Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

:nazar:|....KK Nick....|YAŞ|SAT|infertilite sorunu .|Uyguladığı kürler|beklenen adet tarihi |kullandığı ilaçlar| ovülasyonla ilgili | Dualar
1|kuzunaz|25 | 26.09.2009 |polikistikover |hayıt kapsülü (agnucaston), polenbal, tarçınçörekotu, bal, böğürtlen kökü| belirsiz |glucophage-folic plus-carvital(b12-b6-folicasid bitkisel) | ovülasyon testine başlayacak| 4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
2|yasemin-66 | 30|14.09.2009|sebepsiz-bebeklerin kalbi duruyor |ba tarçın çörekotu karışımı |09.10.2009 |zinco-s,folbiol,bebe aspirini ve b vitamini | yumurtlama düzenli|4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
3|alpy| 28|17.09.2009|polikistikover|soğan kürü-eşine keçi boynuzu kürü|belirsiz|glucophage,folik asit |dr tarafından takip yapılacak |meryem süresi,41 yasin ve 4444 tefriciye başlayacak
4|aycanisa |21|23.09.2009|tüp tıkanıklığı|adaçayı yağı,süt ve maydonoz buharı,arslan pençesi çayı| belirsiz|ilaç kullanmıyor |ovülasyonu düzenli gerçeklerşiyor | 500 yasin, tesbih , 4444 tefriciye başlayacak
5| yavruceylan|29|28.09.2009 |polikistikover|böğürtlen kökü kullanıyor|26.10.2009|folbiol|şu an düzenli adetten dolayı düzenli kabul ediyoruz |41 yasin okudu ve tesbihe devam ediyor
6|prlanta|21|10.10.2009|sorun yok|baltarçınpolençörekotu karışımları ve böğürtlen kökü kullanacak|08.10.2009|klomen ve çatlama iğnesi kullandı şimdiye kadar |düzenli yumurtluyor|41 yasin ve 4444 tefriciyeye başlayacak
7|aymes|27 | 27.09.2009|erkek infertilitesi|şu an kür uygulamıyor| 25.10.2009|şu an ilaç kullanmıyor | düzenli yumurtluyor | 41 yasin,meryem suresi ve tasbihlere başladı
8|bulut83|27|26.09.2009|sebepsiz infertil|şu an kür kullanmıyor |25.10.2009 |şu an ilaç kullanmıyor |yumurtlama normal | 41 meryem suresi okundu-tilavet surelerine başlayacak
9|Eti_puf|27|06.10.2009|spermiyogram düşüklüğü (eşte)-yumurtlama bozukluğu|keçiboynuzu (eşe) -baltarçın ve süt buharı | 06.11.2009 |ilaç kullanmıyor|yumurtlama düzensiz|4444 tefriciye okundu
10|ayferrr|29| 24.09.2009|yumurtalık tembelliği(zaman zaman)|eşine keçiboynuzu |23.10.2009|ilaç yok)|yumurtlama düzensiz|tesbihe başlanacak
11|esengülüm|23| belirtilmedi|polikistikover ve eşte morfoloji ve hareket problemi|eşine keçiboynuzu kürü ce evicap vitamin |07.10.2009|glucophage|belirtilmedi|meryem suresini okuyor
