Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

hayırlara çıksın inşaallahh canımmm
rüyayı nasıl yorumlarsan öyle çıkar der hep anneem inşaallah bebişin gelmeden sinyalleri yolluyodur sana,anne yola çıkıyorum:emir_bebek: kendine dikkat et doğru düzgün beslen dieeekaydirigubbakcemile3
canım inş yaaa ağzından bal damlıyo valla.. allahın izniyle inşş hepimiz hamilie kalcazz bu 2010 daa.. KK en mutlu en kalabalık topici olcaz sonra bebişlerimizlee.

aynen canım ben de olamadım bi türlü zaten 2 ayda 1 oluyorumm ve olmaya yakın çok gergin oluyorummm.yarın doktora gitmeyi düşünüyorumm akalım bu akşam fikrimi değiştirmezsem tabi.
hiç böyle olmazdım bu ay doktora gitmek hiç gelmiyo içimden :uhm::uhm:

benim de hiç doktora gidesim yok yaa eşimden mi bulaştı acaba:bbo:
adet olduktan sonra bi dahaki adetim yaklaşana kadar çok rahatım, hamile kalcak mıyım kalmıcak mıyım die de takmıyorum, yumurtlama günlerindede stres olmuyorum ama adetime bi hafta kala falan acaba hamile kaldım mı, bebek var mı, belirti var mı.....çok yoruyo benii çok geriyookafamçokkarıştı

adet olduktan sonra bi dahaki adetim yaklaşana kadar çok rahatım, hamile kalcak mıyım kalmıcak mıyım die de takmıyorum, yumurtlama günlerindede stres olmuyorum ama adetime bi hafta kala falan acaba hamile kaldım mı, bebek var mı, belirti var mı.....çok yoruyo benii çok geriyookafamçokkarıştı

yaw bi de şu fertilaid.i taktım kafaya acaba ona mı başlasam aşılamayı şimdi olmasam mı diyorumm kafam çok karışık dalgınım şu aralarrr -tatlicadiarzu- -tatlicadiarzu-

:uhm::uhm:ee ozman kafaana takmış olmuyomusunn balımm.. düşünme at kafandan hatta şöle yapabilirsin sen bol bol fındık fıstık yee. unutursun bebişi tek düşüncen kocan olur valla gelsedeekaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile anladın sen onu sonra bebişi falan düşünmezsin vallakaydirigubbakcemile

yaw bi de şu fertilaid.i taktım kafaya acaba ona mı başlasam aşılamayı şimdi olmasam mı diyorumm kafam çok karışık dalgınım şu aralarrr -tatlicadiarzu- -tatlicadiarzu-
valla canım eğer acele ediyosan alma bu ilacı çünkü bu etkisini bildiğim kadarıyla tek kutuda göstermiyoo..aşılama bir ayda tamamlanıyo amaa

canım valla 10una kadar beklicem olmazsam gene gitcem.

ocağın 10 u benim doğum günümm ve ocağın 10 u burada da önemli bir tarihhh çünkü kızların adet tarihlerine denk geliyo daha doğrusu test yapma tarihleri yanii ocağın 10 unda hamile haberleri bayaa olacak bana öyle geliyooo.

bende bi yandan onu düşünüyorum netten bakmıştım fertilaid in bi bayan için olanı var bi de erkek için benim sorun eşimde ya acaba sadece onun için mi almak lazım yoksa ikimize birdn mi?? bi de acaba fiyatı ne kadar fikrin var mı canım??

valla canım eğer acele ediyosan alma bu ilacı çünkü bu etkisini bildiğim kadarıyla tek kutuda göstermiyoo..aşılama bir ayda tamamlanıyo amaa

ben en iyisi yarın doktora gidiyimm ya da şöyle yapiim
bu akşam kan testi yapiim,hamile olmadığım kesinleşsin hemen farlutal aliim adetin 3.günü doktora gidiim başliyim tedaviye artık 2.aşılamayı da alayımm sonra zaten doktora bir müddet ara vericem ve direkt tüp olayına bakıcammm.aşılamayla zaman kaybetmeye gerek yok daha.mirmirmirmir mirmirmirmir mirmirmirmir

