Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

bu ay benim de adetim gelmedi beklemedeyim normalde 3 ü gibi gelmesi lazımdı. Adet döngüm değişmeye başladı. Gebe miyim acaba diye soruyorum kendime ? 31 ARALIKta beta hcg sıfır çıkmıştı acaba yanlış mı diyorum. İnsan ümitleniyor kaydirigubbakcemile3

normalde gecikirse bi sorum yokta
hamişte olabilirsin bidaha yaptırsana kız belki bebiş vardır?
sen bu hapı kullandınmı?

slm kıslar canlarım benim bugün aksilikler beni bırakmadı üzerime çay döküldü krem rengi elbise vardı üzerimde aslında kışlık bir elbise idi herkes çok beğenmişti ama ben zürafanın düşkünü beyaz giyer kış günü yaparsam öle olur nazara geldim eşimi çağırdım aldığı gibi beni mağazaya götürdü 1 yerine 2 elbise aldım :))) zaten herşey indirimde neyse o yüzden geç kaldım canlarım şimdide işlerim var ama burdayım , gullucan arkadaşım güzel dileklerin için sağol rabbim seninde yardımcın olsun

kuzucumm hoşgeldinnnn.
geçmişş olsunn canım,

slm kıslar canlarım benim bugün aksilikler beni bırakmadı üzerime çay döküldü krem rengi elbise vardı üzerimde aslında kışlık bir elbise idi herkes çok beğenmişti ama ben zürafanın düşkünü beyaz giyer kış günü yaparsam öle olur nazara geldim eşimi çağırdım aldığı gibi beni mağazaya götürdü 1 yerine 2 elbise aldım :))) zaten herşey indirimde neyse o yüzden geç kaldım canlarım şimdide işlerim var ama burdayım , gullucan arkadaşım güzel dileklerin için sağol rabbim seninde yardımcın olsun

geçmiş olsun canım ama ii olmuş çay dökülmesi 2 elbisen birden olmuş :)))
ben eşimi arasam çay döküldü üstüme gel beni al die mağaza değil eve götürür benikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 güle güle giy canımmm
dün yumurtalıklarımda ağrı oluyo arada diyodun var mı yine bi şeler

bak nazar değdi işte dikkat etsene kendine çay neymiş içme:eek:klava:
vardır herşeyde bir hayır.....

bekarlığımdan beri prolaktin yüksekliği var
bekarken hiç düşmüyordu adette olamıyordum
ilk tedavimde dr 4 ay düşürmek için denedi düşüremedi ....prolaktin düşmeden klomene başladık 5. ay hamile kaldım tabi günde 3 doz kullanarak
1-2 tablet aldığımda yine yumurtlama olmuyordu

şimdide kendiliğimden adet oluyorum ..bazen dr ultrasonda yumurta fazla gelişip kistleşmiş diyor bazende yine klomen kullandığım halde hiç yumurta oluşmuyordu
en son iğneye geçecektik maddi imkanlar yüzünden bıraktık

ben şimdi kürleri denemek istiyorum aslında
yarın hem kontrole gidecem hemde bebek tedavisine tekrar başlıycam ama aklım kürlerde kaldı
deneseydim fayda görürmüydüm acaba diye düşünüyorum hep

canım hala geç kalmış sayılmazsın burada kürler konusunda deneyimli arkadaşlarımız çok,kendine uygun olan bir küre başla bence sonuçta ilaçlar da bitkilerden yapılıyo.

kızlar bana cevap yazmadınız
bekliyorum listeye eklemek için ne yapmalıyız

canım ilk sayfadaki listede olması gereken bilgilerini kuzuya özel mesaj olarak at o seni listeye ekler.
(son adet tarihin,beklenen adet tarihin vs.ilk sayfadaki bulunması gereken bilgileri canım)

ben de nedense hep bu ilacı içmek istemiyorumm gecikse bile beklerim ki kendiliğinden olsun.bundan sonra gecikince içeyim bari.

bak bi ilaç daha buldum buda adet söktürücü ama
doğum kontrol hapı gibi kullanılıyor adı gonophene
eğer bebk varsa adet olmuyosun bebeği koruyo ama
eğer yoksa gününde hasta oluyosun......

canım ilk sayfadaki listede olması gereken bilgilerini kuzuya özel mesaj olarak at o seni listeye ekler.
(son adet tarihin,beklenen adet tarihin vs.ilk sayfadaki bulunması gereken bilgileri canım)

çok teşekkür ediyorum inceliğine Dilerim ALLAHTAN gönlüne göre BİR EVLAT VERİR SANA