12|Kelebekafyon|22| 22.09.2009|eşte varikosel(ameliyat)|eşine çakşırotu kürü uyguluyor kendi böğ. kök. başlayacak |19.10.2009|ilaç kullanmıyorlar|yumurtlama düzenli|41 meryem süresi okuyacak
13|zeyn77|32| 11.09.2009|yumurtlama bozukluğu ve eşte sperm azlığı|baltarçınçörekotu karışımına başlayacak eşi için panax ginsengi macunu kullanıyor |15.10.2009|klomene başlayacak|ovülasyon testi ile takip edecek|tesbihe başladı
14|ayse.20|20|25.09.2009|yumurtlama bozukluğu-tembelliği|balpolenarısütü karışımı+3 çeşit ot kullandı |25.10.2009|klomen+estrofem|ilaçsız ovülasyon gerçekleşmiyor|7 gün oruç+ya şafi tesbih
15|lonelines|26|29.09.2009|eşte sperm düşüklüğü |keçi boynuzu kürü (eşi kullanıyor) kendisi incir kürü btç karışımı adaçayı yağı ve maydonoz buharı kullandı daha önce |27.10.2009|evicap,çinko,klomen,ace plus selenyum(eşi kullanıyor)|ovülasyon düzenli(3 ay ovülasyon testi ile takip etti)|4444 tefriciye-41 meryem okudu-ramazanda 7 gün oruç açarken yabari-yahalik-ya musavvir okunmuş suyla oruç açtı namazlardan sonra ya evvelü tesbih ediyor:nazar::nazar:
16|bubus|belirtilmedi|belirtilmedi|yumurtlama sorunu|eşi keçi boynuzu pekemzi kendisi incir yiyor|25.10.2009|klomen+pregnly çatlama iğnesi|dr. tarafından takip ediliyor|4444 tefriciye ve ayetel kürsi okuyor
17|nurdannurdan|23|07.10.2009|eşte sperm hareket azlığı ve morfoloji sorunu |kür kullanmıyor|07.11.2009|belirtilmedi |yumurtlama düzensiz|meryem süresine başlayacak
1|kayra_esk|29|05.09.2009|pko |kür kullanmıyor|05.10.2009|glucophage|yumurtlama düzensiz|500 yasin okundu
19|amor_amor|28|18.09.2009|sebepsiz infertilite|kür kullanmıyor|12.10.2009|belirtilmedi |normal|dua belirtilmedi
20|cucu|23|30.06.2009|polikistikover|tedavi sırasında hayıt tohumu kullandı |belirsiz(test için 16 ekimi bekliyor) |glukofen,folikasit ve xarmethagon|dr. tarafından takip edildi|hergün yasin okuyor 4444 tefriciyeye başlayabilir
21|adalex|25|03.10.2009|polikistikover|tedavi sırasında böğütlen kökü kullanıyor |03.11.2009(test yapıcak)|pregon iğne|dr. tarafından takip ediliyor|mübin duasına başlayacak
22|semos427|33|belirtilmedi|erken yumurta yetmezliği|saraçoğlu özel kürü-organik beslenme-balık hariç et tüketmiyor |belirtilmesi|dhea balık hapı|yumurtlama düzensiz|41 fetih süresi okudu

