Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

inşallah canım gerçekten senin için ve diğer kızlar için çok çok dua ediyorum inşallah bu ay çok hamişimiz olacak rabbimin izniyle

bu arada kıslar bana meryem suresi okuyabilecek arkadaşlar var mı aranızda sanırım ben 41 e tamamlayamıyorum çünki senağlama sizden ilk defa böle bişi rica edebiliyorum oda ayşenin desteğiyle açıkçası bu konuda biraz çekingendim neden derseniz iyi niyetinizi ve arkadaşlığınızı istismar ediyor gibi düşünülmesini istemediğim için beni yanlış anlamayın kıslar sadece vakti olanlardan ve okumak isteyenlerden rica ediyorum kimse zan altında kalmasın hepinizi çok seviyorum hepinizden allah razı olsun

inşaallahh canım rabbim güzel gönlüne göre verir inşaallahh
kuzucum bi şi sorcam sana progestanı bebek rahime tutunsun düşük olmasın die veriyo dr di mi yanlış mı biliyorum

evet canım bebiş yoksada kolaylıkla adet oluyorsun bende dr uma soracağım şimdi ama bir arasa aramadıalr hala yoğunlarmış

ben okurum tatlım senin için senin bebiş göbüşünde olsun yeterki

CANIM KAÇ TANE EKSİĞİN VAR ANNEM ÇOK KURAN OKUR BENİM ONDAN İSTERİM AYRICA BÖYLE ŞEYLERDE ÇEKİNMEK OLMAZZ YABANCI MIYIZ Kİ BİZZZlmaz:

merabaaa kızlarrrrrrrrrr ben geldim
patlıcandan vazgeçtim canım balık istedi bende aldım :kedi:
bi güzelde temizlettim,yanınada roka salatası yaparım
bide sumaklı soğan ohhhhhh ayy heyecanlandım :))

kuzum kaç eksiğin varsa söyle bitanem aşk olsun ne demek yani burda birbirimize destek için varız:)
söyle bakim okuyabildiğim kadar okur sana hbr veririm tatlım

Ayşecim meraba canım nasıl gidiyor hamişlik. Canım sen hamile olduğunu öğrenmeden önce hiç belirti hissettinmi

ayyy pardon ya kızlar canınız istemesin
gerçi benden başka hamile yok ama olsun

kız ayşe sen bu gidişle bebiş doğana kadar kaç kilo alırsın bilemembenimde canımı çektirdin yaaa bende kocişi arayımda gelirken alsın bari

AFİYET OLSUN CANIMM İKİNİZE DE YARASINNNNN:asigim:

ayşeeeeeeee git kızım ya
sen yazıyon şuraya benmde canım istosırnaşık şey
şaka bi yana aman yeterki ye miden bulanmasın:)afiyet bal şeker olsun
yediğin can içtiğin bebişine kan olsun canım:)

Kızlar meryem suresini ben de okuyorum her gece. Bir günde birden fazla okuyabiliriz dimi

Ayşecim meraba canım nasıl gidiyor hamişlik. Canım sen hamile olduğunu öğrenmeden önce hiç belirti hissettinmi

iyi canım hamdolsun.
belirti hissettim,göğüslerim sızlıyoduu
bide kasıklarıma ara ara ağrılar giriyodu geçiyodu
bide çokkk fazla idrara çıkıyodum ama şimdi geçti

kız ayşe sen bu gidişle bebiş doğana kadar kaç kilo alırsın bilemembenimde canımı çektirdin yaaa bende kocişi arayımda gelirken alsın bari

ya alla bilmiyorrum bu güne kadar fazla iştahım yoktuda bugün biraz açıldı niyeyse
obür hamileliğimde 20 kg almıştım ama bu sefer o kadar almaya niyetim yok korucam kilomu

ya alla bilmiyorrum bu güne kadar fazla iştahım yoktuda bugün biraz açıldı niyeyse
obür hamileliğimde 20 kg almıştım ama bu sefer o kadar almaya niyetim yok korucam kilomu

şaka bi tarafa talım sende bebişte sağlıklı olunda kilo nasılsa verilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…