Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

:roflol::roflol: :roflol::roflol: :roflol::roflol: ayneeeennnnn:roflol::roflol: sırnaşık şeysırnaşık şey sırnaşık şey

sizi sakarlar siziiikaydirigubbakcemile3
dikkat edin bacım kendinizeee lmaz:

eee kıslar nasıl geçecek bu zaman yani bebeğim göbüşümdemi değil mi diye öğreneceğim zaman nasıl geçecek ama ben sanki şu an oluşuyorlar gibi hissediyorum 2 tüpümdede ara ara hareketlenme şeklinde ağrı var gibi oluyor bazen aman şimdiden kendimi dinlersem kafayı yerim heralde değilmi kıslar

kızlar hani geçen ay bi arkadaşım doğum yapcak die izin almaya çalışıyodum ya müdürümden profil resmimdeki o bıcırık işte 5 gün sonra tam bi aylık olcakk annesiyle azra hanımm

canım dinlememek lazım ama insanın elinde değil kii
benimde adetime bi hafta kala stres sıkıntı basıyo çok gergin oluyorum acaba hamile kaldım mı belirtim var mı falan...
bi yandan yok bi şi die kendimi frenlemeye çalışıyorum ama olmuyo bi bakıyorum eczaneye gitmişim test alıyorum. ama bu ay yemin ettim kendime 5 gün geçmeden test almıcam die bakalım bozmam inşaallah yeminimi

canım benim ya inşallah öyledir ama
sen hiç dinleme oranı buranı:)
geçen ay ben de öyle aha sancı girdi yerleşiyo aha öyle oldu diye diye kafayı yedim stresten günüm şaştı:)
ama inşallah hislerin doğrudur bunu bütün kalbimle diliyorum.....
merak etme o zamanda geçer sen içini ferah tut yeter........

canım benim sakın kendini dinleme iş olacağına varır nasılsa düşünmekle hiç bir sonuç alamazsın nasılsa rabbim nasip ettiyse zaten çok kısa zamanda öğreneceksin canım rabbim hayırlısını nasip etsin sana ve bütün kızlara inşalllaaahhh

kızlar hani geçen ay bi arkadaşım doğum yapcak die izin almaya çalışıyodum ya müdürümden profil resmimdeki o bıcırık işte 5 gün sonra tam bi aylık olcakk annesiyle azra hanımm

çok tatlı canım biraz karanlık resim ama annesine benziyo sanırım rabbim sağlıklı mutlu analı babalı büyütsün inşallahhh

Meraba kızlaar ben geldim üç gündür giremiyodum tatildim evde de kocişten bana fırsat kalmıyo. Sabahtan beri eski sayfaları okuyorum neler kaynatmışsınız ööylee

Kuzucum, hilalcim progestanı ben de kullanıyorum dr bana adetinin 16. günü başla dedi şimdi içiyorum

kıslar ben kendimi dinlesemde dinlemesemde gerçekten çok hafif bir ağrı var tüplerimde bu arada ben toplamda 3-4 kere klomen kullandım hiç yumurtalarım büyüyüp çatlamamıştı sadece ilk klomen tedavimde günde 3 tane kulalnmıştım dr 2 kere filan muayene ettikten sonra ilişki önerdi ne şu kadar yumurtan var dedi ne mm leri bu kadar dediş nede çatlama iğnesi vurdu bundan 3 sene önce 3 aylık evliyken bu ilk yani bir anlamda inşallah tutar

inşallah canım gerçekten senin için ve diğer kızlar için çok çok dua ediyorum inşallah bu ay çok hamişimiz olacak rabbimin izniyle

inşallah canım inşallah
dediğin gibidirde hamişsindir
hissettiklerin bebiştir inşallah:):ecrin_bebek:
kan tahlilimi yaptırcaksın yoksa hastalığını beklicekmisin canım?
gerçi progestoron hamile değilsen erken adet olmanı sağlıyo
inşallh öyle bişi yoktur....

inşaallahh canım rabbim güzel gönlüne göre verir inşaallahh
kuzucum bi şi sorcam sana progestanı bebek rahime tutunsun düşük olmasın die veriyo dr di mi yanlış mı biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…