listemizi güncelliyorum

kızlarr benı gormedınız herhalde selam hepinize
ben hala adet olmadım
yasemın naptı haber varmı

canım herkes yasadıgını bılır başka da bıse bılmez..bize kalsa cogumuz aman hamıle kalabıldıgımı bılsem o bıle yeter der..kimi hamile kaldıgını bılır ayse arkadasımız gıbı ama sonrasında duzen bozuldugu ıcın kalaaz..işte ben bunu dıyorum yanı kafaya takmıyorum desekte hepımız kadınız ve en az olanımız bıle evhamlı..bunlardan kurtulmalı once..ben demınde soyledım kendımı bılıyorum ben kesın psıkolojık ınfertılım cunku hayatımın her devresınde evhamlarım yuzunden kaybettıklerımı kaybettım..
Sadece dua ve sabır bızden Allahın ıstedıgı bu..ben suan bunu yapıyorum hatta Allah kabul ederse kendımden cok başkaları ııcın ama kalpten dualar edıyorum..Allah hayırlısını versın eger bebek benım ıcın hayırlı degılse vermesın..yanı bööle ne ıstersek hayırlısı..

canım haklısın ama ben hayırlı değilse vermesin diyemiyorum allah gönlümüzdekini bize hayırlı eylesin hayırlarla versin bebeğimizi uzun ömürlü sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin bize amin allah dualarımızı kabul etsin inşallah

kızlarr benı gormedınız herhalde selam hepinize
ben hala adet olmadım
yasemın naptı haber varmı

canım ben san ayazdım aslında evinde yazmıştı sanırım ama sayfalar maaşlalah hızlı ilerliyor sende bizi görmedin heralde bu yüzden yaseminden haber yok sanırım ama iyi haberle gelecek inşallah bizde kutlayacağız

ayfercim bak ne dicem bizim evsahibinin kızınında eşi ameliyat olmuştu kasık fıtığından yani tedavi görüyorlardı filan sonra işte tüp bebek için 3 senelik evlilik süresinin dolmalarını bekliyorlardı tam doldu gideceklerdi ki hamile kaldığını öğrenmiş ama bu rahatlımı bilmiyorum çünki o kadın normal değil pek akli olarak

ayfercim bak ne dicem bizim evsahibinin kızınında eşi ameliyat olmuştu kasık fıtığından yani tedavi görüyorlardı filan sonra işte tüp bebek için 3 senelik evlilik süresinin dolmalarını bekliyorlardı tam doldu gideceklerdi ki hamile kaldığını öğrenmiş ama bu rahatlımı bilmiyorum çünki o kadın normal değil pek akli olarak

ben psıkolojık dıyorum ıste buna..nasılsa olmuyo seklınde dusunduklerınden beraber oluyolar dolayısı ıle kafa rahat yumurtlama duzgun ve sonuc bebek Allahtan...

canım haklısın ama ben hayırlı değilse vermesin diyemiyorum allah gönlümüzdekini bize hayırlı eylesin hayırlarla versin bebeğimizi uzun ömürlü sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin bize amin allah dualarımızı kabul etsin inşallah

aslında evet hayırlı degılse vermesın bıraz ısyan yada nankorluk gıbı bıyerde..Allah affetsın ama o kadar alıkınım kı Allahım hayırlısını ver dıye dua etmeye.herseyın hayırlısını versın Allah hepımıze ınsallahhh..

canım kadın hastalıkları gaz yapıyor zaten hele yumurta takibi olayında kullanılan ilaçlar filan birde bu aralar soğuklara çok dikkat et neden söylemedin sabahtan beri bizde konuşup gülüyoruz valla canım çok geçmiş olsun annene selamımızı söylersin çabuk gel özletme kendini valla sen buranın güllerinden birisin nşe kaynaklarından moral kaynaklarından birisin

cnm ölemi bilmiyordum bende diyom ne bu gurulltu demek ilaçlardanmış,cnm yazdım dün gece acile gittim diye ama görmedin demekki
saol canım benim siz bana moral veriyosunuz asıl
ben aciline gittiğim hastanenin kadın doğumcusuna gittim şimdi kendi doktoruma gitmedim manyak kadının tekiymiş yaa sinir oldum ben bilemem dedi durdu e seni oraya niye oturtmuşlar sen bilmicende kim bilcek,hiç bişey yapmadı alttan muayene etti sağdada soldada yumurta gözükmüyo yumurtalıklarla ilgili bi sancı değil dedi başkada bişiy demedi ne sölesem onu ben bilemem sana takip yapan doktora gidecektin dedi

ayşecim benim en son adetimden iki gün önce allahım bir sancı bir sancı özellikle sol tarafımdı adım atarken bile ağrıyordu banada dr usg ile bakarken yoğun gazdan dolayı bişi gözükmüyor dedi

benim adetime daha 10 gün var bu sncı neyin nesi hadi yumurta çatlıyo dicem doktor yumurta gözükmüyo dedi demekki yumurta çatlamış çoktan
gerçi alttan bakmayla yumurtalıkları nasıl gördü onuda bilmiyom uyuz oldum kadına zati :eek:klava:

benim adetime daha 10 gün var bu sncı neyin nesi hadi yumurta çatlıyo dicem doktor yumurta gözükmüyo dedi demekki yumurta çatlamış çoktan
gerçi alttan bakmayla yumurtalıkları nasıl gördü onuda bilmiyom uyuz oldum kadına zati :eek:klava:

canım alttan bakmayla yumurtanın çatladıgını kesinlikle anlıyamaz ancak ultrasonla bakarsa görür bence doktorunu degiştir öyle şey olmaz ve adetine de 10 gün varsa eger o agrılar yumfisfisfisurtanın çatlaması anlamına da gelir yada üşütmüş olabilirsin enfeksiyon falan vardır..

