Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Konuyu Toplam 8 Kullanıcı okuyor. (8 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
kayra_esk, almaata, ecemnurr+, evindarkece+, hilalbebik, Kuzunaz+, tiryak+, XTATLIKIZ

kızlar susumuşsunuz nasılsınız hepiniz ben biraz işlerimi yapayım gelir arada bakarım malum bugünde misafir var

ben kendi adıma iyiyim tatlım sen nasılsın kolay gelsin seninde işin zor valla

kızlar hayırlı sabahlar hayırlı haftalar hatta bol hamile haberi alacağımız bir hafta olsun inşallahhh canlarım nasılsınız bu arada akşam aniden veda etmeden çıkmak zorunda kaldım çok çok özür dilerim hepinizden eşim gelince öyle oldu nasılsınız

canım hoşgeldin bizleri iyiyiz allaha şükür sen nasılsın

kayyyyyrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaa
napıon kız kocayı yolladın oturuyon dimi?
benimkide gitti şükür..........:)
dün okudum kaynanangil gelcekmiş bugün
yettiler artık ben sitrese giriom valla seni düşününce
canım benim allah sabır versin....

ah hilalcim ahhh böyle işte benim hayatımda tam pzrtsi oturup kızlarla hasret gideririm diyordum ama olmadı rabbim nasip ederse yarına kaldı onlar gelene kadar açık olucak ama arada gelip bakarım işlerim var ne yazıkki mevlüt okutacakmışsın rabbim kabul etsin inşallahh canım

inşallah olmazsın hamişsindir canım inşallahh ümitlendirmek için demiyorum ama içimden geliyo inşallah doğru bir histir canım:asigim:

İNŞAALLAH CANIMM SENN HİSLERİN MAAŞŞALLAHI VARRkaydirigubbakcemile3İNŞAALLAH BU DA DOĞRU ÇIKAR DA TESCİLLEMİŞ OLURUZZopuyorumnanaktan

ben kendi adıma iyiyim tatlım sen nasılsın kolay gelsin seninde işin zor valla

sağol canım çok şükür iyiyim ne olsun kül kedisi gibi işlerime dönücem şimdi şu peri banada bi gelip sihirli değnekle dokunsa bi baksam hamişim ne güzel olur hayali bile güzellllopuyorumnanaktan

tiryakcım eşini ikna etmen iyi olmuş en azından öğrenirsin aklında şüpheyle gezmezsin inşallah sorunn yoktur:)

?

canım bizim sorun belli zaten eşimin sperm sayısı az ama o inanmak istemiyodu şimdi kabulleniyo yavaş yavaş rabbim hepimiz için en hayırlısını versin tez zamanda

sağol canım çok şükür iyiyim ne olsun kül kedisi gibi işlerime dönücem şimdi şu peri banada bi gelip sihirli değnekle dokunsa bi baksam hamişim ne güzel olur hayali bile güzellllopuyorumnanaktan

o periyi bulursan bize de yolla canım sıradan dokundursun bize kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

İNŞAALLAH CANIMM SENN HİSLERİN MAAŞŞALLAHI VARRkaydirigubbakcemile3İNŞAALLAH BU DA DOĞRU ÇIKAR DA TESCİLLEMİŞ OLURUZZopuyorumnanaktan

inşalllahhh canım inşallahhhh rabbim seninde diğer kızlarında yüzünü tez zamanda güldürsün hepinizin bebişleri göbüşlerinde olsun inşalllaaahhh güzelim

Konuyu Toplam 8 Kullanıcı okuyor. (8 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
kayra_esk, almaata, ecemnurr+, evindarkece+, hilalbebik, Kuzunaz+, tiryak+, XTATLIKIZ

kızlar susumuşsunuz nasılsınız hepiniz ben biraz işlerimi yapayım gelir arada bakarım malum bugünde misafir var

ne misafiri gene bacım yaaa yüzverme artık daaa :eek:klava::eek:klava:

ne misafiri gene bacım yaaa yüzverme artık daaa :eek:klava::eek:klava:

:sinifsinif::çok üzgünüm: ya güzelim ben çağırmıyorumki onlar geliyolar yine kayınvalideler görümceler gündüz gelicekler ama kayınvalideler kalır heralde inşallah kalmazlar yüzlerini bile görmek gelmiyo içimden artık seslerini duymaya bile tahammülüm yok ama :1no2:

zavallım başını kurtaramıyooo... bu ne beee.. vallabiz burda çatlıyoz desek yeridir yanii.:eek:klava:

sağol evincim hakikaten kurtaramıyorum birtürlü onlara kalsa daha hafta içide sen gel gündüzleri oturmaya diyorlar sanki nadir görüşüyoruz gibi amannnn boşverin onlardan bahsetmek bile geriyo beni def gibi oluyorum laelaelaelaelae

:sinifsinif::çok üzgünüm: ya güzelim ben çağırmıyorumki onlar geliyolar yine kayınvalideler görümceler gündüz gelicekler ama kayınvalideler kalır heralde inşallah kalmazlar yüzlerini bile görmek gelmiyo içimden artık seslerini duymaya bile tahammülüm yok ama :1no2:

allahım yarabbim ya canım eşi,nle konuş ama artık olmazki böle deki o zaman hiç gitmesinler hep burda kalsınlar habire gelsin yesin içsin gitsinler ohh ne ala memleket bi faydalarıda yok para versinlerde tüp bebek yapın bari ağzımı bozduracaklar bana heee sinirlendim bakkk :eek:klava::eek:klava:

günaydıınnn kızlar iyi yıllar tekrar.
bol bebişli bi sene olur inşallah.
neşe varmı bi gelişme cnm belirti falan ben iş yerinde biraz geriden takip ediyorum sizleri kaçırdığım bişey varsa kusura bakmayın.
kuzucum senin yumoşların ne durumda? aşılama günü belli oldumu??

[
ah hilalcim ahhh böyle işte benim hayatımda tam pzrtsi oturup kızlarla hasret gideririm diyordum ama olmadı rabbim nasip ederse yarına kaldı onlar gelene kadar açık olucak ama arada gelip bakarım işlerim var ne yazıkki mevlüt okutacakmışsın rabbim kabul etsin inşallahh canım

canım inşallah hepimizin adını geçircem içimden teker teker bilmediğim diğer insanlarıda bende halı falan siliyom arada bakıyom geri kaçıyom işmi bitiyo ya mutfaktan daha yeni çıktım kaç saat oldu
offfoffffffffff bi hamiş kalıyım varya
işin hepsini kocişe yaptırcam:)

kuzuuuuuuuuuuu
bana bi cevap yaz
ben napıyım şimdi
kullanıyım progestonu?
geçen ay sadece iki kere yuttum evde var.
napıyım kuzum ya offfff
bidahaki ayımı beklesem?

X