Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kıslaar size bişi göstericem eşim bana yılbaşı hediyesi olarak bu yüzüğü almış ve bebişim olursa annesine hediye olarak yanına birde tek taş alacakmış öle dedi gerçi benim hem alyansım hem tek taşım vardı ama tek taşım kayboldu alyansım da parmağım şişti şişti kapıya sıkışmıştı çok şişti morardı bu yüzdende kestirmek zorunda kalmıştım uzun zaman olmuştu şimdi almak nasip oldu

kuzuuuuuuuuuuu
bana bi cevap yaz
ben napıyım şimdi
kullanıyım progestonu?
geçen ay sadece iki kere yuttum evde var.
napıyım kuzum ya offfff
bidahaki ayımı beklesem?

canım kelin ilacı olsa başına sürer demişler ya aynen o misal senin adetlerin düzensizse progesteranın yetersiz demektir bu yüzden de alabilirsin canım istersen

kuzucum konuştuk eşimle oda bu kadar sık gelmelerinden sıkıldı ama anne babası işte kalplerinide kırmak istemiyo arada dokundurarak söylüyor ama anlayana işte bakalım sabrı ne zaman taşarsa o zaman söyleyecek sanırım evet bankada paraları var ama hiç alın gidin demezler kayınvalide parayı çok sever çok rabbim akıl ve insaf versin onlara ne diyeyimki daha güzeli

rabbim kabul etsin canım sağolasın kolay gelsin bitanem

o zaman sende bendensin canım benim kayınvalidemde parayı çok sever ama rabbim bilir herkesin kalbini ve herkesin kalbine görede verir inşalah

canım kelin ilacı olsa başına sürer demişler ya aynen o misal senin adetlerin düzensizse progesteranın yetersiz demektir bu yüzden de alabilirsin canım istersen

adetim sadece bu ay geçti
doktor bana o ilacı düşük tehlikesine karşı vermişti bende içmedim zaten ben başlayım en iyisi bidahaki aya gerek kalırsa bidaha alırım:)
yüzüğün çok güzelmiş canım bu ay inşallah tek taşında gelir yanına:)

çoooookkkk güzel ve çoookk şık güzelim eşin zevkliymiş güle güle mutlu günlerde tak hep canım sağlıkla inşallah tek taşını takmayada rabbimin izniyle az kaldı o zaman canım

güle güle kullan canım benim alyansım da bundan sadece kenarında ince bi altından şerit var 3-4 ayda bi parlattırıyorum yeni gibi çok güzel oluyo.
bebişin gelirse o sana zaten kaşıkçı elması gibi olcak ondan sonra insanın gözü tektaş falan görmez ki kaydirigubbakcemile3 ama eşinin düşüncesi güzel maşaallahh

bubuş cum almaata cım sizde hoş geldiniz kızlar nasılsınız

güle güle kullan canım çok güzelmiş eşin zevkliymiş

çoooookkkk güzel ve çoookk şık güzelim eşin zevkliymiş güle güle mutlu günlerde tak hep canım sağlıkla inşallah tek taşını takmayada rabbimin izniyle az kaldı o zaman canım

amin canım benim çok teşekkür ederim inşallah bebeiş olurda tek taş olmasada olur ben bu arada bi dışarı çıkıp geleceğim

benimkininde bundan farkı o ince şerit canım 5 sıra taş çok incede şerit var

ayşem napıon?
teze anne:)
nasıl gidio hamilelik nasıl duygu?

nasıl bi duygu valla şu anda pek farkında değilim
hala inanamıyorum aslında
ama çok yorgun ve bitkinim

eyi gidiyo diyelim
şimdi kahvaltı yapacam kendime yumurta haşladım :)
sonrada alışverişe gidecem akşam kayınbabama patlıcanlı tava yapacam

canım benim nasılsın bebeğin senin gibi bi annesi olacağı için çok şanslı ama sen kendini yorupta üzme yeğenimi canım:asigim:

eyi gidiyo diyelim
şimdi kahvaltı yapacam kendime yumurta haşladım :)
sonrada alışverişe gidecem akşam kayınbabama patlıcanlı tava yapacam

bende kahvaltı yapomadım iş yapmakla meşgulüm
bende yağda yumurta yapım bari:)
merak etme yakında hissdersin allhın izni ile:)
tek ben hamiş kalıyım hisstemesemde olur dokuz ay yatabilirim yani:)
kendine ve teyzesinin minik bebgğine iyi bak canım
allaha emanet ol..
bu arada bend eisterim patlıcan tava:)
hiç yemedim nasıl bişi_?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…