Mekselinaya katılıyorum canım bende onun gibi düşünüyorum
Gerçi dr acilde ki drdu değil mi?
Senin drun değildi yani

canım alttan bakmayla yumurtanın çatladıgını kesinlikle anlıyamaz ancak ultrasonla bakarsa görür bence doktorunu degiştir öyle şey olmaz ve adetine de 10 gün varsa eger o agrılar yumfisfisfisurtanın çatlaması anlamına da gelir yada üşütmüş olabilirsin enfeksiyon falan vardır..

yumurtan çatlamış demedi zaten sadece yumurta görmedim dedi
bende yumurtalıkta yumurta görmediyse çatlamıştır diye düşündüm kendimce
benim doktorum değil zaten acile gittim karnımın sancısından,tahlilde bişey çıkmadı kadın doğumcuya gözük dedi gözüktüm oda uyuz bişeydi doğru düzün bakmadı
bakalım sancım devam ederse kendi doktoruma gidecem gerçi etrafımdakiler gaz sancısıdır diyo

Mekselinaya katılıyorum canım bende onun gibi düşünüyorum
Gerçi dr acilde ki drdu değil mi?
Senin drun değildi yani

evet cnm benim doktorum değildi zaten
mekselina kan ve idrar tahlili yapıldı enfeksiyon olsa çıkardı
muhtemelen üşütmüşümdür,kız bende sana msj yazacaktım topiğimize gel diye meğer sen takip ediyormuşsun ee ne durumdasın kuzunaz arkadaşa söle seni listeye eklesin

cnm ölemi bilmiyordum bende diyom ne bu gurulltu demek ilaçlardanmış,cnm yazdım dün gece acile gittim diye ama görmedin demekki
saol canım benim siz bana moral veriyosunuz asıl
ben aciline gittiğim hastanenin kadın doğumcusuna gittim şimdi kendi doktoruma gitmedim manyak kadının tekiymiş yaa sinir oldum ben bilemem dedi durdu e seni oraya niye oturtmuşlar sen bilmicende kim bilcek,hiç bişey yapmadı alttan muayene etti sağdada soldada yumurta gözükmüyo yumurtalıklarla ilgili bi sancı değil dedi başkada bişiy demedi ne sölesem onu ben bilemem sana takip yapan doktora gidecektin dedi

ya bu drlar ne sinir ya canım alttan ultrasonla baktıysa görürde gözle baktıysa göremez tabi ben numuneye gitmiştim acile allahım ne testler yapmadılarki bana sabaha kadar alttan usg ile bakıldı elle gözle muayene tahliller tahliller ben memnun kaldım ama sabaha kadar bekledim o ayrı tabi

canım eğer allatn usg ile bakıp yumurta yok dediyse yumurtan çatlamıştır biliyorsun ya dölleniyor yada karın boşluğunda kayboluyor hani 16 da kalmıştı nasıl çatladı o zaman 16 da kalıncada kist olur oda ağrı yapabilir hangi hastaneye gittin dr özel muayenehanesine mi gittin

ya ben devlet hastanelerinden hoşlanmıyorum ondan özele gittim iyide ilgilendiler ama bişey bulamadılar
kadın doğumcuda nie öle davrandı bilmiyom bide uzman doktor olacakk
sevsinler ben bu konuda ondan daha uzmanım bee :))))

evet cnm benim doktorum değildi zaten
mekselina kan ve idrar tahlili yapıldı enfeksiyon olsa çıkardı
muhtemelen üşütmüşümdür,kız bende sana msj yazacaktım topiğimize gel diye meğer sen takip ediyormuşsun ee ne durumdasın kuzunaz arkadaşa söle seni listeye eklesin

mekselina ya bende hoşgeldin diyorum ne zaman isterse ekleriz belki uğurlu gelir listemiz hem

X