ÖZEL MESAJ NASIL ATILACAK
ben 3 yıldır kayıtlıyım fakat ilk defa yzıyorum burdan
burdan kuzunaza yazsam olurmu?
tardımcı olursan sevinirim :emir_bebek:

günaydın güllücan benim eşiminde çok az sperm sayısı 300.000 bin ilk tüp bebeği nerde yaptırdın canım. Biz de düşünüyoruz ama acele etmek de istemiyorum kürleri denemekteyiz. çakşır otu da hareketlliliği arttırıyormuş. Kaydirigubbakcemile5

canım esımınkı bır yerde 100,000 denıyor baska hastanede sahalarda 1-2 tane sperm gorulmustur yazıyor ama urolog onlar anı anlama gelıyor dedı.yıkandıkatn sonra 45-50 tane sperm cıkmıs ve umutta denedım benım doktorum ulun beydı memnun kaldım ama nasıp degılmıs suan esımınden sperm aldılar ve dondurduk doktor ne olur ne olmaz dedı.urolog esıme baktı fsh sını ıstedı herseyı normal ama spermı nıye az bulunamadı.suan evıkap,zimca ve bır sey daha ıcıyor ama ben bıtkı kurlerındende yararlanmaya calısıyorum enazından hızlı hareket ve sayı belkı artar dıye canım.sız ne kurler uygualdınız fayda verdımı canım

bak bi ilaç daha buldum buda adet söktürücü ama
doğum kontrol hapı gibi kullanılıyor adı gonophene
eğer bebk varsa adet olmuyosun bebeği koruyo ama
eğer yoksa gününde hasta oluyosun......

benim bildiğim gonophene yumurta çoğaltıcı ben çok kullandım ondan

çok teşekkür ediyorum inceliğine Dilerim ALLAHTAN gönlüne göre BıR EVLAT VERıR SANA

ÖZEL MESAJ NASIL ATILACAK
ben 3 yıldır kayıtlıyım fakat ilk defa yzıyorum burdan
burdan kuzunaza yazsam olurmu?
tardımcı olursan sevinirim :emir_bebek:

aminnn.rica ederim canım.Allaha hepimize versin inşş bebişlerimizi.:Saruboceq:
bak şimdi kuzunazın isminin üzerine 1 kez tıkla orada kuzunaz kullanıcısına özel mesaj gönder diye görüceksin tıkla mesajını yaz yolla.
sorun olursa tekrar yazarsın canım.

kuzunaz cım listeye ekleyebilmen için ne yapmamız lazım

canım bana özelden bilgilerini yaz aksilik bugün topikte yoğun benimde işlerim var biraz müsait olunca eklerim listeye seni ilk sayfadaki listeye bak orda ki bilgilere göre ne gerekiyorsa yaz canım hoşgeldin tanışırız inşallah kaydirigubbakcemile3

amim canım ınsaalh sen bızım gıbı tup yollarında yıpranmadan bebısını kucagına alırsın.benıde eklermsın lısteye.
Sanada gecmıs olsun canım ama bır yondende ıyı olmus gıbı dımı 1 tasla 2 kus yanı yanlıs anlama

benim bildiğim gonophene yumurta çoğaltıcı ben çok kullandım ondan

evet bu ilaç klomenle aynıdır canım hilal başka bişiler karıştırdı ya duphaston yada progestan onun dediği bu klomifen sitrat içeren bir ilaçtır klomen gibi ay işimi yapsam iyi olacak:)))) hilalciğiimm seviyorum seni kuzummmm :)))

evet bu ilaç klomenle aynıdır canım hilal başka bişiler karıştırdı ya duphaston yada progestan onun dediği bu klomifen sitrat içeren bir ilaçtır klomen gibi ay işimi yapsam iyi olacak:)))) hilalciğiimm seviyorum seni kuzummmm :)))

valla karıştırdımmı bilmem ama öyle yazmış kızlar bulursam yollarım sizede.....
bende seni seviyorum kuzuuuuuuuuuuuuummmmmmmmm:)

canım hala geç kalmış sayılmazsın burada kürler konusunda deneyimli arkadaşlarımız çok,kendine uygun olan bir küre başla bence sonuçta ilaçlar da bitkilerden yapılıyo.

teşekkür ederim cnm
bu topiğin epeydir farkındayım ama bebek fikrine bir süre ara vermiştim bakıp çıkıyordum
ama alırsanız artık aranızda olmak istiyorum :kedi:

X