Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

evinn günaydın canımm görünmüyon bu aralar.
nasıl gidiyo çalışmalar canım?

evinn günaydın canımm görünmüyon bu aralar.
nasıl gidiyo çalışmalar canım?
günaydın balım. valla iyi gidiyo gibi. bişey sorcam canım ya bende yoğun akıntı var.busefer yumurtlama akıntısı gibi uzuyo ama şeffaf değil beyazz.böyle yumurtlamış olabilrmiyim..

günaydın tiryakcım

seni gördük daha iyi olduk zemuszemus zemuszemus
sende durumlar nedir??

iyi olmaya çalışıyorum adet öncesi gerginliğim hat safhada
sinirlenmeye, ağlamaya programlı bi haldeyimmm
hiç sevmiyorum bu halimiiikafamçokkarıştı
Allahtan sizler varsınızzzopuyorumnanaktan

kızlar bugün ruyamda gelinlik giyiyodum tekrar evleniyomuşumeve giriyorum gelin çiçeğim yerde duruyo bende alıp masanın üstüne koyuyorum saz falan çalıyo oynuyo herkes bi yorumlayın yaaa

ya kızlar bu arada rüyamda bu gece şeker gördüm şeker bebişe işaretmiş. geçen ggün adet olduğumu ondan öncede çiçek görmüştüm bunlar hep hamileliğe işaretmiş yengemde beni hamile olarak görmüşş yaa varya çok ümitleniyorum .ya bu ay yada bidahaki ay diyee

slm günaydın arkadaşlar....be bayadır girmiyorum kuzucumla neşeden ne haber hamiş haberleri geldimi...geçmişi okuyamıyorum çok uzun işim çok herkes nasıl?

kızlar bugün ruyamda gelinlik giyiyodum tekrar evleniyomuşumeve giriyorum gelin çiçeğim yerde duruyo bende alıp masanın üstüne koyuyorum saz falan çalıyo oynuyo herkes bi yorumlayın yaaa

Rüyada gelin görmek daima iyiye yorumlanır. Gelin neşe, huzur, güzel haber ve yaklaşan güzel günler demektir. Gelin olduğunu gören bekar ise evlilik olacağına işarettir. Ancak gelinlik temiz ve güzel ise mutlu olunacak, yırtık yada kirliyse sonu belirsiz bir evlilik olarak yorumlanır.
Garip olaylar, hayatınızda olumlu veya olumsuz değişikliklere neden olacak. Gelinlik giymek, ummadığınız bir yerden elinize para geçeceğinin işaretidir.
Kısmet, neşe, huzur, müjde, yaklaşan güzel günlere işaret eder.

slm günaydın arkadaşlar....be bayadır girmiyorum kuzucumla neşeden ne haber hamiş haberleri geldimi...geçmişi okuyamıyorum çok uzun işim çok herkes nasıl?
canımm neşenin bu cuma belli olcak allahın izniyle kuzununda yumurtası kendiliğinden çatladı çatlatma iğnesi vurmadılar oda bekliyoo bakalım.

günaydın balım. valla iyi gidiyo gibi. bişey sorcam canım ya bende yoğun akıntı var.busefer yumurtlama akıntısı gibi uzuyo ama şeffaf değil beyazz.böyle yumurtlamış olabilrmiyim..

olabilir canım adetine kaçgün var?gerçi sende düzensizlik vardı adetlerin çok gecikiyodu di mi?

iyi olmaya çalışıyorum adet öncesi gerginliğim hat safhada
sinirlenmeye, ağlamaya programlı bi haldeyimmm
hiç sevmiyorum bu halimiiikafamçokkarıştı
Allahtan sizler varsınızzzopuyorumnanaktan

aynen canım ben de olamadım bi türlü zaten 2 ayda 1 oluyorumm ve olmaya yakın çok gergin oluyorummm.yarın doktora gitmeyi düşünüyorumm akalım bu akşam fikrimi değiştirmezsem tabi.
hiç böyle olmazdım bu ay doktora gitmek hiç gelmiyo içimden :uhm::uhm:

kıslar kaç gündür okadar pozitifimki ben inanıyorum 2010 hepimiz hamile kalacaz ...hadi neşe kuzu ve bi süpriz içime doğuyo bu hafta güzel geçeçek çoşacaz ben buna inanıyorum

Rüyada gelin görmek daima iyiye yorumlanır. Gelin neşe, huzur, güzel haber ve yaklaşan güzel günler demektir. Gelin olduğunu gören bekar ise evlilik olacağına işarettir. Ancak gelinlik temiz ve güzel ise mutlu olunacak, yırtık yada kirliyse sonu belirsiz bir evlilik olarak yorumlanır.
Garip olaylar, hayatınızda olumlu veya olumsuz değişikliklere neden olacak. Gelinlik giymek, ummadığınız bir yerden elinize para geçeceğinin işaretidir.
Kısmet, neşe, huzur, müjde, yaklaşan güzel günlere işaret eder.

tşk tatlımmm gelin çiçeği ne acaba bide ona baksan senide yoruyorum ama

ya kızlar bu arada rüyamda bu gece şeker gördüm şeker bebişe işaretmiş. geçen ggün adet olduğumu ondan öncede çiçek görmüştüm bunlar hep hamileliğe işaretmiş yengemde beni hamile olarak görmüşş yaa varya çok ümitleniyorum .ya bu ay yada bidahaki ay diyee

hayırlara çıksın inşaallahh canımmm
rüyayı nasıl yorumlarsan öyle çıkar der hep anneem inşaallah bebişin gelmeden sinyalleri yolluyodur sana,anne yola çıkıyorum:emir_bebek: kendine dikkat et doğru düzgün beslen dieeekaydirigubbakcemile3

kıslar kaç gündür okadar pozitifimki ben inanıyorum 2010 hepimiz hamile kalacaz ...hadi neşe kuzu ve bi süpriz içime doğuyo bu hafta güzel geçeçek çoşacaz ben buna inanıyorum

inşş canımmm inşş:Saruboceq:

X