruzzz

yok ya burdayım canım eşim rahat bırakmıyor kıs benle uğraşıyor ben de bilgisayarla yalnız odada oturmak istemiyorum alıp yanına oturuyorum iyice dizinin didine :) oda sayfaları kapatıyor filan sinir etti beni öpüyor bende dudağını ısırdım oda yastıkla bana vuruyo ay bende ona tokat attım :roflol::roflol:

benimde kasıklarımda değişik hisler var hafif ağrılar sanki balon gibi şişmeler benim birde hep sol tarafım ağrıyor sanırım soldan yumurtluyorum

ya benimmkinde biraz gurur vardır ben ona tavır yaptımmı o daha beterini yapar barışmak için fazla çabalamaz illa ben gidecem ışık yakacam neyse yaparıs be iyilik bende kalsın :))
bende 25 inde olmuştum yavrum bee hamile kalmasamda adet olsam bile çok sevinirim ilaçsız adet oldum diye zaten yarın soğana başlıcam adet olana kader içicem hadi hayırlısı

yok ya burdayım canım eşim rahat bırakmıyor kıs benle uğraşıyor ben de bilgisayarla yalnız odada oturmak istemiyorum alıp yanına oturuyorum iyice dizinin didine :) oda sayfaları kapatıyor filan sinir etti beni öpüyor bende dudağını ısırdım oda yastıkla bana vuruyo ay bende ona tokat attım :roflol::roflol:

ya gıcıklar bunlar işte ilgi çekmek için yapıyolar bende nete girdimmi pcyi alıp yanına gidiyom napıyosun kimle konuşuyosun gıdıklamalar bilmem ne ama duuur ben bu sefer iyi özlettim kendimi bu gece nolur bilmem:kedi:

ya gıcıklar bunlar işte ilgi çekmek için yapıyolar bende nete girdimmi pcyi alıp yanına gidiyom napıyosun kimle konuşuyosun gıdıklamalar bilmem ne ama duuur ben bu sefer iyi özlettim kendimi bu gece nolur bilmem:kedi:

:roflol::roflol:

ya benimmkinde biraz gurur vardır ben ona tavır yaptımmı o daha beterini yapar barışmak için fazla çabalamaz illa ben gidecem ışık yakacam neyse yaparıs be iyilik bende kalsın :))
bende 25 inde olmuştum yavrum bee hamile kalmasamda adet olsam bile çok sevinirim ilaçsız adet oldum diye zaten yarın soğana başlıcam adet olana kader içicem hadi hayırlısı

ya sanki bizimkini anlattın kıs senle çok ortak noktamız var bizimki kova burcu yoksa burçlarımı aynı bu arada hamileliğinden emin olmadan soğan içme derim bak eltim derdi köyde kadınlar çocuk düşürmek için içermiş birde bu topikte biri daha söyledi bunu kimdi hatırlamadım senmiydin

şu avatarımdaki resmi bir türlü değiştiremedim ben günlerdir bağlantı sorunu diyor hep kaç gün önce eltimin küçük oğlu dedi çok komik bu resmin diye ondan beri değiştirmeye çalışıyorum ama olmuyor :)

merhaba kızlar ben yeni üye oldum
ilk kez adetim 5 gün gecikiyor ben de kesin hamileyim sandım ve kan testi baktırdım ama kanda bhcg değeri 2.93 çıktı ? bu değere göre hamile olma ihtimalim varmı ?
bu konuda bilgisi olan varsa lütfen yazın kızlar
teşekkürler

ya sanki bizimkini anlattın kıs senle çok ortak noktamız var bizimki kova burcu yoksa burçlarımı aynı bu arada hamileliğinden emin olmadan soğan içme derim bak eltim derdi köyde kadınlar çocuk düşürmek için içermiş birde bu topikte biri daha söyledi bunu kimdi hatırlamadım senmiydin

cnm bende sanardımki bi tek benimki böyle :)))
benimkinin burcu boğa adıda muhammet miraç
ya onu ben sölemiştim ama saraçoğlunun sitesine girdim birçok kadın bu soruyu sormuş hayır diyor asla düşük yaptırmaz bişeye güveniyorki öle sölüyor yoksa insanları tehlikeye atmazdı

merhaba kızlar ben yeni üye oldum
ilk kez adetim 5 gün gecikiyor ben de kesin hamileyim sandım ve kan testi baktırdım ama kanda bhcg değeri 2.93 çıktı ? bu değere göre hamile olma ihtimalim varmı ?
bu konuda bilgisi olan varsa lütfen yazın kızlar
teşekkürler

adet düzenini biliyormusun canım kaç yıldır evlisinne kadardır korunmuyorsun bunları söyleyebilirmisin normal şartlarda adetini 5 gün geçtiyse bu değer çok az gibi aama belki geç döllenme olmuş olabilir dicem adet siklusunu söylermisin yani bir adetinden diğer adetinin birinci gününe kadar olan zaman

merhaba kızlar. gelişme var mı?hamile olan var mı?ya da belirtisi yüksek olan?
benim de bir haftadır ara kanamam devam ediyor. korkmaya başladım artık. yumurtlama kanaması dedim ama bir hafta oldu. doktora da gitmiştim bu yüzden. normal dedi. hiç bişey bulamadı. var mı benim gibi böyle ara kanama yaşayan yumurtlama döneminde.

Bendim kuzucum ama benim dediğim soğanın kabuğunun suyu idi...:nazar:

şu avatarımdaki resmi bir türlü değiştiremedim ben günlerdir bağlantı sorunu diyor hep kaç gün önce eltimin küçük oğlu dedi çok komik bu resmin diye ondan beri değiştirmeye çalışıyorum ama olmuyor :)

yoo komik değil hayatım güzel bi hatunsun belli:))))

kııslar tam 3 saattir idrarımı tutuyorum ben bi ovülasyon testi yapayım en iyisi bakalım yine kırmızı çıkacakmı çizgi çıksada eşimden hayır yok yattı öldü adamcağızım 2 gündür kıs

X