Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

GÜNAYDIN ŞEKERLERRRR hayırlı haftalar olsun inşşşşşş

sanada günaydın şeker......
inşallah güzel bir hafta bizi bekliyor neşemin hamiş haberini alcaz inşallah.......:Saruboceq:
sen neler yapıosun?

iyiz canım allaha şükür sen nasıldın?
nasıl gidio çalışmalar,kürler?:dance:

Kürlerin sonuçları olumsuz canım ya değerler düşmüş malesef. Hafta sonu ankaradaydım. 5 Merkezi gezdim. Büyük ihtimalle 4-5 ay sonra tüp bebeğe karar vereceğiz. Vajinal ultrasondan baktırdım gitmişken polikistik over olabilirmiş dr net birşey söylemem için adet sonrası gelmen lazım dedi. Eşimin sperm azlığı derken bir de bunu öğrendim. Dr değerler çok düşük dedi gitgide azalmış. Hiç sperm kalmadığında biyobsi yapmak zorunda kalmadan acele edin derim. Tabiki karar sizin dedi. Hakkımızda hayırlısı dedik. Anatolia ve Genart ı beğendik. İkisinden birine karar vermek zorundayız. İstihareye yatacağız Allah hayırlısını versin. :gitme:

kızlar yaa bişey sorcam eşime sabah akşam keçiboynuzu pekmezi veriyorum bir yemek kaşığı kadasr :) sabah işe 6,30 da gidiyo ben onu 6 da uyandırıyorum kahvaltı yapması için kahvaltıdan önce pekmezi veriyorum ama en fazla 5 dk sonra kahvaltı ediyo sizce yararı olurmu kahvaltıdan sonramı vereyim pekmezii.

sanada günaydın şeker......
inşallah güzel bir hafta bizi bekliyor neşemin hamiş haberini alcaz inşallah.......:Saruboceq:
sen neler yapıosun?

ne yapayım tatlım kürler dualar uğraşıyoz iştebugün apartmanda çırpma günü temizlik yapıyorum heryeri kaldırdım vallasen ne yapıyosun

Kürlerin sonuçları olumsuz canım ya değerler düşmüş malesef. Hafta sonu ankaradaydım. 5 Merkezi gezdim. Büyük ihtimalle 4-5 ay sonra tüp bebeğe karar vereceğiz. Vajinal ultrasondan baktırdım gitmişken polikistik over olabilirmiş dr net birşey söylemem için adet sonrası gelmen lazım dedi. Eşimin sperm azlığı derken bir de bunu öğrendim. Dr değerler çok düşük dedi gitgide azalmış. Hiç sperm kalmadığında biyobsi yapmak zorunda kalmadan acele edin derim. Tabiki karar sizin dedi. Hakkımızda hayırlısı dedik. Anatolia ve Genart ı beğendik. İkisinden birine karar vermek zorundayız. İstihareye yatacağız Allah hayırlısını versin. :gitme:

üzüldüm canım ya :gitme:allah hayırlısını versin bende anotonia iyi diye duydum.
bide adetten sonra git bakaılm inşallah yoktur ama olsa bile tüp bebek olduğu için çok etkilemez heralde.....sen yinede ümitsizliğe kapılma canım:)

ne yapayım tatlım kürler dualar uğraşıyoz iştebugün apartmanda çırpma günü temizlik yapıyorum heryeri kaldırdım vallasen ne yapıyosun

aynen bende çırpamıyorum ama siliyorum halıları
mutfaktayım şimdi inşallah bugüğn çıkarım mutfaktan iyiki bir hafta ellemedim mahvolmuş çok pasaklıyım çokkkkkkk-tatlicadiarzu-

kızlar yaa bişey sorcam eşime sabah akşam keçiboynuzu pekmezi veriyorum bir yemek kaşığı kadasr :) sabah işe 6,30 da gidiyo ben onu 6 da uyandırıyorum kahvaltı yapması için kahvaltıdan önce pekmezi veriyorum ama en fazla 5 dk sonra kahvaltı ediyo sizce yararı olurmu kahvaltıdan sonramı vereyim pekmezii.

vallaha benimki kaşıkla maşıkla yemiyo anacım:)
kürünü yaptım onuda içmedi zaten..
sadece ekmeğine sürüyo yesinde tek nasıl yerse yesin
keçiboynuzunun kürü aç karnına ama pekmezi hakkında bi fikrim yok
faydasıu olur inşallah sen bi aç ver bide tok:)

vallaha benimki kaşıkla maşıkla yemiyo anacım:)
kürünü yaptım onuda içmedi zaten..
sadece ekmeğine sürüyo yesinde tek nasıl yerse yesin
keçiboynuzunun kürü aç karnına ama pekmezi hakkında bi fikrim yok
faydasıu olur inşallah sen bi aç ver bide tok:)
allah iğliğini versin kız nasıl anlıcam öle işe yaradığınıı :)

aynen bende çırpamıyorum ama siliyorum halıları
mutfaktayım şimdi inşallah bugüğn çıkarım mutfaktan iyiki bir hafta ellemedim mahvolmuş çok pasaklıyım çokkkkkkk-tatlicadiarzu-

öyle oluyo tatlım ya bi gün ellemesem mahfoluyo ne yapalım olsun bari zaman geçiriyoruz

günaydın kızlar nasılsınız???
eşim sonunda kabullendi galiba sorunun onda olduğunu eğer bu ay hamile kalmadıysam adet olduktan sonra doktora gidecek

X