:uhm::uhm:ee ozman kafaana takmış olmuyomusunn balımm.. düşünme at kafandan hatta şöle yapabilirsin sen bol bol fındık fıstık yee. unutursun bebişi tek düşüncen kocan olur valla gelsedeekaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile anladın sen onu sonra bebişi falan düşünmezsin vallakaydirigubbakcemile

canımm benim nelerle oyalıyorum kendimi ama aklımın bi ucunda hep sorular var işte mesela ben hamile kaldığımda göğüs uçlarım acayip hassaslaşmıştı yanlışlıkla elim değse bile çok canım yanıyodu adetime yakın elim hep göğüzlerimde acıyomu, yok yok acımıyo, biraz acıyo sankii-tatlicadiarzu- böyleyim mütemediyen ve çoğu kez farkında olmadan yapıyorumm
ama içim biraz daha rahat artık eşim doktora gitmeyi kabul etii vazgeçmez inşaallah da tez zamanda sonuş alırızz:Saruboceq:

bende bi yandan onu düşünüyorum netten bakmıştım fertilaid in bi bayan için olanı var bi de erkek için benim sorun eşimde ya acaba sadece onun için mi almak lazım yoksa ikimize birdn mi?? bi de acaba fiyatı ne kadar fikrin var mı canım??

benim de eşimin değerleri çok iyi sayılmaz sınırda yani.
ben hem kendime hem eşime almak istiyorum.
fiyatı 28 dolar ama kargoyla 90 tl civarında galiba maliyeti ben arkadaşıma sorduruyorum ingilterede ondan haber bekliyorum bana mail atınca söylerim size.

günaydınnnnnnnnnnnnn şekerlerrrrrrrrrrrr
opuyorumnanaktan

Kızlar merhaba bende topıge yenı katılanlardanım okadar cok yazmısınızkı bıraz basından bıraz sonundan okudum hepsını okuyamadım anlayacagınız.bızdede esımde sperm problemımız var ve ılk denememızde tutmadı donmusumuzda yok ve suan dınlenmedeyız.bahara ınsaalah parasal yonde hazırlanabılırsek tekrar denıcez ınsaalh.
Bende esıme kecı boynuzu ıcırıyorum.kızlar baska bıtkı kurlerı hakkında bılgı verımsınız.enazından ıyı kalıtede sperm elde edelım cunku esımın spermı 100,000 doktor cok dusuk ama mıkroenjektede cok sukur sansımız var.ama ılkınde tutmadı hayırlısı kızlar banada dua edermsınız.
Kuzu hadı bakalım ınsaalh dogal yollarla hamıle kalırsın canım benım

canım dedim ya geçen bende çiçek gördüm diyee.. bende gelin çiçeğimi görmüştüm... ama gelin çiçeğinin ne anlama geldiğini bulamamıştım oda normal çiçek yerine geçer bence

evet canm baktım şimdide sadece çiçek olarak gösteriyone yapalım bi umut inşş gerçeğe dönüşür ruyalarımız

bu akşam kan testi yapiim,hamile olmadığım kesinleşsin hemen farlutal aliim adetin 3.günü doktora gidiim başliyim tedaviye artık 2.aşılamayı da alayımm sonra zaten doktora bir müddet ara vericem ve direkt tüp olayına bakıcammm.aşılamayla zaman kaybetmeye gerek yok daha.mirmirmirmir mirmirmirmir mirmirmirmir

kız fartural adet söktürücü dimi?
ben geçen bi topikte okudum
ismi buydu heralde tam hatırlamıyorum ama
kullanıp hamile kalan falan varmış
bi bilgin varmı?

yani zamn kaybetmemen gerekiyo ama kendinide kaybetme rahat ol.

canımm benim nelerle oyalıyorum kendimi ama aklımın bi ucunda hep sorular var işte mesela ben hamile kaldığımda göğüs uçlarım acayip hassaslaşmıştı yanlışlıkla elim değse bile çok canım yanıyodu adetime yakın elim hep göğüzlerimde acıyomu, yok yok acımıyo, biraz acıyo sankii-tatlicadiarzu- böyleyim mütemediyen ve çoğu kez farkında olmadan yapıyorumm
ama içim biraz daha rahat artık eşim doktora gitmeyi kabul etii vazgeçmez inşaallah da tez zamanda sonuş alırızz:Saruboceq:
anlıyorum seni geçen bende yanısı yapıodum acıyomu sanki birazz diyorum bakıyomm.off iştee yaaa napalımm genede çıkaramıyoz aklımızdan dimi

kIZLAR GÜNAYDIN kaydirigubbakcemile5 Hayırlı sabahlar
günaydın hoşgeldin cnaımm
evet canm baktım şimdide sadece çiçek olarak gösteriyone yapalım bi umut inşş gerçeğe dönüşür ruyalarımız
inş canım inş gerçeğe dönüşürde koca göbüşlü oluruzz. :):)

X